Olivové Planet Spa Avon - existuje podobná vůně v parfému?

summersun 28.01.14 15:09

Olivové Planet Spa Avon - existuje podobná vůně v parfému?

Prosím poradíte? Moje mamka zbožňuje (a já také :-) vůni olivové (zelené) řady od Planet Spa (Avon). Exustuje nějaký parfém s podobnou vůní? Brzy bude mít narozeniny, tak bych jí ráda udělala radost. Děkuji :-)

Reklama

Mandarinka 01.02.14 12:13

Ona je to taková krémová, zelená vůně. Možná by se mamince mohla líbit Bulgari Eau Parfumée au Thé Vert, Chanel No.19 Poudré nebo La Prairie Life Threads Emerald.

jerry 01.02.14 14:57

Já tu vůni mám ráda taky - a z parfémů mi připadá nejpodobnější Tuscan Soul.

summersun 05.02.14 18:02

@jerry ,moc díky za tip! Dnes jsem měla možnost Tuscan Soul zkusit. Vàžně je Planet Spa trochu podobný, akorát na mě jde daleko víc do citrusova. Něčím mi i trochu připomíná Versace Versense. Prý má něco pěkného Xerjoff, ale dát za parfém 5tis Kč a více, zase tak postižená nejsem :-)
Mandarinka, tvé tipy také určitě vyzkouším :-)

summersun 05.02.14 18:08

Jo, a z arabek mi podle vzorku trochu připomíná Silver Edp.

summersun 07.02.14 11:24

Dámy, tak dnes jsem mile překvapená:-) Ráno jsem na sebe dala Versense, nešel tak do citrusova, byl vážně podobný Planet Spa. Nikdy předtím se na mě takto nerozvoněl, vždy byl ostřejší, vážně dost citrusový…a dneska prostě v sobě má to něco, co hledám :lol:

Mandarinka 16.02.14 12:43

Tak to je dobré. Možná se rozvoní jinak v létě a v zimě. Může se stát, že v chladnějším počasí citrusy tolik nevyniknou. :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist