Olympiáda

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 08.08.08 22:30
Olympiáda

Sledovaly jste zahájení? To byla nádhera. Jediný slabší moment byla ta sladká písnička v podání čínského profesora a Sarah Brightman. Kam se hrabou na Mercuryho a Montserrat Caballé s jejich Barcelonou.
Ale jinak to bylo asi nejlepší zahájení co si pamatuji.
A teď si představte, že bychom pořádali olympiádu my. Co bychom tam asi předváděli? Tance v krojích? :D

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 36 Další »
Reakce:

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 08.08.08 23:01

Olympiáda u nás je naprostej nesmysl. Dle mě. Bohužel jsem to neviděla celý, ale nejvíc mě fascinovali bubeníci a Lodě pokladů.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Fleur  08.08.08 23:13

My to doma bojkotujeme.

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 08.08.08 23:21

Mě to zase nezajímalo tolik, abych kvůli tomu přežila komentátora…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 09.08.08 00:59

Olympiády mívám ráda… obvykle sleduju zahajovací i závěrečné ceremoniály i některé disciplíny si hlídám, aby mi neutekly… Letos mám téměř odpor… zahlédla jsem zahajovací ceremoniál a vzpomněla jsem si na Causzeska a jeho nááádherné (a „spontánní“) oslavy lidu...... bohužel… :cry:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 09.08.08 01:21
Fleur píše:
My to doma bojkotujeme.

Ja tiež.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 09.08.08 01:25

Kvůli Tibetu nebo z nějakého jiného důvodu?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 09.08.08 02:45

Kvoli Tibetu a x iným hriechom Číny… A pretože olympiáda je len komerčný cirkus. Ale ja ignorujem väčšinu médií (a nevlastním TV, nepočúvam rádio…), takže olympiáda nie je výnimkou z pravidla.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 09.08.08 07:46

Komerční cirkus to je bez debaty,ale co dnes není komerční.Bez komerce prakticky už nejde existovat.Chodím na Adanet velice ráda,ale i zde existují reklamy,tak holt je ignoruju a basta.Na druhou stranu ti sportovci za to nemůžou a já se na ně vždycky ráda podívám :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 09.08.08 07:54

Ale už máme první zlatou !

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Uživatel je onlinedomenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25880 příspěvků 09.08.08 09:07
llenni píše:
Olympiády mívám ráda… obvykle sleduju zahajovací i závěrečné ceremoniály i některé disciplíny si hlídám, aby mi neutekly… Letos mám téměř odpor… zahlédla jsem zahajovací ceremoniál a vzpomněla jsem si na Causzeska a jeho nááádherné (a „spontánní“) oslavy lidu...... bohužel… :cry:

Taky jsem se dívala … krásný, secvičený, vypilovaný … jenomže jsem se nemohla zbavit vědomí všech souvislostí :( a pocitu, že to je oslava Číny jako takové… a taková, jaká je, jí oslavovat nechci. A na tribunách VIP, ta přehlídka pokrytectví … bylo mi z toho trochu zle :(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 09.08.08 09:13

Nedívala jsem se a ani nebudu :!:

Uživatel je onlinedomenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25880 příspěvků 09.08.08 09:18
Myskamaus píše:
Komerční cirkus to je bez debaty,ale co dnes není komerční.Bez komerce prakticky už nejde existovat.Chodím na Adanet velice ráda,ale i zde existují reklamy,tak holt je ignoruju a basta.Na druhou stranu ti sportovci za to nemůžou a já se na ně vždycky ráda podívám :D

Jsem alergická na hlášky sportovců typu: „mě politika nezajímá“, „jsem sportovec a ne politik“ atd. :!: - ano, OH jsou sportovní událost (teda spíš komerčně-sportovní), ale už desítky let navýsost zpolitizovaná. To je jenom iluze, že je sport nezávislý na politice. Takže, já bych asi na místě sportovce do Číny jela, ale alespoň minimálně bych dala svůj postoj (nesouhlas s nedodržováním lidských práv, cenzura internetu, Tibet atd.) najevo :!:

Jestli překonám nechuť k té mašinérii jako takové, budu se dívat na atletiku a gymnastiku. I když zrovna u sportovní gymnastiky to bude spíš masochistický zážitek. Číňané patří mezi favority a nevím, jestli vydržím pohled na ty holčičky a klučiny při vědomí, jak probíhala jejich příprava :cry: Sportovní gymnastika je jeden z nejtvrdších sportů vůbec a v Číně … :cry:

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 09.08.08 09:51

Niečo som si pozrela večer zo záznamu, ceremoniál ma nudil, nástupy športovcov som si pozrela, vždy ma fascinuje tá rôznorodosť, najelegantnejší boli podľa mňa zase Taliani. Je to biznis no a čo. Určite nikto nespochybní, že šport je riadna drina a športovci sú vo väčšine olympijských športov na vedľajšej koľaji a mimo záujmu laickej verejnosti, tak nech si raz za pár rokov užijú trochu slávy a uznania, čo si určite zaslúžia. Radšej podporím takýto biznis ako biznis okolo celebrít a modeliek alebo iný biznis.
Mňa olympijské ideály dojímajú a keď v Sydney preberala štafetu organizujúcej krajiny Grékyňa a povedala „Welcome home, Olympics“ až mi slzy vyhŕkli.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 09.08.08 10:04

Ad Domenica:

Mám iný názor, športovci nerozhodujú o tom kde sa olympiáda bude konať a pre mnohých je to vrchol ich dlhoročnej prípravy, medaila z olympiády má inú váhu ako z nejakých svetových pohárov alebo majstrovstiev a vzhľadom na 4-ročný interval by niektorí ak by bojkotovali túto olympiádu už žiadnu inú stihnúť ani nemuseli.
Ja s politikou Číny nesúhlasím ale ani s politkou USA a takých je veľa nespomínam si, že by OH v USA niekto spochybňoval a vyžadoval od športovcov aby prejavovali nejaké politické postoje.
Ad ešte ceremoniál: najtrápnejšie v celom kontxte boli tie holubice (ľudské aj skutočné) a ešte, že vlajku vyvesila armáda.
Aj tak nepochybujem, že si užijeme veľa skvelých športových výkonov.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 36 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist