Opium-limitky-poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jonys
Učednice 125 příspěvků 13.06.09 08:27
Opium-limitky-poradíte?

Chtěla bych si pořídit nějakou limitku Opia, ale nevím kterou, poradíte mi, prosím?
Opium se mi moc líbí, ale má ho kamarádka, tak bych raději zvolila něco jiného.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 13.06.09 09:05
jonys píše:
Chtěla bych si pořídit nějakou limitku Opia, ale nevím kterou, poradíte mi, prosím?
Opium se mi moc líbí, ale má ho kamarádka, tak bych raději zvolila něco jiného.

Nóóó. Kromě Poésie de Chine je mám všecky. Poésie je ta v tom bordelově červeném flakonu, zkoušela jsem ji v parfumerce a bylo to ulepené peklo. BOhužel, než jsem se dostala k tomu, abych si ji vyzkoušela ještě jednou, tak ji už neměli, ale prostě pačuli, pačuli, sladká.
Eau d'été je bohovská a opravdu se skvěle hodí na léto, ale tu pravděpodobně neseženeš. Vyhodili z ní konvalinky, které se v horku rozvinou do chemického útoku pracím práškem, je to taková hladká příjemná orientálka.
Ty tři s flakonama potištěnýma kytičkama jsou docela často k vidění a při troše štěstí je seženeš relativně levně. všecky jsou fajn, je z nich vžycky cítit příslušná kytka.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 13.06.09 09:18

mala som vzorecek Opium Orchidee ....., ta je tiez velmi vydarena, urcite by som ju uprednostnila pred klasickym Opiom. Neviem, kde parfemiky hlada Gentiana, ale ja som sa s limitkami takmer vobec nestretla. Gentiana mozno myslela ebay, ale v beznych eshopoch som bohuzial nemala to stastie. … a nechcem navadzat 8) ale panske Opium je tiez velmi velmi podarene :P

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

jonys
Učednice 125 příspěvků 13.06.09 10:04

jojo, pánské Opium je stále středem manželovy police

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 13.06.09 10:04
Kriss píše:
mala som vzorecek Opium Orchidee ....., ta je tiez velmi vydarena, urcite by som ju uprednostnila pred klasickym Opiom. Neviem, kde parfemiky hlada Gentiana, ale ja som sa s limitkami takmer vobec nestretla. Gentiana mozno myslela ebay, ale v beznych eshopoch som bohuzial nemala to stastie. … a nechcem navadzat 8) ale panske Opium je tiez velmi velmi podarene :P

No, nakonec jsem je nakoupila na eBay, ale Fleur Impériale i Orchidée de Chine jsem viděla v několika online obchodech v Česku. Pravda, před půl rokem. Doporučuju google.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

sLenka
Parfémová maniačka 985 příspěvků 13.06.09 11:54

http://www.parfemy-elnino.cz/picts/thum … 2-orch.jpg

http://www.parfemy-elnino.cz/picts/thum … /53-ch.jpg

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 13.06.09 17:08

Pánské Opium nezklame nikdy, je to prostě klasika. Ale znám i modernější a rajcovnější pánské vůně,které by mě na chlapovi přitahovaly daleko víc. :wink:

Zdá se mě až příliš konzervativní,nic převratného.

Když se ten můj navoní Opiem,jsem spokojená,ale když použije něco jiného,tak jsem spokojená ještě víc. :D :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 13.06.09 17:24

Pánské Opium se mi moc nelíbí, po takové chvále jsem byla docela zklamaná, když jsem ho zkusila. Ještě se mi docela líbila verze EdT, ale EdP vůbec.
No, a limitky Opia jsou fakt moc pěkné, hodně se mi líbí Orchidée de Chine.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 13.06.09 17:37

Ten můj má EDT,ale stejně s ním mě prostě neuchvátí.Dost nuda řekla bych. :cry:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 14.06.09 09:53

Taky se mi víc líbí limitky opia, než klasika, horší je kde je ovonět. Já je vyzkoušela na Hatích.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist