Odličování očí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hryzalka
Učednice 78 příspěvků 06.11.11 23:20
Odličování očí

Ahojte, jsem tady nová, ale už potřebuji poradit :think: Prostě nemůžu objevit nic na odličování očí, co by nepálilo, nepěnilo a hlavně opravdu odlíčilo, aniž bych musela půl večera drhnout.Problém mám hlavně s řasenkama. A to prosím pěkně nepoužívám ani nic voděodolné. A také by to mělo být běžně sehnatelné.Mám od Alverde s měsíčkem - příšerné, oči mě tedy nepálí, ale vůbec to neodličuje. A nějakou zelenou od Oriflamu, ta sice jakoby odlíčí, ale stejně mám ráno pod očima černé šmouhy. Nebo že bych měla špatnou technologii odličování?

Na poličce 15 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 07.11.11 06:26

Micelární voda od Biodermy, řada Sensibio, v každé lékárně ;-) Ta neštípe snad nikoho, o kom vím, že ji používá. Odličuje velmi slušně, i make-up. Cena trochu vyšší, ale nakonec se to vyplatí - když jinak musíš kupovat zvlášť odličovač očí, zvlášť na celý ksichtík.

Vyhovuje mi taky odličovač od Baley, obyčejný v modré lahvičce, asi za 40 nebo 50 Kč v každém DM. Zda by tě neštípal - nevím, to chce zkusit, ale není to žádná velká investice.

Btw, mně se samotná řasenka taky odličuje špatně s čímkoliv, ale ne když se nejdřív celá osprchuju a namočím i oči - většina řasenky sleze a ten zbytek pak už jde jednoduše každým odličovadlem ;-)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 07.11.11 08:07

Mě Bioderma vůbec nevyhovuje, podle mě je skoro jako voda z vodovodu. Nechápu tu chválu, kterou jsem všude četla a proto ji koupila.
Já taky nejdřív obličej umyju čistou vodou a pak doodlíčím (momentálně Esthe Lauder). Zkus někde vyloudit vzorky.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 07.11.11 09:04

…já to dělám naopak - napřed odlíčím a pak doumeju vodou. :wink:
(prvně odl. mlékem, pak - když mám - micel. vodou, ta ty zbytky pěkně rozpustí, nakonec obyč vodou z kohoutku).
Tím tak setřu i zbytky odličovadla(chemie z pleti).
Protože když líčidla napřed rozpatlám vodou, tak se sice zbavím hlavní vrstvy šminek, ale současně se mi jakoby zadřou do kůže a stejně to doodlíčit musím. A pak ještě znovu vodou. A to je, myslím, obvzláště na tu jemnou kůži kolem očí, pěkná rasovina.
Vadil by mi pocit, že mám na pleti nesmyté odličovadlo a pak na to dávát krém.?. To ne.
:-D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

barbucha  07.11.11 09:34

Bi-Facil od Lancomu! Odlíčí lehce každou, doslova každou řasenku, aniž by ti oči vypadly :lol:

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 07.11.11 10:10

Mám zvláštní technologii - naučila jsem se to kdesi na fóru: konopný olej od saloosu naberu na prsty a opatrně vmasíruju přímo na nalíčené oči (tím se to rozmaže), nechám tak půl minuty rozpustit a pak mokrým tampónkem setřu. To je jediné, co mi oči nedráždí, ale chce to cvik.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 07.11.11 10:17
moj postup

dovolim si pridat moj postup,
jednak, na odlicenie cohokolvek pouzivam vyhradne micelarne vody (Bioderma alebo Avene). Navlhcim tampon, prilozim na oko, necham pritisnute po dobu cca 5 sekund, aby vrstva riasenky povolila a potom zotriem.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 4 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 07.11.11 11:16

Za mě Sensibio od Biodermy. Když má člověk štěstí na akci, dá se sehnat kýbl za slušnou cenu.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 07.11.11 11:22

Přesně tak, Sensibio mi taky vyhovuje a počkat na akci se vyplatí, hlavně s tím, kolik jí je to mám do konce života :D

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 07.11.11 11:28
elisa píše:
Mám zvláštní technologii - naučila jsem se to kdesi na fóru: konopný olej od saloosu naberu na prsty a opatrně vmasíruju přímo na nalíčené oči (tím se to rozmaže), nechám tak půl minuty rozpustit a pak mokrým tampónkem setřu. To je jediné, co mi oči nedráždí, ale chce to cvik.

Presne takto to robi moja kozmeticka, ale nie konopnym olejom ale odlicovacom, vsetko mi to tou kremovou konzistenciou jemne rozmasiruje (musi to vyzerat strasne :lol: ) a potom zotrie navhlcenym tamponom.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 07.11.11 11:44

…ono - ty špéci odličovače na oči jsou dobré - rychleji barva pouští dolů,
ale také jsou dražší a jak je to jen voda - hodně se to vsakuje do vaty/tamponu = čili dost spotřeba…
A jasné - kdo nepoužívá řasenku, nebo jen třeba jednu vrstvu a takové té, co pouze zvýrazní řasy - tak to má jednodušší.
Ale já než dostanu dolů několik vrstev „černidla“ :twisted: ,
resp. když dlouho oči líčím/vrstvím řasenku, tak je jasný, že to bude zase dlouho trvat, než to sundám :mrgreen: :-D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

barbucha  07.11.11 12:11

Já mám s Bifacilem ty nejlepší zkušenosti - rozpustí všechny vrstvy řasenky a nemusíš to dřít… já zas nemůžu olejíčky a krémy - to jak se mi dostane od očí, tak dva dny nevidim.
A řasenky si kupuju co nejodolnější, páč mi slzej oči, tak aby něco vydržely…a ani v bazénu se nehnou.

luciole
Nevyléčitelná závislačka 1101 příspěvků 07.11.11 12:40

Mě nejvíc vyhovují odličovací oleje. Nanesu pár kapek na navlhčený tampónek, přiložím na oko, chvíli nechám působit a setřu. Připadá mi, že oleje rozpouštějí řasenku nejlépe a nejrychleji a nemusím nic drhnout, nic mě nesvědí ani nepálí, nevysušuje…
Aktuálně používám hydrofilní odličovací olej od Saloosu a spokojenost.
Dvoufázový odličovač make-upu s pečujícími oleji Alverde také není špatný a je za pár kaček… :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sasa  07.11.11 16:01
barbucha píše:
Já mám s Bifacilem ty nejlepší zkušenosti - rozpustí všechny vrstvy řasenky a nemusíš to dřít… já zas nemůžu olejíčky a krémy - to jak se mi dostane od očí, tak dva dny nevidim.
A řasenky si kupuju co nejodolnější, páč mi slzej oči, tak aby něco vydržely…a ani v bazénu se nehnou.

Můžeš poradit, která to je???? Občas mám pod očima černo…

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 07.11.11 16:06

No a přesně k podobným dotazům by se hodila ta kosmetická polička, která byla nejistě přislíbena na počátku nového fóra, ale od té doby nic ;-) Už jsem se na ní párkrát ptala a stejně nic. Ticho po pěšině.

Sorry za OT.

K té Biodermě: ptaly jsme se s mamkou v lékárně a paní nám říkala, že podobné balíčky, jako byly loni (tudíž dva stejné výrobky za cenu jednoho) nejspíš už nebudou, spíš různě namíchané balíčky (např. voda a krém). Což je celkem škoda :( Kéž by neměla pravdu.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist