odstránenie červených žiliek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 13.05.10 14:29
odstránenie červených žiliek

Prešli ste tým niektorá? Práve som sa objednala na pondelok na odstránenie rozšírených červených žiliek okolo nosa laserom. Ak máte niekto skúsenosť, rada si ju prečítam :wink:

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 13.05.10 14:52

Na odstranění jsem nemyla přímo já,ale kamarádka. Odstraňovali ji červené žilky popraskané pod okem. Popisovala to jako nepříjemné, ale nic co by se nedalo vydržet. V místě žilek, na který byl aplikovaný laser se ji vytvořily stroupky, který nesměla škrábat a strhávat,aby neměla jizvičky. Asi za tři týdny po žilce ani památka:)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 13.05.10 15:06

To znie super. Takže bola na zákroku iba raz? Nebolo potrebné ho opakovať?

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 13.05.10 15:23

Proboha proč teď?

Absolvovala jsem to.
2× jednou s umrtvením (jakýsi sprej) a jednou bez.
Příjemné to není, je to poněkud bolestivější než trhání obočí, mně z toho slzely oči.
Hlavně je důležité absolvovat to v době kdy nehrozí, že bys potřebovala kapesník. Nos nijak nebolí pocit je to podobný jako při poškrábání při rýmě.
Bohužel je docela velké riziko, že se to vrátí a bude nutné to absolvovat opakovaně, případně, že to nezabere vůbec :mrgreen:

Nejspíš Ti doporučí aby sis koupila framykoinový pudr a zasypávat.

Na odstranění jdeš už v docela nevhodnou dobu, počítej s tím, že ten týden než se zahojí stroupky bys neměla na sluníčko vůbec a pak se minimálně měsíc mazat opalovákem.
Mně už před měsícem doktor tento zákrok odmítl udělat s tím, že mám počkat do podzimu, že už je moc sluníčka. :-( A to mně mrzí dvojnásob, protože zrovna teď bych to fakt potřebovala.

Na poprvé to pomohlo hodně, jen se mi časem ukázalo několik dalších tak jsem šla podruhé… jednu neodbytnou žilku zkoušela doktorka odstranit tak vehementně, že mám na nose po zákroku prasklinu - žilka samozřejmě odolala.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 13.05.10 15:27

Byla na tom v lednu, taky si to pak zasypávala fram. pudrem. Žilku neměla nijak velikou,takže u ní stačila jedna aplikace. Jak píše Juana, malinko bolestivé to je,ale záleží jaký má člověk prah bolesti. Žádné doporučení, že by nesměla na sluníčko, či musela používat zvýšený faktor nedostala. Asi je to lepší v zimních či pozdimních měsících,ale v nejbližší době stejně žádná palerma nehrozí.

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 13.05.10 16:39
Juana píše:
Proboha proč teď?

Lekárka mi povedala, že buď teraz alebo potom až na jeseň či v zime, ale už tu vtedy nebudeme bývať a tam, kde bývať budeme, sa to laserom podľa mojich info nerobí. Mám doma tónovaciu Biodermu OF 50, takže nemám problém to s tým natierať aj celé leto.

Inesska
Parfémová maniačka 510 příspěvků 13.05.10 17:12

Kolegyna si taketo odstranovanie cievok dala robit akurat pred par dnami. Niekolko jej odstranili pred dvoma tyzdnami, zvysok tento tyzden v pondelok. Mala akurat mensie chrasticky, ktore sa rychlo zahojili. Cievky jej zmizli uplne nadherne, nemusela ist opakovane.
Toto ma podnietilo k tomu, ze sa na to dam tiez, nakolko mam par malych cievok pri nose. Cim su mensie, tym lahsie sa daju odstranit…

Na poličce 10 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 7 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 16.05.10 12:47

Holky můžu se optat na cenu jakou budete platit? kamarádka za to jedno vypálení malé žilky pod okem dala 1000kč. Já mám taktéž jednu pod okem a přímo na špičce nosu- maskuju to korektorem,že to není vidět,ale uvažuji taky o vypálení, protože se to pak časem zvětšuje,ale za dvě ťupnutí laserem mi to přijde strašně moc :conf:

Inesska
Parfémová maniačka 510 příspěvků 16.05.10 15:18

No, ja sa tam zatial len chystam, viem len tolko, ze konzultacia stoji 10 EUR, malicka cievka taktiez 10 EUR. Kolegyna platila za cely zakrok 50 EUR (par cievok na licach a 1-2 na nose), vraj dostala aj zlavu. Celkom slusne, nie? :D

Na poličce 10 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 7 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 16.05.10 22:33

Vôbec neviem, koľko budem platiť, zajtra vám poviem :D

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 17.05.10 16:37

Tak mám to za sebou, bolelo to teda dosť, čakala som, že to bude lepšie. O 3 týždne to bude treba zopakovať, pretože na jeden krát vraj toho bolo veľa. Najviac ma odrovnala cena, počítala som so sumou maximálne 50 eur a dostala som účet na 65 eur (1655,22 CZK) :speechless: :bang:

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 18.05.10 09:34
LuciaG píše:
Tak mám to za sebou, bolelo to teda dosť, čakala som, že to bude lepšie. O 3 týždne to bude treba zopakovať, pretože na jeden krát vraj toho bolo veľa. Najviac ma odrovnala cena, počítala som so sumou maximálne 50 eur a dostala som účet na 65 eur (1655,22 CZK) :speechless: :bang:

Fúha, to je dosť, za to mohol byť nejaký dobrý parfém ;)

A to o 3 týždne budeš platiť zas 65 €? :o

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 18.05.10 11:02

V Praze je cena +- 500 za cm2 samozřejmě s tím, že musíš absolvovat vstupní prohlídku (taky cca 400 ta čítá asi minutu během, které se doktorovi představiš a řekneš mu co po něm chceš).
Takže mi ta cena nepřijde tak strašná. Předpokládám, že při druhé návštěvě bude cena nižší protože už tam nebude ta vstupní prohlídka.

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 18.05.10 12:50

Luci pěkná pálka. Třeba další aplikaci nebudeš potřebovat, kamarádce taky řekla ať pak přijde na další, ale jí se vyloupaly strupy a po žilkách ani památka tak už nemusela.

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 18.05.10 13:57

A ještě jsem si vzpomněla.

Existuje možnost odstranění laserem - ta bolí fakt pekelně, dokonce je cítit jak to smrdí.
A druhá možnost je jakási elektrokoagulace (jehlička) - ta je levnější a jen to štípe.
Ale co je účinnější to netuším.
Já byla ve www.ulk.cz

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist