Oleje na plet i telo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 14.11.12 23:39
Oleje na plet i telo

Hledala jsem vhodny vlakno, a nenasla. Chtela bych vyzkouset,nebo si rovnou poridit nejakej Arganovej olej, na plet nebo i na telo, podle ceny - za 400 si to na nohy placat nebudu :)

Na eBay jsem nasla tohle http://www.ebay.co.uk/…110923861620?…

co si o tom myslite? pisou 100% bio, muze to byt kvalitni jako Nobilis t. nebo Saloos? stoji to o polovinu min.

Nebo, nevite kde sehnat nejaky vzorky oleju na plet? Vsude maj jen nejakych 3ml za 50kc,nebo to neposilaj vubec, to uz mi byjde lip koupit vetsi baleni.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

janissk.
Nováček 8 příspěvků 14.11.12 23:53

Na eBay koukám hodně na komentáře a tomuhle prodejci bych moc nevěřila, někdo tam dokonce komentuje, že ve skleničce je nějaký odpad.. Arganový olej màm vyzkoušený na vlasy „Orofluido“, je fajn, ale podle složení celkem dost chemie, což mě trochu zklamalo. Také bych ráda koupila někde čistý a přírodní.

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

bosbubalus
Učednice 51 příspěvků 18.11.12 11:16

arganovy olej bio 100 % ntný - maju napriklad tu http://www.biooo.cz/…-p-4375.html za porovnatelnu cenu… maju pobocku v Kotve na namesti republiky. Ja tam chodim nakupovat casto, maju dobre ceny. Arganovy som este neskusala. Ale mam odskusany mandlovy ten je skvely na telo, konopny, makadamiovy (prilis mastny), rakytnikovy(farbi), alebo miesane oleje od khadi a ku kremom by som sa uz nevratila.
Na telo by som asi zvolila tento http://www.biooo.cz/…-p-1585.html
dobra cena/objem.

Na poličce 6 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 20 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 20.11.12 05:46

Na arganovy olej pozor, ked je naozaj cisty, t.j. nie je umelo deodorizovany, tak ma velmy osobitu aromu :| …

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 20.11.12 05:48

@bosbubalus skvele, v mandlovom by som sa najradsej aj kupala, pouzivam ho na telo, na odlicovanie, niekedy na tvar miesto kremu, dokonca si ho na telo miesam s oblubenymi parfemami a toto je fakt uzasna cena!

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 20.11.12 16:51

Ten mandlový si kupuji také, je opravdu výborný. Fajn je, že není tak hutný a dobře se vsakuje. Používám ho samotný, míchám si ho, přidávám do bambuckého másla, aby šlo mazat, a tak podobně. Moje oblíbená kombinace je natřít se jím a potom se navonět Diptyque Philosykos, to je úžasné. Nebo do něho přidat růžový olej, taky krása, a podobně.

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

sladke-mameni
Učednice 39 příspěvků 28.11.12 10:26

Já argánový olej používám na obličej většinou na noc a jsem moc spokojená. Je sice dražší, ale radši bych na něm nešetřila když si to dávám na ksichtík :nevim:

Na den si dávám na obličej olej z aloe vera s přídavkem argánového oleje. Na tělo většinou mandlový olej a na vlasy avokádový a jojobový. I na odličování používám oleje, ricinový s olivovým nebo meruňkový.

Miluju oleje, pomalu se obejdu i bez ostatní kosmetiky :lol:

Na poličce 16 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 19 vzorků V tužebníku 7 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 28.11.12 13:22

a jaky arganovy pouzivas? kolik ml za kolik kc?

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 29.11.12 01:13

Ozaj, neviete nahodou, je nejaky realny rozdiel medzi sprchovacim a kupelovym olejom?

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 29.11.12 01:56

asi ze sprchovym se namaze telo, a koupelovej se relativne rozpusti ve vane plne vody?

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 29.11.12 02:08

no hej, ale v podstate su to oba hydrofilne oleje asi, teda olej + nejaky emulgator, takze myslim v zlozeni ci je nejaky rozdiel (teraz nemyslim parfumaciu etc…ale princip, na ktorom to funguje).

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 29.11.12 10:49

@slniecko Teoretickej rozdíl nebo různý složení nevím; ale ten koupelovej se mi zdá takovej hustší či mastnější (porovnáváno na olejích od Nobilisu)- přijde mi, že v tom hydrofilním je víc emulgátoru; ale měla jsem ho jen jednou, taky jsem usoudila, že ten hydrofilní mi stačí na všechny účely a že jedna velká flaška je lepší než několik malejch…
(ale když ten hydrofilní používám jako koupelovej, přidávám si do něj ještě lžíci jinýho oleje, podle toho, co si myslím, že v tu chvíli potřebuju, třeba makovej před spaním, nebo hořčičnej když na mě něco leze - a tak mi to vyhovuje asi víc než ten origo koupelovej).

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 29.11.12 11:06

Mám troška blbú otázku - vonia kokosový olej kokosovo, alebo je bez vône (myslím taký obyčajný z DM)?

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 29.11.12 13:32
@Leisha píše:
@slniecko Teoretickej rozdíl nebo různý složení nevím; ale ten koupelovej se mi zdá takovej hustší či mastnější (porovnáváno na olejích od Nobilisu)- přijde mi, že v tom hydrofilním je víc emulgátoru; ale měla jsem ho jen jednou, taky jsem usoudila, že ten hydrofilní mi stačí na všechny účely a že jedna velká flaška je lepší než několik malejch… (ale když ten hydrofilní používám jako koupelovej, přidávám si do něj ještě lžíci jinýho oleje, podle toho, co si myslím, že v tu chvíli potřebuju, třeba makovej před spaním, nebo hořčičnej když na mě něco leze - a tak mi to vyhovuje asi víc než ten origo koupelovej).

no prave…tak si asi aj ja rozmyslim jeden…asi bude len rozdiel v pomere zloziek, alebo sa pouziva iny zakladny olej…mozno teda naopak teraz na zimu vezmem kupelovy aj na sprchovanie, ked je mastnejsi…

Dakujem :kytka: !

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 29.11.12 13:33

@beliala neviem, ale tiez som zvedava :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist