odřené kovové cvočky u bundy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 28.05.09 15:09
odřené kovové cvočky u bundy

Nedávno jsem si kupovala kabátek v Orsay a po praní se mi odřely kovové cvočky. Chtěla bych se zeptat, jestli když se vám něco podobného stane, jestli vám to vadí, nebo ne. A jestli nevíte, jak to zamaskovat, třeba něčím opravit? Není to moc oprýskané, ale vadí mi to. Jsem divná? Mamka mi říká: " Ty si myslíš, že zrovna někdo bude pozorovat tvoje oprýskané cvočky, to víš jenom ty." :|

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 28.05.09 15:49

Zkus je přelakovat lakem na nehty nebo si kup akrylátovou barvu ve stejném odstínu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10502 příspěvků 28.05.09 16:04

A nebo tu barvu odstrań a budeš mít knoflíky stříbrné a pokoj navždycky. :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 28.05.09 16:10

A kde se dají sehnat ty akrylátové barvy? S tím seškrábnutím barvy to nevím, protože původně cvočky byly stříbrné a po tom oprýsknutí to jde do měděna.

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 28.05.09 16:34
Dita píše:
A kde se dají sehnat ty akrylátové barvy? S tím seškrábnutím barvy to nevím, protože původně cvočky byly stříbrné a po tom oprýsknutí to jde do měděna.

akrylové barvy se daji koupit ve výtvarných potřebách a mají tam i odstíny jako měděná, stříbrná…ale jsou docela drahý.
Lak na nehty je taky řešení, ale mně se spíš osvědčil na tyto práce akrylový sprej. Nebo jde taky použít sprej na auta…všechno to stojí tak přes stovku, až dvě, to nevím jestli nevyjdou líp nové knoflíčky…
Nebo je můžeš odřít smirkovým papírem a udělat si knoflíčky s patinou :-)

Možností je spousta, určitě si poradíš :wink:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 28.05.09 16:46

Ten efekt patiny by mohl být dobrý. S tim sprejem a barvama by to asi nebylo jednoduchý, protože bych mohla natřít i látku. Takže asi ten smirkový papír a nebo kdyby to nevypadalo dobře, tak nové cvočky. Díky za nápad! :P

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist