odflaklé třicítky? ;)

jasmina 26.02.09 20:39

odflaklé třicítky? ;)

no, nebude jednat o vek :D

ale vsimla jsem si, ze u velkeho poctu 30 ml vuni je ten flakonek dost odflakly, hlavne dno, ktere je v ruzne mire krive, nesoumerne na obou stranach - hlavne kdyz je tluste (jde se o origa predesilam, aby nevnikly pochybnosti ;)

taky mate nekdo takovy pocit? nebo jsem jen mela smulu na blbe kousky?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

jasmina 26.02.09 20:45

napr. tady je to dobre videt, co mam na mysli … pritom je to dokonce promo fotka

jasmina 26.02.09 20:48

hmm, nebo ze by to nakonec bylo schvalne? jakoze ozdoba? :D muj smysl pro soumernost trpi :D

evixx 26.02.09 20:51

…spíš asi problém v technologii výroby…hmmm, ale žádná velká krása :?

verunka2201 26.02.09 22:14

Na křivá dna flakonků jsem zatím to „štěstí“ neměla, ale spíš jsem rozladěná, že ta malá balení jsou často polovičatá, ve smyslu že nemají třeba různé pytlíčky a váčky a podobné návleky na sobě, některé mají název na sobě napsaný obyč písmem bez ozdob a příkras zatímco jejich větší „ségry“ jsou ozdobné, často i různé ozdobičky a doplňky třeba na víčkách u těch menších nejsou… Pro mě, pro kterou je 30 ml největší spotřebovatelné množství, je to druh „diskriminace“ :D

Ada 26.02.09 22:20

Tohle mě kdysi nasr… u Kenzo Flower: koupila jsem si třicítku, těšila se na obrázek máku na flakonu a on byl zvadlej! Přitom na 50 a 100 pěkně kvete. To asi za trest, že jsem neutratila víc.
Nina má taky na větších flakonech ty krásné lístečky a na 30 ml prd.

verunka2201 26.02.09 22:27

… a přitom cenový rozdíl mezi 30 a 50 je často zanedbatelný :twisted:

cinkja 26.02.09 22:29
Ada píše:
Tohle mě kdysi nasr… u Kenzo Flower: koupila jsem si třicítku, těšila se na obrázek máku na flakonu a on byl zvadlej! Přitom na 50 a 100 pěkně kvete. To asi za trest, že jsem neutratila víc.
Nina má taky na větších flakonech ty krásné lístečky a na 30 ml prd.

On nebyl zvadlý, on se teprve rozvíjel… :lol:

Violette 27.02.09 08:18

Jo, ty lístečky u Niny mi taky chyběly.
My Queen zase ve 35ml vypadá jako podivná bombička, takový menší granát, nelze postavit (nemá dno), takže musí ležet. 50ml má hezčí flakón.

Irena 27.02.09 11:42

No vida, mně se ty malinkatý líbí nejvíc… Třeba ta mrňavá kulička Noa, to je k sežrání.

evixx 27.02.09 12:39

…také se mi malé líbí nejvíc, občasné zestručnění ozdobných deltailů mě nemrzí, „odfláknutost“ ano…mně se spíš nelíbí ta velká balení ( 100ml a více )..třeba Jacobsovy sedmikrásky v mega podobě - děsivé :D

klubko 27.02.09 12:43
Irena píše:
No vida, mně se ty malinkatý líbí nejvíc… Třeba ta mrňavá kulička Noa, to je k sežrání.

Ta je vážně úžasná :) Teď mám teda stovku, ale když jsem měla třicítku, skoro jsem se s ní mazlila :lol:

verunka2201 27.02.09 16:17

Jo jo, právě že čím menší, tím hezčí - když nejsou odbytý… :wink:

WildOrchid 27.02.09 16:55

nejmensi jsou miniaturky, a to souhlasim ze jsou roztomily :))

ja si je vetsinou koupim na aukru jen tak.. doma udelam tututu nununu, kapku zkusim, a jdou do krabice-ne vymenu.
Jsou to takovy vunicky spis pro radost, na krasu, pro sberatele (coz ja asi nikdy nebudu, vic ocenim obsah nez obal)
ale radost to udela vzdycky :D asi jako nejakej sperk

xronos 18.03.09 21:38

já se dřív soustředil na 30 kvůli tomu, že stejně nikdy nevypatlám celej flakon, ale teď (po objevení fóra) je lepší koupit 50 nebo 100, a půlku povyměňovat v odstřicích ;)

ale připojuju se k tomu, že tester (100vka) se mi líbil a ta 30ka byla už taková titěrná, dost často nepůsobila tím správným dojmem, nebo tam něco chybělo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist