Olivier Durbano

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fleur  05.06.09 10:49
Olivier Durbano

Nemáte některá osobní zkušenost s vůněmi, které vytváří Olivier Durbano - Parfum de Pierres Poemes? Vznikají paralelně s jeho šperkařskou tvorbou (vytváří zajímavé kreace z minerálů a přírodnin - proto jsem se po něm začala pídit) a jsou inspirovány právě drahými kameny - například vůně Amethyste (pepř, hrozny, malina, kadidlo, vanilka, ambra, kosatec, palisandr); Jade (anýz, čaj, kosatec, vetiver, yerba maté); Turmaline noir (kardamom, koriandr, kumin, kadidlo, pepř, oud, kůže, vzácná dřeva, musk, ambra, pačuli).
Butiky má pouze v Paříži a Lyonu (100 ml EdP za 100 eur).

Ukázat značku Olivier Durbano

Reakce:

Reveur
Parfémová maniačka 818 příspěvků 06.09.13 19:45

Případné zkušenosti s Durbanem by mě také zajímaly - zaujala mě jeho aktuální novinka Lapis Philosophorum (Kámen mudrců) - viz fragrantica. V každém případě chlapec za ty roky podražil - 100ml EdP je již za 150 €.

Na poličce 39 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Placidus
Učednice 133 příspěvků 05.12.15 18:08

Durbano uchopil niečo tak obyčajné ako je kameň úplne neotrelým spôsobom. Páči sa mi na ňom, že ma jasný rukopis a jeho vône si len tak nepomýlite. Black Tourmaline bol na mojej koži famózny. Jedna z najtajomnejších vôní akú poznám. Ale čo koža to iný príbeh. Keď som stretol Durbana naživo, vyžaroval niečo, čo nebolo možne vidieť na fotkách. Bol to akýsi pokoj a pozitívna energia zahalené rúškom tajomstva.

Link na rozhovor s Olivierom Durbanom v slovenčine:
 http://nicheweek.blogspot.sk/…jomstve.html

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 96 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Další témata z kategorie

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist