ODSTŘIKY

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stapeli
Nevyléčitelná závislačka 1413 příspěvků 07.10.09 18:13
ODSTŘIKY

Mám trochu problém s odstřiky - připadá mi, že se tím „odstříkáním“ ta vůně přece jen znehodnotí. Pár jich mám - posloužily k vyzkoušení vůně, ale když jsem jich teď i pár udělala, mám pocit, že parfém ve flakónu je přece jen trochu jiný?! Možná jen můj dojem, ale přece jen, co na to Vy zkušenější?
A děkuju za odpovědi :lol: :lol:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 144 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Arome danka
Znalkyně 293 příspěvků 07.10.09 19:02

Niekedy mám aj ja ten dojem. Vôňa sa jemne zmení, nepozorujem, že by to bolo skladovaním.
Ale ten rozdiel tiež vnímam.

Niektoré vône sa mi nepáčia až natoľko, že by som celý flakón chcela. Na to sú odstreky dobré.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 14 odstřiků 80 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 07.10.09 20:31

Osobně jsem zatím nic takového nepozorovala, ale je pravda, že odstřiky ještě nemám tak moc dlouho a u většiny odstřiků nemám originál flakon, abych mohla porovnat. :conf:

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Fleur  07.10.09 20:57

Já si odstřiky do kabelkových rozprašovačů či do refanů pořizuji běžně i z vlastních parfémů ve velkém balení - je to praktické, když nechci do práce nebo na dovolenou tahat celý flakón. Nikdy jsem žádné změny nepozorovala (a to mi občas některý napůl spotřebovaný odstřik leží klidně i půl roku, než se k němu opět vrátím).

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25855 příspěvků 07.10.09 20:59

Také o žádných změnách nevím :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 07.10.09 22:15

Měla jsem ve stejnou dobu flakon i odstřik Extravagance a žádný rozdíl jsem nepoznala :D

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 07.10.09 22:55

…vůně z odstřiku jsou stopro stejné,když nejsou staré jako Metuzalém :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 08.10.09 17:18

taky si odstřikávám ze svých vůní a do kabelky zásadně beru refany, některé odstřiky tak někdy i ve zbytku nějakou dobu leží a ještě se žádný nikterak nezměnil, je fakt že jsem kdysi koupila Lolitu L v odstřiku a byla ta vůně úplně nahnědlá a taková pudrovatější ale asi šlo o odstřik již ze starší vůně, protože to samé ta Lolita udělá i ve flakónu pokud není v krabičce.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 08.10.09 18:03

Mám odstřik i flakón JAsmin Noir edp a rozdíl žádný necítím.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 08.10.09 19:29

Možná je to jen psychologický efekt, jako chutná lépe pivo v oroseném půllitru než v umělohmotném kelímku :)

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 08.10.09 20:21
daniela píše:
Možná je to jen psychologický efekt, jako chutná lépe pivo v oroseném půllitru než v umělohmotném kelímku :)

souhlasím, u mně v případě, že musím pít s plastovém kelímku jde doslova o utrpení, vůbec mi to nechutná, s pěkné sklenice má i voda úžasnou chuť

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Stapeli
Nevyléčitelná závislačka 1413 příspěvků 08.10.09 21:28
Sára píše:
daniela píše:
souhlasím, u mně v případě, že musím pít s plastovém kelímku jde doslova o utrpení, vůbec mi to nechutná, s pěkné sklenice má i voda úžasnou chuť

Aha, to by mohla být trefa, s nápoji jsem na tom taky tak. Moc všem děkuju za názory. :lol:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 144 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 23.01.10 21:47

Chtěla bych se zeptat, co používáte raději? Jestli kovový nebo skleněný flakon na přenášení oblíbené vůně v kabelce? Zajímá mě, co je praktičtější, a také v čem myslíte, že vůně lépe vydrží. Nebo je to jedno? :)

Parga
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 23.01.10 21:53

Kovový flakon jsem ještě neměla. Pokud myslíš zlatý nebo stříbrný kabelkový refan, uvnitř je sklo, do kterého přijde vůně.
Z hlediska praktičnosti je to u mně jedno - nemlátím batůžkem nebo kabelkou kolem sebe, tak sklo v pohodě vydrží :D .

Ale třeba myslíš něco jiného :wink:

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 23.01.10 22:32

Myslela jsem přesně tenhle kovový refan do kabelky - stříbrný, nebo zlatý. A ten skleněný jsem myslela Juli. Nevěděla jsem, že v tom kabelkovém je uvnitř toho kovu sklo. :wink: Tak to pro mě bude asi lepší ten kovový, protože sklo bude podle mě v lepším bezpečí, když ho bude chránit kov. :) Ale asi je to možná jen o pocitu, protože Juli refany taky musí něco vydržet. :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist