Operace karpálního tunelu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 28.04.14 16:54
Operace karpálního tunelu

Zdravím všechny Aromačky ! Věřím, že najdu mezi vámi „absolventky“ této operace. Mám ji týden za sebou, ruka nebolí, moc mě zajímají Vaše postřehy a zkušenosti ohledně následné rekonvalescence. Existují totiž mezi lékaři 2 naprosto odlišné názory jak na nošení dlah, ortéz, zatěžování ruky s odlišnou dobou ne ve dnech, ale týdnech, ba měsících. Nechci předčasně ruku zatěžovat, na druhou stranu ji „přepečovávat“. Prosím pište Vaše zkušenosti, od lékaře nemám v podstatě žádnou informaci, vše z něj musím tahat…DĚKUJI
 Jindra

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

chlist
Parfémová maniačka 593 příspěvků 03.05.14 09:28

Ahoj, před rokem jsem tuhle legraci absolvovala a pro jistotu v rychlém sledu po dvou měsících obě ruce. Docela jsem si užila, a jestli ti můžu pporadit, minimálně měsíc si ani radši neutírej z…k ne vážně po této operaci by předčasná zátěž mohla mít devastující následky. Byť je operace jako taková, zdánlivě jednoduchou záležitostí v lokální anestezii, opak je pravdou. ruku začni zatěžovat nejdřív po měsíci - nejlépe dvou a to maximálně formou toho, že se napiješ, nebo zacvičíš s gumovou kuličkou. Plnou zátěž tak za 4-5 měsívů a opatrně s psaním na počítači
přeji ti hodně štěstí a více rozumu než jsem měla já, a po týdnu jsem dlahu ani nemohla najít, natož ji nosit, a rok po operaci mi diagnostikovali 20ti % ztrátu citlivosti a karp.tunel je zralý na reoperaci.

Na poličce 48 parfémů 8 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist