Opuštění pejskové - pomoc !

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 28.11.09 15:51
Opuštění pejskové - pomoc !

http://www.utulek-kocky.cz/clanky/pomah … -psu-jicin

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

barbucha  28.11.09 16:34

Ta situace vypadá fakt strašně…
Ale - nedávno jsem na to jméno narazila taky, a sl. Zárybnická ve mně moc důvěry nevzbudila.
Velmi doporučuju přečíst si celou diskusi pod článkem na Zvířetníku Neviditelnýho psa:
http://neviditelnypes.lidovky.cz/…viretnik.asp?…
diksuse zde: http://neviditelnypes.lidovky.cz/diskuse.asp?…
Podle mě jsou účastníci poměrně rozumný lidi a milovníci zvířat… :?

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 28.11.09 19:21

Ad Barbucha:

ak som spravne pochopila, co tym chces povedat a preluskala som sa diskusiou, … nejde tu o ludi, tu ide predovsetkym o zvierata, umiestnit ich do novych domovov, poukazat na situaciu, CIM VIAC LUDI SA O TOM DOZVIE, TYM JE PRE NE VACSIA SANCA. Myslim, ze tie fotky su bohuzial realne, nie su vyfabrikovane cez fotoshop. A odhalenych pripadov pribuda…

Nie je to o zabomysich vojnach, tie su, boli a budu. Pochybovat sa da vzdy a o vsetkom. Dotycnu slecnu nepoznam, ale klobuk dole pred kazdym, kto si zoberie na starost zvieratko z ulice a nie jedno a stara sa onho. Z vlastnej skusenosti viem, ake je TAZKE najst pre opustene zvierata novy domov, takze pokial su vysledky, kolko bolo prijatych zvierat, vyliecenych , umiestnenych, tak je mi jedno, ci je niekto takovy nebo makovy. A co sa tyka pochybnosti a doverihodnosti, ak niekto chce, pomoct nemusi iba financne, formy pomoci su rozne a jednou z nich je aj to, ze si clovek zvieratko adoptuje. V tom pripade myslim, nikto nemusi mat pochybnosti , co sa tyka vynalozenia jeho prostriedkov.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

barbucha  28.11.09 23:52

Určitě máš pravdu, co se adopcí týče…a nakonec každý nechť pomáhá, jak uzná za vhodné. Nechtěla jsem nikoho odrazovat.

eva1960
Učednice 230 příspěvků 18.12.09 21:00

Děvčata ohledně pejsků z Jičína.
Celého případu se ujaly holky z útulku Nová Paka, vzaly si to na starost a pejsků se ujaly. Někteří pejsci byli odvezeni do Prahy (to zajistily TT). Většina z nich už má nové majitele nebo aspon dočasné majitele.

Víc informací najdete na stránkách toulavých tlapek.

Nechci tady rozebírat situaci kolem Toulavých tlapek a Denisy. Znám ji osobně, brala jsem si od ní dvě kočičky letos v létě, její jednání bylo vůči mě korektní a dobré, spousta lidí měla a má připomínky, ale to není účelem této diskuse.

Na poličce 3 parfémy 1 miniatura 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 18.12.09 22:41
:banana:
Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

eva1960
Učednice 230 příspěvků 19.12.09 09:54

jenom bych ráda ještě upřesnila tu původní výzvu, co vzešla od Toulavých tlapek.
Obrátila se na ně dcera chovatelky - jaká chovatelka !! Normální množitelka psů. Každá seriozní chovatelka se o své psy vzorně stará.

děkujeme dceři této paní že se na nás obrátila - jaképak děkujeme ?? Copak to neviděli dřív k jakému to spěje stavu. Ta měla už dávno volat o pomoc a ne v momentě, kdy je v domě 30 zubožených psů.

takovým lidem bych dala nekompromisně takovou pokutu, že by přišli i o tu střechu nad hlavou. Dávno se měla obrátit na starostu obce a řešit celý problém.

Dám tady odkaz na stránky útulku Nová Paka - holčiny to všechno táhnou ze svých prostředků a příspěvků od dárců. A myslím si, že péče o těchto 30 pejsků je dost vyčerpala.

Kdybyste někdo mohl pomoci třeba stokorunou, bylo by to od vás velmi laskavé.

doufám, že mě za takový odkaz admin nevyhodí a nezruší členství. Na Omlazení už jsem takto byla vyhozena.
Pokud se takové odkazy tady nesmí dávat, tak se omlouvám za neznalost

Na poličce 3 parfémy 1 miniatura 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 19.12.09 10:40

evi, já myslím, že to proti předpisům není… dáváš pouze info, nikoho nenutíš a je to pouze na každé z nás, či přispěje nebo ne.. je fakt, že těch útulků je hrozně moc a posílat příspěvky někam, kde je osobně neznáš a nevíš, jak bude s penězi naloženo, moc šancí na úspěch nemá :cry:

je mi líto každého zuboženého a vyhozeného zvířete, když vidím u nás na vesnici, jak se každou chvilku objeví čerstvě vyhozený pes z auta, je mi z toho nanic…

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 19.12.09 10:41
eva1960 píše:
jenom bych ráda ještě upřesnila tu původní výzvu, co vzešla od Toulavých tlapek.
Obrátila se na ně dcera chovatelky - jaká chovatelka !! Normální množitelka psů. Každá seriozní chovatelka se o své psy vzorně stará.

děkujeme dceři této paní že se na nás obrátila - jaképak děkujeme ?? Copak to neviděli dřív k jakému to spěje stavu. Ta měla už dávno volat o pomoc a ne v momentě, kdy je v domě 30 zubožených psů.

takovým lidem bych dala nekompromisně takovou pokutu, že by přišli i o tu střechu nad hlavou. Dávno se měla obrátit na starostu obce a řešit celý problém.

Dám tady odkaz na stránky útulku Nová Paka - holčiny to všechno táhnou ze svých prostředků a příspěvků od dárců. A myslím si, že péče o těchto 30 pejsků je dost vyčerpala.

Kdybyste někdo mohl pomoci třeba stokorunou, bylo by to od vás velmi laskavé.

doufám, že mě za takový odkaz admin nevyhodí a nezruší členství. Na Omlazení už jsem takto byla vyhozena.
Pokud se takové odkazy tady nesmí dávat, tak se omlouvám za neznalost

Evi, klid, neboj, tady je velmi liberální fórum, tady se nevyhazuje.Nejsme zlení mužíci na vrbičkách u rybníčku…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist