Olivové Planet Spa Avon - existuje podobná vůně v parfému?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

summersun
Učednice 92 příspěvků 28.01.14 15:09
Olivové Planet Spa Avon - existuje podobná vůně v parfému?

Prosím poradíte? Moje mamka zbožňuje (a já také :-) vůni olivové (zelené) řady od Planet Spa (Avon). Exustuje nějaký parfém s podobnou vůní? Brzy bude mít narozeniny, tak bych jí ráda udělala radost. Děkuji :-)

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Mandarinka
Parfémová maniačka 638 příspěvků 01.02.14 12:13

Ona je to taková krémová, zelená vůně. Možná by se mamince mohla líbit Bulgari Eau Parfumée au Thé Vert, Chanel No.19 Poudré nebo La Prairie Life Threads Emerald.

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 56 vzorků V tužebníku 2 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 01.02.14 14:57

Já tu vůni mám ráda taky - a z parfémů mi připadá nejpodobnější Tuscan Soul.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

summersun
Učednice 92 příspěvků 05.02.14 18:02

@jerry ,moc díky za tip! Dnes jsem měla možnost Tuscan Soul zkusit. Vàžně je Planet Spa trochu podobný, akorát na mě jde daleko víc do citrusova. Něčím mi i trochu připomíná Versace Versense. Prý má něco pěkného Xerjoff, ale dát za parfém 5tis Kč a více, zase tak postižená nejsem :-)
Mandarinka, tvé tipy také určitě vyzkouším :-)

summersun
Učednice 92 příspěvků 05.02.14 18:08

Jo, a z arabek mi podle vzorku trochu připomíná Silver Edp.

summersun
Učednice 92 příspěvků 07.02.14 11:24

Dámy, tak dnes jsem mile překvapená:-) Ráno jsem na sebe dala Versense, nešel tak do citrusova, byl vážně podobný Planet Spa. Nikdy předtím se na mě takto nerozvoněl, vždy byl ostřejší, vážně dost citrusový…a dneska prostě v sobě má to něco, co hledám :lol:

Mandarinka
Parfémová maniačka 638 příspěvků 16.02.14 12:43

Tak to je dobré. Možná se rozvoní jinak v létě a v zimě. Může se stát, že v chladnějším počasí citrusy tolik nevyniknou. :mavam:

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 56 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist