organza first light-fejk či origoš

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 22.11.08 10:55
organza first light-fejk či origoš

www.mimibazar.cz/foto.php?…

co myslíte ta Organza First Light?fejk či originál?hadička je prý rovná,ale neměla by ta spirála být víc u té hlavičky?díky Bára

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 22.11.08 11:47

Popravdě řečeno já osobně už mám strach nakupovat jinde, než tady nebo v parfumérii. Zrovinka tento týden, jsem narazila na té samé internetové stránce na imitaci Organzy, Dolce, Armani a Kleina, kdoví kolik bych se jich tam ještě našlo. Už ta cena je podezřelá..

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 22.11.08 11:53
organza first light

já myslím,že fejk :speechless: dnes j´du do města,mrknu se do parfumky,ale myslím,že tam bude testr bez víčka a poznám prd :roll: já to kupovat nebudu,taky mám strach :cry:

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 22.11.08 11:56

Jukni sem http://www.arome.cz/…iewforum.php?f=17 :wink: Když se nad tím zamyslíš, kdo by tak levně prodával tak krásnou vůni. Nejlevněji jsem jí někde viděla 50 ml za 790,–Kč

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 22.11.08 12:01
organza first light

no já vím,oni tam ty mamči občas neví která bije a prodávají levně,protože tomu nerozumí a některé potřebují i rychlý peníz,já týhle mamče napsala,že je to asi fejk,ještě mi napsala,že na flakonu je kod…na flakonu přece kod neni,ten patři na krabičku,ne,no nic…je to hrůza..dík za pomoc v rozluštění záhady :lol:

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 22.11.08 12:05

Tak to máš pravdu, některé neví, ale na druhou stranu jsou i takové, které jsou si toho vědomy a rády prodají, to mi věř :wink:

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 24.11.08 07:43

Z té fotky se toho moc nepozná, zdá se mi moc tmavá, já ji mám světlejší, ale zase na druhou stranu, proč by se imitovala First Light :?: :!: Těžko říci, ale jak tu správně píšete, když jí dostala, třeba neví kolik doopravdy stojí nebo je jí to jedno, chce se jí zbavit za každou cenu.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 24.11.08 09:25

To jsem ale jelito, aby mě husa kopla :D Mě se zdálo hned na té krabičce něco divného. Hlavně u Organzy First Light není flakona na krabičce a pak tam chybí ta bordura na stranách krabičky :idea: :roll: 

tady není co řešit a paní se jí chce zbavit právě proto, že není originál :twisted:

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 24.11.08 09:36
organza first light

ty jsi zlato,že furt bádáš :lol: je to fejk,je to jasný-chybí i nápis na flakonku..po straně

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 24.11.08 09:48

On je na té krabičce takový návlek, na jedné straně je ženština a druhé myslím flakon, doma na to pořádně kouknu a porovnám. I ten nápis na té lahvičce tam může být, ale je tam odraz z blesku. Chtělo by to lepší foto. Jak říkám stát se může všechno, ale je mi divné, že by se fejkovala zrovna tato vůně, není moc známá.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 24.11.08 14:01
organza first light

ano,některé krabičky tu borduru nemají,neliší se edp a edt?stejně je ta tekutina taková tmavá a ta spirála se odchlipuje od té hlavičky…Organza se fejky dělají,tak proč ne Organza First light?

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 24.11.08 14:02

Mě se zase nezdá šnek na víčku, na krabičce i na origo flakonu od Fiore je víc smotaný ke středu, na obrázku z mimibazaru se začíná motat o něco dál

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 24.11.08 14:08
organza first light

jojo,šnek je taky podezřelej :roll:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 24.11.08 18:11

už jste to vyluštily:-)) OFL jsem měla padělek v ruce - ten flakon je nepropracovaný a bez nápisu na straně.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 24.11.08 18:43

ja som tiež našla u nás na MMB, toto je určite originál :)

http://www.mimibazar.sk/foto.php?…

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist