Old spice original?!

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome tomas
Nováček 3 příspěvky 17.05.10 12:42
Old spice original?!

Na jednu ruku jsem včera vyzkoušel Idole od Lubin, na druhou Black oud od Montale, prostě krása. Dal jsem přivonět manželce, líbil se jí ten oud, to se nestává často, že by se jí něco líbilo, bingo!!! Jenže pak se ke mě přitulila a čichla, čím voním celej a řekla: „No tohle je krásný, co to je?!“ Takže zase nic. Má žena prostě miluje Old spice original a navzdory mé zálibě v očichávání vůní jsem nenašel nic, co by se tomu (alespoň podle ní) přiblížilo, takže každý ráno poctivě a jedině…Old spice. Poraďte, :-) .

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 07.07.10 10:27

No jasně, to je normální. Myslím, že to souvisí se vzpomínkami a emocemi. Mně nejvíc voňel můj první kluk, seznámili jsme se na letním táboře a to, čím voňel, byl repelent :D

Víc sexy vůni jsem od té doby nenašla. Z podobného důvodu mi voní Old Spice modrý (nevím jméno té odnože).
A jeden můj známý říkal, že nejkrásnější vůně je jakýsi deosprej Apple Blossom, který používala jeho mladá manželka v 80. letech. To je fakt švanda :D

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 07.07.10 13:29
tomas píše:
Na jednu ruku jsem včera vyzkoušel Idole od Lubin, na druhou Black oud od Montale, prostě krása. Dal jsem přivonět manželce, líbil se jí ten oud, to se nestává často, že by se jí něco líbilo, bingo!!! Jenže pak se ke mě přitulila a čichla, čím voním celej a řekla: „No tohle je krásný, co to je?!“ Takže zase nic. Má žena prostě miluje Old spice original a navzdory mé zálibě v očichávání vůní jsem nenašel nic, co by se tomu (alespoň podle ní) přiblížilo, takže každý ráno poctivě a jedině…Old spice. Poraďte, :-) .

tak proč nezůstat u Old Spice…? Na netu je k sehnání i jako EdT

malinko se mu díky hřebíčku podobá Jacomo de Jacomo (černý) 

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

rock
Nevyléčitelná závislačka 1736 příspěvků 07.07.10 14:45
Mandarinka píše:
No jasně, to je normální. Myslím, že to souvisí se vzpomínkami a emocemi. Mně nejvíc voňel můj první kluk, seznámili jsme se na letním táboře a to, čím voňel, byl repelent :DVíc sexy vůni jsem od té doby nenašla. Z podobného důvodu mi voní Old Spice modrý (nevím jméno té odnože).
A jeden můj známý říkal, že nejkrásnější vůně je jakýsi deosprej Apple Blossom, který používala jeho mladá manželka v 80. letech. To je fakt švanda :D

Jsem na tom podobně; mně nejvíc voní krémy na ruce (v zásadě stačí obyčejná indulona) a důvod je stejný. První a nej láska :P

Na poličce 45 parfémů 1 miniatura 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

rock
Nevyléčitelná závislačka 1736 příspěvků 07.07.10 15:06
tomas píše:

Old Spice je jenom jeden :-)

Nějaký podobný tóny jsem našel v Diesel Zero Plus, ale Old Spice to není … 

Na poličce 45 parfémů 1 miniatura 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 22.09.10 23:23
Mandarinka píše:
No jasně, to je normální. Myslím, že to souvisí se vzpomínkami a emocemi. Mně nejvíc voňel můj první kluk, seznámili jsme se na letním táboře a to, čím voňel, byl repelent :DVíc sexy vůni jsem od té doby nenašla. Z podobného důvodu mi voní Old Spice modrý (nevím jméno té odnože).

Já si pamatuju (jak pan Svěrák coby psychiatr říkal prazážitek), že jsem tak cca v 7 letech (nebo tak nějak) koukal z okna kuchyně na ženský a jak jsem stál u záclony, tak ty pod vlivem tepla z radiátoru uvolňovaly aviváž nebo co … a ono to tak zvláštně vonělo … a na mě to docela působilo … a působí dodnes.
Kdybyste chtěly vědět, jak to voní … onehdy jsem zkusil Cinému od YSL … a podlomila se mi kolena … to bylo ono !!!

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 23.09.10 08:23

Původní Old Spice v bílé porcelánové flaštičce byl krásný! Voněl se tím táta a já jsem mu na něj chodila.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 23.09.10 11:28

A který je teda ten současný?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 23.09.10 21:37

tentýž :wink:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 24.09.10 16:45

to mám taky - dědovo levandulové mýdlo na holení a první láska nacákaná repelentem :lol: měli bychom přejmenovat vlákno

a kdybych potkala muže navoněného Ricci Cubem, tak za sebe neručím :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hans_242
Nováček 1 příspěvek 30.09.10 20:12

Zdravim,

dneska jsem si ji koupil (Old Spice Original EDT), je to ale verze bez rozprasovace - poradite mi prosim nejlepsi zpusob „aplikace“ ?

Diky

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 30.09.10 23:17

myslím, že verze s rozprašovačem ani neexistuje, ale možná se mýlím…

nejlepší způsob aplikace - viz odkaz :D

http://www.youtube.com/watch?…

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 30.09.10 23:24
:mrgreen:
Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 30.09.10 23:37

Hlavně se při tom na sebe do zrcadla tak pěkně usmívej. :D

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 07.12.11 21:56
OId Spice Classic vs. Old Spice Original

Kúpila som manželovi Old Spice Classic (after shave kazetu) z xparfemov - gumový maslový flakón, včera si kúpil sám Old Spice Original z Tesca - sklenený biely flakón. Vône sú podobné, ale určite nie rovnaké, tá z Tesca je výraznejšia, viac korenená. Zaujímalo by ma, ktorý je TEN pôvodný Old Spice? Vie mi niekto poradiť?

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist