Olivier Durbano

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fleur  05.06.09 10:49
Olivier Durbano

Nemáte některá osobní zkušenost s vůněmi, které vytváří Olivier Durbano - Parfum de Pierres Poemes? Vznikají paralelně s jeho šperkařskou tvorbou (vytváří zajímavé kreace z minerálů a přírodnin - proto jsem se po něm začala pídit) a jsou inspirovány právě drahými kameny - například vůně Amethyste (pepř, hrozny, malina, kadidlo, vanilka, ambra, kosatec, palisandr); Jade (anýz, čaj, kosatec, vetiver, yerba maté); Turmaline noir (kardamom, koriandr, kumin, kadidlo, pepř, oud, kůže, vzácná dřeva, musk, ambra, pačuli).
Butiky má pouze v Paříži a Lyonu (100 ml EdP za 100 eur).

Ukázat značku Olivier Durbano

Reakce:

Reveur
Parfémová maniačka 781 příspěvků 06.09.13 19:45

Případné zkušenosti s Durbanem by mě také zajímaly - zaujala mě jeho aktuální novinka Lapis Philosophorum (Kámen mudrců) - viz fragrantica. V každém případě chlapec za ty roky podražil - 100ml EdP je již za 150 €.

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Placidus
Učednice 107 příspěvků 05.12.15 18:08

Durbano uchopil niečo tak obyčajné ako je kameň úplne neotrelým spôsobom. Páči sa mi na ňom, že ma jasný rukopis a jeho vône si len tak nepomýlite. Black Tourmaline bol na mojej koži famózny. Jedna z najtajomnejších vôní akú poznám. Ale čo koža to iný príbeh. Keď som stretol Durbana naživo, vyžaroval niečo, čo nebolo možne vidieť na fotkách. Bol to akýsi pokoj a pozitívna energia zahalené rúškom tajomstva.

Link na rozhovor s Olivierom Durbanom v slovenčine:
 http://nicheweek.blogspot.sk/…jomstve.html

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 96 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Další témata z kategorie

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist