Opium-vše o této vůni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kubbi7
Nováček 26 příspěvků 29.05.08 16:02
Opium-vše o této vůni

Ahoj, zvažuji nákup této vůně naslepo. Má někdo zkušenost? Hodí se alespon trochu na léto?

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 29.05.08 16:09

Manžel používá Opium a na léto vysadil. Je hodně opojná a „sexistická“, :lol: a myslím že by mohla v létě obtěžovat. Dokážu si ji představit až tak na letní večer. Je trochu těžší a sladká, tak nevím jaké vůně jsou tvými favority.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Kubbi7
Nováček 26 příspěvků 29.05.08 16:13

Mám raději vůně typu Gucci pour homme, Envy. Letní svěženky jsou sice fajn ale nevydrží. A třeba M7? Která je lepší? Jo a dík za odpověd :D

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 29.05.08 16:20

No asi moc neporadím mě se líbí obě. :lol: Opium jde v základu do kořeněného sladka, takové hladce kombinované a v M7 je možná víc modernější ton.
Fakt to moc neumím popsat. :roll:

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 29.05.08 16:22

Ještě jsem zapoměla, podle těch dvou vůní co píšeš bych klidně doporučila Opium.

Kubbi7
Nováček 26 příspěvků 29.05.08 16:29

Děkuju za radu, a půjdu rovnou do eau de parfum, nasel jsem si obchod na netu kde jí nabízí

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 29.05.08 21:10

Doufám že nákup vyjde, no snad to když tak nebude na mě :lol:

Manžel má EDT a ta je taky hodně silná, jinak já taky upřednostňuji u vůní EDP 8)

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 29.05.08 21:29

Opium pánské mě bohužel až tak neoslovilo. podstatně lepší vůni se mi zdá od YSL Body Kouros.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 30.05.08 06:40

Mně se teda Opium líbí hodně - není sexistická ale sexy a v létě asi fakt spíš na večer… M7 je taky super. Obě jsou to ty typy parfémů, které nutí ženské slastně oočichávat nositele :wink: Ovšem, záleží také, kolik Ti je ?! Podle mne jsou obě vhodné spíš pro starší muže - tak 30+ nejmíň. Ovšem na druhou stranu - na mladém borcovi to může vyznít o to zajímavěji… :wink: , tak dej vědět, cos vybral…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Kubbi7
Nováček 26 příspěvků 30.05.08 12:01

No bude mi 20 let :lol: . Ještě jsem přemýšlel nad Dior Homme Edp a mám v tom docela guláš. Jako jedinou jsem zkoušel toho Diora a je docela zajímavej ale nevim jak voní opium a m7, to by mě pak mrzelo

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 30.05.08 12:11

Kubbi7, to jsou všechno naprosto odlišné vůně, bude nejlepší když je někde pěkně všechny očicháš. Dior Homme je moc krásná vůně, jak se ti líbila? ta se dá používat i v létě a teď když vím že je ti kolem 20 (ale o věku to určitě není) jen pátrám čeho se mám chytit :lol: tak Dior bych doporučila nejvíc. Ale musíš dát jen na svůj nos a opravdu je někde vyzkoušet. :wink:

Kubbi7
Nováček 26 příspěvků 30.05.08 12:52

To jo jenže u nás v díře Chebu :lol: Toho moc neni. Takže je lepší ten Dior na léto? Mě se docela líbil je to originální vůně a trošku težší a sladší, to já můžu :)

george007
Učednice 114 příspěvků 30.05.08 13:09

Já bych řekl, že to Opium je na léto dost těžké. Ale to záleží na vkusu a na tom, jak se vůně rozloží na pokožce. Rozhodně vyzkoušet na kůži.

Opium je rozhodně zajímavé, možná bych o jeho koupi také uvažoval, avšak na zimu. Je mi 21 let, takže o věku to podle mě není. M7 já nemusím. Envy - sladký orient - opět na zimu. Dior Homme by mohl být na léto snesitelný. Taky záleží na tom, jaké bude léto. :)

Přestože upřednostňuji zajímavější vůně než jsou letní svěženky, na léto si určitě nic těžkého pořizovat nebudu. Uvažuji o Azzaro Chrome a nebo se vrátím ke klasice - Davidoff Cool Water.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Kubbi7
Nováček 26 příspěvků 30.05.08 13:21

Tak ted mam zmatek asi zkusim toho Diora a na podzim YSL. Svěženky na léto mám rád, ale to abych se stříkal každou hodinu. Myslim že ten Dior má slušnou výdrž a v koncentraci EDP se nemusim bát že hned vyprchá.

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 30.05.08 14:34

kubbi7- jestli máš rád sladší vůně, tak to ti můžu ještě víc zamotat hlavu :lol: na léto budu manželovi kupovat Allure homme Edition blanche -chanelovská limitka- je to sladší citrusová vůně, a na to jak citrusy nemáme rádi je tahle super, je jich tam tak akorát. Mile mě tahle vůně překvapila.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist