Organza indecence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 28.12.07 22:05

Ahoj, potřebuji poradit parfém, kterým bych mohla nahradit organzu indecence- prý se už nevyrábí nebo se sem nedováží. Mám zbytek ze 30 ml a šetřím jako se zlatem, jen na zvláštní příležitosti. Cítím v ní skořici a vanilku a nejvíc mi voní v létě večer a v noci, je to velmi smyslná vůně. Zkoušela jsem organzu light, Lolitu Lempickou L nebo Ange ou demon, a nic…Díky Radka

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 28.12.07 22:14

Vyrábí se, jen s tím dovozem je to asi horší - ale dá koupit určitě v zahraničí.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Zdenda  28.12.07 22:27

http://www.parfemy-parfemy.cz/givenchy/ … /3576.html

Barbara  29.12.07 13:25

Nedávno byla Organza Indecence na Jahodě za velmi slušný peníz. Teď už ji tam nevidím, ale třeba se zase objeví:).

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5189 příspěvků 13.11.08 14:18

Zkusím oživit tohle téma. Napadla by někoho vhodná náhrada :roll: ?

Na poličce 53 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 13.11.08 15:39
Kajla píše:
Zkusím oživit tohle téma. Napadla by někoho vhodná náhrada :roll: ?

já se přidávám, taky s ni šetřím a moc moc se mi líbí (mám jen odstřik) co je jí hodně podobné?Prosím prosím smutně koukám :cry:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 13.11.08 15:57

Nic! Nic jí není podobného, je jedinečná a výjimečná, alespoň pro mě ano :wink: Právě proto jsem si nasyslila železné zásoby a teď jenom doufám, že se mi nepokazí :(

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 13.11.08 16:16

Měla jsem miniaturu a zkazila se, takže ji syslit bych měla strach, koupila jsem odstřik - líbila se mi vždy ale mám pocit, že by se mi brzy převoněla, typově je jí podobná Ambré Narguile od Hermés - je jak štrůdlík ale ta se shání ještě blbějc než Organza Inc.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 13.11.08 16:25

Mně právě přijde, že si podobné nejsou vůbec. Ambré Narguile mám taky, pro mě to je čistě štrůdl ve flakónku, já tam cítím i ty jablka, které v Indécence nemám, navíc, narozdíl od Organzy Indécence se na mně vyznačuje mizernou výdrží. Organza I. je jediná vůně kterou když se večer navoním, tak ji ráno cítím a je ještě krásnější než večer! Ostatní vůně v tomto směru u mě neobstojí…

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 13.11.08 16:34

Vzhledem k tomu, že Organza Indecence na mně voní výhradně jako cukr se skořicí :roll:, jako náhradu bych si eventuelně strčila do kapsiček sáčky se skořicovým cukrem :lol: :wink: Mno, tak vážně, nejvíc mi ji připomíná asi L od Lolity Lempicky, tak možná to by stálo za zvážení…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5189 příspěvků 13.11.08 16:53

jako náhradu bych si eventuelně strčila do kapsiček sáčky se skořicovým cukrem

A nejen do kapes :D , taky do rukávů. A při řeči rukama mávat jako na 1. máje aby se to krásně rozvonělo :D

Na poličce 53 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 13.11.08 17:25
Kajla píše:
jako náhradu bych si eventuelně strčila do kapsiček sáčky se skořicovým cukremA nejen do kapes :D , taky do rukávů. A při řeči rukama mávat jako na 1. máje aby se to krásně rozvonělo :D

vrrrrrr, dobrej nápad a na záda si dát teplej štrůdl, zahřeje zavoní a to vše za pár kaček, že :angry:

Iris
Učednice 239 příspěvků 13.11.08 17:50

Já bych uvedla jako podobné Theoremu a Frapin 1270.
Ovšem originál je originál… Nechala jsem si ji hlídat na FX a asi před 2 měsíci BYLA! :wink:

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 13.11.08 17:53
Iris píše:
Já bych uvedla jako podobné Theoremu a Frapin 1270.
Ovšem originál je originál… Nechala jsem si ji hlídat na FX a asi před 2 měsíci BYLA! :wink:

Já měla podezření, že mi ji tam koupil někdo odtud z fóra…tak to jsi byla Ty?! :twisted: Nevadí, já se zásobila jinde :lol:

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 13.11.08 18:02

mě maličko připomína Palama Picasso Tentations cítím tu skořici a je dost dobrá.Bohužel ji taky nikde nemaj,Děkuji Petrušce za vzorek :wink:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist