Opar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Blis
Učednice 137 příspěvků 15.02.09 08:55
Opar

Holky probudila jsem se s totálně rozjetým oparem, bohužel mi došla mast na opary a opar je navíc na nose - na nosní přepážce, což je vzhledem k faktu, že mám také rýmu dost nepříjmená věc.
Co koupit v lékarně? Máte nějaké typy? Bolí to jak čert a jak to vypadá, se asi nemusím zmiňovat :evil:

Protože mám nos od smrkání celkově odřený, nevím jestli kupovat Tea-Tree, místo je už tak dost přesušené :roll:

Za každou radu budeme já i můj nos vděční :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 15.02.09 10:30
Blis píše:
Holky probudila jsem se s totálně rozjetým oparem, bohužel mi došla mast na opary a opar je navíc na nose - na nosní přepážce, což je vzhledem k faktu, že mám také rýmu dost nepříjmená věc.
Co koupit v lékarně? Máte nějaké typy? Bolí to jak čert a jak to vypadá, se asi nemusím zmiňovat :evil:

Protože mám nos od smrkání celkově odřený, nevím jestli kupovat Tea-Tree, místo je už tak dost přesušené :roll:

Za každou radu budeme já i můj nos vděční :)

zkus borovou mast a promazávat … jestli už to je vysušený ..... jestli ne, tak trošku vysušit švédskejma kapkama

toť můj recept

mě se žádná „zázračná“ mast neosvědčila (zkoušel jsem Vectavir nebo něco na ten způsob)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

sLenka
Parfémová maniačka 985 příspěvků 15.02.09 11:27

Zkus - mast Endiaron.
Známá tvrdí, že se jí po ní opar lépe hojí.

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Aja
Učednice 153 příspěvků 15.02.09 12:54
Opar

Endiaron mohu jen doporučit, mě také pomohl urychlit hojení, Zatím asi nejlepší z mnoha mnou zkoušených mastí. Má takovou žlutonazelenalou barvu, aplikuj večer před spaním(před den to nevypadá dobře), na den bych dávala jen kalciovou mast.

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Zuzek
Znalkyně 265 příspěvků 15.02.09 13:43

POmáhá mi Herpesin na vysušení, jak je to suché, tak jakýkoliv jelení lůj, balsám. Já mám ted´už 5. opar za 3 týdny!! Včera po noční mi vyrašily dva, horní i spodní ret. V práci jsou stressy, tak asi proto.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zuzek
Znalkyně 265 příspěvků 15.02.09 13:44

Endiaron? Já znám jen tbl. a to je střeví desinfekce…

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 15.02.09 14:12

Mě se na všechny druhy oparů zatím osvědčil právě Tea Tree v tubě od Dr. Müller Pharma: Je to balzám, takže je příjemný i na vysušená místa s opary.
No a nebo pak jeden spešl olej „31 bylin“ (původ z Německa, takže i název německý) a ten si ťupkuju buď samotný (nejen) na opary, anebo ve formě mastičky, kterou z něj mamka vyrábí. Tady mini obrázeček http://www.lekarna-online.com/…/r-image.php?… a tady . Ale je to trochu hůře sehnatelné, kupujeme to od jednoho známého, nevím jak na tom jsou lékárny.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 15.02.09 14:48
Zuzek píše:

Tiež ma to zarazilo, tak som hľadala na www.sukl.cz a je to aj kožná pasta :shock:

zase som o niečo múdrejšia :)

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Zuzek
Znalkyně 265 příspěvků 15.02.09 15:05
Katlynka píše:
Zuzek píše:

Tiež ma to zarazilo, tak som hľadala na www.sukl.cz a je to aj kožná pasta :shock:

Já taky a to jsem z oboru :D . Nikdy není pozdě se přiučit, zvlášt´ted´, když mám držku samý opar. Kouknu v práci do PC.

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 15.02.09 15:47
Zuzek píše:
Katlynka píše:
Zuzek píše:

Já taky a to jsem z oboru :D . Nikdy není pozdě se přiučit, zvlášt´ted´, když mám držku samý opar. Kouknu v práci do PC.

Vzhľadom na to, že som pred týždňom spravila skúšku z farmakológie by som to mala vedieť aj bez sukl.cz :lol:

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Aja
Učednice 153 příspěvků 15.02.09 16:17
Opar

Endiaron mám před sebou, je v tubě 30 g přesný název Endiaron HBF (Cloroxinum) vyrábí Herbacos-bofarma. Nevím ale jestli je volně v prodeji. Mě ho na opary předepsala kožní lékařka.

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 4 parfémy

sLenka
Parfémová maniačka 985 příspěvků 15.02.09 16:29

Je volně v prodeji a cena byla tuším okolo 30 Kč …
Setkala jsem se ale i s paní v lékárně, která nevěděla a snad ani nechtěla vědět …

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 15.02.09 17:10
konopí

Manžel používá nějaké sérum z konopí.

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

Blis
Učednice 137 příspěvků 15.02.09 17:47

Moc díky za všechny rady. Zkusím zítra koupit ten Endiaron, pro mne je to také novinka, protože znám také pouze Endiaron na střevní potíže.
Na opary trpívám a na nose je to vážně na prd:(, navíc i potom, co zmizí stroupky mám místo ještě skoro 2 měsíce červené, než vybledne. Ale to mám u všech poranění kůže, jsem holt bledule :roll:

Jinak jsem do sebe nacpala megadávku zinku a B-komplexu, tak třeba pomůže i tohle, aspoň jako placebo :twisted:

Přítel nikdy opar neměl, jak já mu závidím…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 15.02.09 18:00
evik77 píše:
Manžel používá nějaké sérum z konopí.

Cutis Help, Cannaderm

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist