onlineparfem.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

asawa
Nováček 29 příspěvků 10.12.11 15:36
onlineparfem.cz

Chci se zpetat, jakou máte zkušenost s onlineparfem.cz, teď jsem tam našla skladem nejlevnější tester Stelly, dokonce mají i pobočku v Praze k vyzvednutí, tak jestli je to seriózní obchod a nemusím se bát..
dík moc

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

olca
Znalkyně 420 příspěvků 08.01.12 12:50

já jsem i u nich objednávala, vlastně na online parfum.sk, což je ten samej obchod, jen je na Slovensku a úplně bez problémů. Dokonce mi to poslali ze Slovenska a za běžné poštovné, nějak do 100,–kč. Chtěla bych se ještě zmínit o nich, že jsou jedni z nejlevnějších a mají tam takové parfémy, které již nikde nejsou k sehnání. Třeba Hypnotic Poison Elixir, nebo Midnight Poison Elixir. ;)

Na poličce 25 parfémů 6 miniatur 27 odstřiků 129 vzorků V tužebníku 9 parfémů

euphoria
Nováček 11 příspěvků 13.11.12 21:38

No ten stav jejich skladu je až zarážející. To co se v ČR sehnat nedá, oni mají. Zkusil jsem tedy objednat, teď už nezbývá než čekat, co přijde.

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

ellie86
Nevyléčitelná závislačka 1301 příspěvků 19.11.12 19:32

@euphoria
a jak to dopadlo? Měli všechno, co ste chtěl?

Ptám se, protože já jsem si objednala 2 vůně, co podle stránek mají být skladem a jednu nemají a druhá je bez celofánu (takže předpokládám poslední kus, i když na stránce mají uvedeno skladem 10 kusů)

Na poličce 62 parfémů 16 miniatur 15 odstřiků 187 vzorků V tužebníku 9 parfémů

euphoria
Nováček 11 příspěvků 19.11.12 22:59

Zatím to vypadá dobře, uvidím zítra, měl by přijít balíček. Doufám, že přežije cestu ze SR.

S tím stavem skladu na stránkách - podle mě už se projevují přicházející svátky. Vybral jsem dvě vůně, jedna dost těžko sehnatelná, u ní jejich stránky ukazovaly 12ks. Když jsem objednal, tak najednou ukazují 1 ks.

Je několik možných vysvětlení.

Třeba si najednou 10 dalších lidí koupilo Kouros Fraicheur.

Nebo se stav jejich skladu trochu rozchází se stavem v e-shopu.

Těžko říct. Kdyby nebyly Vánoce za rohem, tipnul bych, že maj asi zmatek v skladové evidenci.

ellie86
Nevyléčitelná závislačka 1301 příspěvků 20.11.12 16:00

@euphoria Aha, tak já to tipuji na to, že neaktualizují své stránky. Protože tu vůní, co jsem chtěla už ohlížím min. 2 týdny a po celou dobu mají uvedeno skladem 2 kusy. Tak jsem si ji teda objednala a volali mi, že ji nemají, ale na stránkách je pořád uvedeno skladem 2 kusy.

Na poličce 62 parfémů 16 miniatur 15 odstřiků 187 vzorků V tužebníku 9 parfémů

euphoria
Nováček 11 příspěvků 21.11.12 19:52

Včera jsem byl zahalen oblakem nových vůní, tak jsem si nenašel čas na to odpovědět, ale dnes to napravím. :)

Cesta k objednávce na onlineparfem.cz totiž byla trnitá. Napřed jsem hledal na zbozi.cz, které sice vždy našlo aspoň 4 obchody, ale když je člověk proklikal, tak najednou nikde nic nebylo. Nechápu, jak se vůbec takový obchody můžou dostat do výsledků? Pak jsem se sebezapřením zkusil heureka.cz (kterou ze srdce nenávidím, protože kvůli nim mi vždycky chodí tuny spamu „před týdnem jste nakoupili tohle a tohle, napište na to recenzi“), objednal a následně dostal maila, že výrobek není skladem. Hmmm. Argumentovat tím, že na stránkách psaný sklademje , na to jsem neměl nervy. Znovu jsem hledal a narazil na onlineparfem.cz, objednal a vyšlo to. I cena byla slušná a vzhledem k tomu, jak pečlivě balíček na Slovensku balili, nic se mu nestalo.

Tímhle dlouhým povídáním chci říct, že nemá smysl se omezovat jen na jeden obchod, ale zkusit jich co nejvíc, ono to vyjde.

Pokud jí teda zrovna nemaj někde extra levně. V takovém případě bych asi taky zkusil čekat.

la.reina  19.07.13 17:52

Tak já přidám nové hodnocení - tady mě vytočili, jak snad ještě nikdy nikde ne.

Hledala jsem, kde by měli k mání Lacoste ještě před reformulací. Poučena skutečností, že vyobrazená varianta leckdy neodpovídá tomu, co člověk pak v balíčku dostane, jsem vznesla písemně dotaz, zda se jedná o Lacoste před reformulací, tedy v béžové krabičce. Odpověď vyzněla, jako bych byla úplně pitomá - něco ve stylu „No jistě, máte to tam na obrázku“. Inu, objednala jsem 2× Lacoste a 1× starou verzi Opia.

Přišlo potvrzení objednávky že mají vše skladem a další 4 dny se nic nedělo. Dnes ráno přišel dotaz, zda by mi nevadilo, kdyby mi místo prodejního balení poslali dva testery. Odepsala jsem, že nevadilo, pokud mají testery vršek a pokud mi zašlou kód ze dna lahvičky, abych si mohla ověřit, že vůně byla vyrobena ještě před reformulací (přiznám se, že nemám načicháno tolik, abych to bezpečně poznala jinak než podle balení). Reakce?

*Vážený zákazník,

ospravedlňujeme sa, ale z dôvodu, že Vami objednaný tovar už nie je na sklade, bola Vaša objednávka zrušená.

Ďakujeme za pochopenie.

Prajeme Vám príjemný deň.

S pozdravem

Onlineparfum.sk

+421 944 265 338, info@onlinepar­fum.sk*

Takže se nabízí otázka - že by ty testery nebyly před reformulací a prodejce to dobře věděl? Opium mi zrušili proč? Že by také neměli? Nebo je takový problém poslat kód ze dna výrobku? Zrušeno, vyřešeno, hotovo.

Jsem vytočená do nepříčetna. Napsala jsem jim, aby měli zpětnou vazbu a tenhle obchod u mě naprosto zkončil. Never more.

luisa  06.08.13 12:16

@la.reina
Mám úplně tytéž zkušenosti z posledních dnů. V nabídce jsem našla staré Opium, takže jsem ho v pátek objednala. V neděli večer (!) přišlo potvrzení objednávky s tím, že zboží je skladem, takže v nejbližším termínu ho odesílají. Pro jistotu jsem ještě vznesla dotaz, jestli se skutečně jedná o starou verzi. No a dnes mi od nich přišla stejná zpráva jako Tobě, tovar nie je na sklade…
Nerozumím. A ještě perlička - současně přišlo i avizo z Uloženky, že brzy pro mně budou mít zboží k vyzvednutí.

la.reina  08.08.13 19:09

@luisa Fakt drahoušci, že?! :evil:

To s tím avízem z Uloženky - u mně to bylo totéž.

Naštěstí už jsem se uklidnila (jinde :mrgreen: ), ale tlak mi stejně zvedli pěkně. :pocitac:

Bodejž by už brzy zkrachovali, s takovým servisem… :cert: (tak a moje karma dostala pěkně na prxxx)

Renusatko
sv. Parfema z Kecálburgu 3557 příspěvků 13.10.13 21:46

Koukám, že nic moc zkušenosti :think: Chtěla bych objednat vůni pro kamarádku a velice nerada bych problémy. Asi by mi nevadilo tolik, že vůni nakonec nemají, spíš aby případně vůbec došla. Má někdo zkušenost pozitivní? Tedy objednal jsem, došlo a vše bylo v pořádku?

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 26 odstřiků 389 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Teryet
Učednice 59 příspěvků 13.10.13 22:57

Já se také musím přidat s podobnou zkušeností. Objednávala jsem tam 2 parfémy, Thierry Mugler Angel Le Lys a Ralph Lauren Hot. Uváděli že mají RL Hot 5ks skladem. Přišlo mi info do mailu, že zásilka bude brzy odeslána a asi za 3 dny mi přišel mail, že už Hot není skladem a jestli si přeji zaslat pouze TM Lys, napsala jsem že ano, poté ještě volali na mobil… Lys přišla asi za týden :lol: , takže dodací lhůta u mne 10 dní :! Nicméně se musím zastat, že komunikace je slušná, zboží bylo dobře zabalené a samozřejmě hlavní pozitivum, že mají opravdu slušné ceny i výběr, takže za ten risk to možná i stojí. Ted jsem tam objednala Manifeto Elixír a žádný problém nebyl, už ho mám na poště, pokud v balíčku nebude cihla, dala bych jim ještě šanci :lol:

Na poličce 28 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 379 vzorků V tužebníku 10 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6186 příspěvků 13.10.13 23:10

onlineparfem.cz a onlinparfum.sk je tá istá firma?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 14.10.13 08:54

Tak já myslím, že mé hodnocení k ničemu nebude, neboť to bude úplný plivaneček v těch hrůzách, co tu popisujete, a jen děkuju bohu, že mě to minulo. Objednala jsem cca 2 týdny zpět Coco Chanel EDT 50ml za +- 1300,–, skladem to ukazovalo asi 15 kusů a vše proběhlo úplně v pořádku. Objednávala jsem tuším v pátek a v úterý byl na výdejním místě. Ze zkušeností vás ostatních jsem opravdu v šoku, projet tuto diskuzi před objednávkou, tak bych si ji asi pořádně rozmyslela. 8o

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Renusatko
sv. Parfema z Kecálburgu 3557 příspěvků 14.10.13 09:04

Tak jsem objednala. Stejně mi nic jiného nezbylo, když parfém jinde není. Teď jen doufat :cert:

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 26 odstřiků 389 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist