ODSTŘIKY

Stapeli 07.10.09 18:13

ODSTŘIKY

Mám trochu problém s odstřiky - připadá mi, že se tím „odstříkáním“ ta vůně přece jen znehodnotí. Pár jich mám - posloužily k vyzkoušení vůně, ale když jsem jich teď i pár udělala, mám pocit, že parfém ve flakónu je přece jen trochu jiný?! Možná jen můj dojem, ale přece jen, co na to Vy zkušenější?
A děkuju za odpovědi :lol: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Arome danka 07.10.09 19:02

Niekedy mám aj ja ten dojem. Vôňa sa jemne zmení, nepozorujem, že by to bolo skladovaním.
Ale ten rozdiel tiež vnímam.

Niektoré vône sa mi nepáčia až natoľko, že by som celý flakón chcela. Na to sú odstreky dobré.

Dalia 07.10.09 20:31

Osobně jsem zatím nic takového nepozorovala, ale je pravda, že odstřiky ještě nemám tak moc dlouho a u většiny odstřiků nemám originál flakon, abych mohla porovnat. :conf:

Fleur 07.10.09 20:57

Já si odstřiky do kabelkových rozprašovačů či do refanů pořizuji běžně i z vlastních parfémů ve velkém balení - je to praktické, když nechci do práce nebo na dovolenou tahat celý flakón. Nikdy jsem žádné změny nepozorovala (a to mi občas některý napůl spotřebovaný odstřik leží klidně i půl roku, než se k němu opět vrátím).

domenica 07.10.09 20:59

Také o žádných změnách nevím :wink:

Vera 07.10.09 22:15

Měla jsem ve stejnou dobu flakon i odstřik Extravagance a žádný rozdíl jsem nepoznala :D

Myskamauska 07.10.09 22:55

…vůně z odstřiku jsou stopro stejné,když nejsou staré jako Metuzalém :D

Sára 08.10.09 17:18

taky si odstřikávám ze svých vůní a do kabelky zásadně beru refany, některé odstřiky tak někdy i ve zbytku nějakou dobu leží a ještě se žádný nikterak nezměnil, je fakt že jsem kdysi koupila Lolitu L v odstřiku a byla ta vůně úplně nahnědlá a taková pudrovatější ale asi šlo o odstřik již ze starší vůně, protože to samé ta Lolita udělá i ve flakónu pokud není v krabičce.

Janka 08.10.09 18:03

Mám odstřik i flakón JAsmin Noir edp a rozdíl žádný necítím.

daniela 08.10.09 19:29

Možná je to jen psychologický efekt, jako chutná lépe pivo v oroseném půllitru než v umělohmotném kelímku :)

Sára 08.10.09 20:21
daniela píše:
Možná je to jen psychologický efekt, jako chutná lépe pivo v oroseném půllitru než v umělohmotném kelímku :)

souhlasím, u mně v případě, že musím pít s plastovém kelímku jde doslova o utrpení, vůbec mi to nechutná, s pěkné sklenice má i voda úžasnou chuť

Stapeli 08.10.09 21:28
Sára píše:
daniela píše:
souhlasím, u mně v případě, že musím pít s plastovém kelímku jde doslova o utrpení, vůbec mi to nechutná, s pěkné sklenice má i voda úžasnou chuť

Aha, to by mohla být trefa, s nápoji jsem na tom taky tak. Moc všem děkuju za názory. :lol:

Dita 23.01.10 21:47

Chtěla bych se zeptat, co používáte raději? Jestli kovový nebo skleněný flakon na přenášení oblíbené vůně v kabelce? Zajímá mě, co je praktičtější, a také v čem myslíte, že vůně lépe vydrží. Nebo je to jedno? :)

Parga 23.01.10 21:53

Kovový flakon jsem ještě neměla. Pokud myslíš zlatý nebo stříbrný kabelkový refan, uvnitř je sklo, do kterého přijde vůně.
Z hlediska praktičnosti je to u mně jedno - nemlátím batůžkem nebo kabelkou kolem sebe, tak sklo v pohodě vydrží :D .

Ale třeba myslíš něco jiného :wink:

Dita 23.01.10 22:32

Myslela jsem přesně tenhle kovový refan do kabelky - stříbrný, nebo zlatý. A ten skleněný jsem myslela Juli. Nevěděla jsem, že v tom kabelkovém je uvnitř toho kovu sklo. :wink: Tak to pro mě bude asi lepší ten kovový, protože sklo bude podle mě v lepším bezpečí, když ho bude chránit kov. :) Ale asi je to možná jen o pocitu, protože Juli refany taky musí něco vydržet. :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist