Opium-limitky-poradíte?

jonys 13.06.09 08:27

Opium-limitky-poradíte?

Chtěla bych si pořídit nějakou limitku Opia, ale nevím kterou, poradíte mi, prosím?
Opium se mi moc líbí, ale má ho kamarádka, tak bych raději zvolila něco jiného.

Reklama

gentiana 13.06.09 09:05
jonys píše:
Chtěla bych si pořídit nějakou limitku Opia, ale nevím kterou, poradíte mi, prosím?
Opium se mi moc líbí, ale má ho kamarádka, tak bych raději zvolila něco jiného.

Nóóó. Kromě Poésie de Chine je mám všecky. Poésie je ta v tom bordelově červeném flakonu, zkoušela jsem ji v parfumerce a bylo to ulepené peklo. BOhužel, než jsem se dostala k tomu, abych si ji vyzkoušela ještě jednou, tak ji už neměli, ale prostě pačuli, pačuli, sladká.
Eau d'été je bohovská a opravdu se skvěle hodí na léto, ale tu pravděpodobně neseženeš. Vyhodili z ní konvalinky, které se v horku rozvinou do chemického útoku pracím práškem, je to taková hladká příjemná orientálka.
Ty tři s flakonama potištěnýma kytičkama jsou docela často k vidění a při troše štěstí je seženeš relativně levně. všecky jsou fajn, je z nich vžycky cítit příslušná kytka.

Kriss 13.06.09 09:18

mala som vzorecek Opium Orchidee ....., ta je tiez velmi vydarena, urcite by som ju uprednostnila pred klasickym Opiom. Neviem, kde parfemiky hlada Gentiana, ale ja som sa s limitkami takmer vobec nestretla. Gentiana mozno myslela ebay, ale v beznych eshopoch som bohuzial nemala to stastie. … a nechcem navadzat 8) ale panske Opium je tiez velmi velmi podarene :P

jonys 13.06.09 10:04

jojo, pánské Opium je stále středem manželovy police

gentiana 13.06.09 10:04
Kriss píše:
mala som vzorecek Opium Orchidee ....., ta je tiez velmi vydarena, urcite by som ju uprednostnila pred klasickym Opiom. Neviem, kde parfemiky hlada Gentiana, ale ja som sa s limitkami takmer vobec nestretla. Gentiana mozno myslela ebay, ale v beznych eshopoch som bohuzial nemala to stastie. … a nechcem navadzat 8) ale panske Opium je tiez velmi velmi podarene :P

No, nakonec jsem je nakoupila na eBay, ale Fleur Impériale i Orchidée de Chine jsem viděla v několika online obchodech v Česku. Pravda, před půl rokem. Doporučuju google.

Myskamauska 13.06.09 17:08

Pánské Opium nezklame nikdy, je to prostě klasika. Ale znám i modernější a rajcovnější pánské vůně,které by mě na chlapovi přitahovaly daleko víc. :wink:

Zdá se mě až příliš konzervativní,nic převratného.

Když se ten můj navoní Opiem,jsem spokojená,ale když použije něco jiného,tak jsem spokojená ještě víc. :D :D

klubko 13.06.09 17:24

Pánské Opium se mi moc nelíbí, po takové chvále jsem byla docela zklamaná, když jsem ho zkusila. Ještě se mi docela líbila verze EdT, ale EdP vůbec.
No, a limitky Opia jsou fakt moc pěkné, hodně se mi líbí Orchidée de Chine.

Myskamauska 13.06.09 17:37

Ten můj má EDT,ale stejně s ním mě prostě neuchvátí.Dost nuda řekla bych. :cry:

atyzek 14.06.09 09:53

Taky se mi víc líbí limitky opia, než klasika, horší je kde je ovonět. Já je vyzkoušela na Hatích.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist