Odličování

Ronna 19.08.09 15:22

Odličování

Chtěla jsem se zeptat, máte vyzkoušeny nějaké kvalitní odličovací ubrousky? Ty vlhké, které bych mohla nosit v kabelce, ale aby netekly ani brzy nevyschly. Hlavně aby dobře odličovaly oční make-up.
Díky.......

Reklama

dracatko 19.08.09 15:42

Já měla Niveu a dobré, řasenku dostaly dolů v pohodě

verunka2201 30.08.09 19:55

Zrovna ty niveácké jsem jednou zkusila, oči mi sice odlíčily dobře, ale na druhou stranu jsem pak celý večer (a dokonce ještě druhý den po ránu a dopoledne!!) strašně mžourala, protože mě neskutečně pálily oči, a nepomohly mi ani kapky do očí :shock: Rozhodně to bylo z těch, nic jiného jsem totiž na oči nepoužila.
Ale zase, optala jsem se na ně pár jiných lidí a všichni se mi divili, protože oni takové problémy neměli, naopak - ubrousky si pochvalovali. (Což je zvláštní, já nijak citlivé oči nemám.)

rocky 30.08.09 21:10

Od nivei jsem používala pouze sensitive, ty mě nikdy nepálily, ale ty modré mě také pálí. Kdysi dávno dělávaly dobré odličovací ubrousky od Ponds, ty byly výborné. Teď momentálně používám od Garnier, ale nepamatuji si název. Jsou také sensetive, zatím mě nepálily oči.

Alena 30.08.09 22:19

odličovací ubrousky jsem ještě nikdy nepoužila, jen ty vlhčené ubrousky např. na opatlané ruce při cestování… lepší něco než nic, ale celkově si po nich připadám hrozně ulepená :cry:

emily 30.08.09 22:25

Ja som bola veľmi spokojná s Loreal Demaq obrúskami, v čiernom obale, tie sú dosť veľké a odlíči sa s nimi v pohode aj celá tvár. Konkrétne na oči sú super aj od Ole Henriksena

[img=http://im­g402.imageshac­k.us/img402/4595/o­lehenriksenpu­rifyingeyi.jpg]

jerry 04.11.09 18:50

Tak je, Simčo, v klidu používej. Tady ovšem na takovou formu reklamy nikdo není zvědav!!! Kapišto?

jasmina 09.11.09 15:59

ja si na cestu koupila nejake od Balea na citlive oci, ruzovy obal (byly za par korun) a ackoli mam docela citlive oci, odlicily a nepalily

Alena 09.11.09 17:02
jerry píše:
Tak je, Simčo, v klidu používej. Tady ovšem na takovou formu reklamy nikdo není zvědav!!! Kapišto?

jak jsi přišla na to, že simča si tady propaguje svou reklamu? mně připadalo, že dala jen odkaz na něco, co používá a je s tím spokojená, jako to dělají ostatní.. Nebo ty jsi v ní odhalila tajnou propagátorku :lol:

Myskamauska 09.11.09 17:17

simča má jen příspěvky s odkazy na tento shop :wink:

evik77 09.11.09 17:21

Jasně, infiltrace musí být nenápadná :mrgreen: . Já měla kdysi Garnier, ale to jsem používala spíše na cestách jako nouzovku. Jinak dávám přednost pleťovému mléku a vodě… Dodávám, že s ubrousky Garnier jsem byla spokojená.

Alena 09.11.09 17:23
Myskamauska píše:
simča má jen příspěvky s odkazy na tento shop :wink:

tak to jooo, to já netušila :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama

TOPlist