Orient

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 08.10.08 20:03
Orient

Po roce účasti na tomto skvělém webu jsem se od květinové 212 a svěží DKNY Women propracovala k orientální Fleur Oriental a sladkým Organzám, k červenému Cašmir Chopard nebo Rochas Byzance se však zřejmě nepropracuji nikdy. Poraďte, prosím, orientální vůni, která ale nebude dosahovat takových grádů, jako Cašmir a Byzance, a zároveň nebude „polovičatá“ :wink:

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.10.08 20:16

No tak já jsem orientálně zaměřená snad od narození a spíš občas na chvíli zabrousím mezi svěženky a květinovky, ale zase se pokorně vracím mezi „své“.
Tak, jako jsem loni náhodou objevila Fleur Oriental, tak jsem letos momentálně mimo z Tolu od Jayne Ormonde…
V našich parfumériích mne přijemně překvapila Belle en Rykiel a doma zas Obsession Sheer ( akorát se mi nějakou záhadou sešly dva flakónky :shock: ) ?
No, a znovu jsem objevila krásu Boucheronu…
No, a kdybys nevěděla, co s penězi, můžeš vyzkoušet Stoned od Solange nebo Amouage…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 08.10.08 20:23

Kerze, za Fleur Oriental budiž blahořečena, je děsně sexy :wink:

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 08.10.08 20:42
Kerze píše:
No tak já jsem orientálně zaměřená snad od narození a spíš občas na chvíli zabrousím mezi svěženky a květinovky, ale zase se pokorně vracím mezi „své“.
Tak, jako jsem loni náhodou objevila Fleur Oriental, tak jsem letos momentálně mimo z Tolu od Jayne Ormonde…
V našich parfumériích mne přijemně překvapila Belle en Rykiel a doma zas Obsession Sheer ( akorát se mi nějakou záhadou sešly dva flakónky :shock: ) ?
No, a znovu jsem objevila krásu Boucheronu…
No, a kdybys nevěděla, co s penězi, můžeš vyzkoušet Stoned od Solange nebo Amouage…

Kerze jakou má výdrž Belle en Rykiel? Na Fragrancenet píšou výdrž jen 1-5 hodin :?

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.10.08 21:46

No, 5 hodin je dost - ne ?! Já ji zkoušela jen na zápěstí a tam voněla celkem dlouho - těch 5 určitě… :wink:

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 08.10.08 21:55

Těch 5 už by šlo, ale polejvat se každou hodinu, tak to by mě asi kleplo :lol: :wink:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 09.10.08 08:41

Kerze, prosím, a mohla by jsi Obssesion Sheer popsat? - jak Ty ji cítíš?…
Dík :D

Díky Kerziným tipům jsem vyzkoušela Fleur Oriental, Bois Farine,Songes…- jsou to zvláštně krásné vůně,
ale bohužel jedny z těch, co svoji krásu ukáží (aspoň na mně :roll: )až asi za půl hodiny…,a nemůžu se zavřít někde do kamrlíku a čekat až začnu „vonět“.. :twisted:

Takže hledám dál, a jsem ráda za toto téma.. :wink: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 09.10.08 11:57
1Miru píše: …svoji krásu ukáží (aspoň na mně :roll: )až asi za půl hodiny…,a nemůžu se zavřít někde do kamrlíku a čekat až začnu „vonět“.. :twisted:

jéé, Miru, půl hodiny to je přece jako nic! 8) To akorát stihneš ráno čaj nebo kafe než někam vyrazíš… :wink: Já někdy čekám klidně 5, 6 hodin než se vyklube něco krásného, což už skutečně nejde… někam se zavřít a čekat :twisted:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 09.10.08 12:10

Probůh s kterou vůní čekáš tak dlouho?Takovou trpělivost bych neměla. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 09.10.08 12:22
Myskamaus píše:
Takovou trpělivost bych neměla. :wink:

Právě, že já jí taky nemám :lol: …jen konstatuju, že by to mohlo být ještě mnohem horší a půl hodina rozhodně není nic tak zásadního :wink: Jinak takhle dlouho (nebo i dýl :x ) čekám, když zkouším Guerlainy (až na výjimky samozřejmě), některé Chanely, pak třeba Dune, Rouge & Noir aj. -včera jsem třeba na sebe plácla L'Eau d'Ambre a teprve dneska kolem desátý ráno se mi začal líbit a uvažovala bych o něm :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 09.10.08 12:55
:oops:

..vyjádřila jsem se nepřesně..
Samozřejmě, že půl hoďka je v toleranci :wink: ,dost vůní voní od začátku, a pak se rozloží do své plné parády!…
Ale jsou některé, jež s mojí kůží vytvoří vražedný odér(i když za tu cca hoďku jsou nositelné ba příjemné..),a ten obrací „kufr“ mně.. :twisted: , natož lidem nezapáleným pro voňavé kousky z řad „pro náročné“… :twisted: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 09.10.08 14:17

Miru, Obsession Sheer je lehčí-teplejší, sladší, smyslná, kořenitá dámská vůně.

HLAVA - mandarinka, vanilka, exotické koření
SRDCE - bergamot; kadidlo, pižmo
ZÁKLAD - mošus, ambra

Na mně je normální Obsession moc velká pecka ale ten Sheer je fakt příjemný - jestli chceš, pošlu ti vzorek… :wink:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 20.10.08 13:00
Fay píše:
Myskamaus píše:
Takovou trpělivost bych neměla. :wink:
Právě, že já jí taky nemám :lol: …jen konstatuju, že by to mohlo být ještě mnohem horší a půl hodina rozhodně není nic tak zásadního :wink: Jinak takhle dlouho (nebo i dýl :x ) čekám, když zkouším Guerlainy (až na výjimky samozřejmě), některé Chanely, pak třeba Dune, Rouge & Noir aj. -včera jsem třeba na sebe plácla L'Eau d'Ambre a teprve dneska kolem desátý ráno se mi začal líbit a uvažovala bych o něm :lol:

tak u mne je vůně která krásní až opravdu tak po 1-2 hodnách Ambré Fétiche - zpočátku je fakt ostrá - něco mi připomíná z dětství - něco z šuplete od babičky - nějaký olej a větrovost k tomu - (asi to zní hrozně ale možná kdo tuto vůní zná tak mě chápe) - posléze toto zcela zmizí a nastoupí krásná hladká ambrová vůně s úžasnou výdrží - jen mě se časem začal právě ten začáteční nářez líbit tak, že jsem měla pocit, že jsem na něm závislá.
Další vůně o které mám pocit, že nejen časem krásní ale i graduje - prostě jaksi sílí místo aby slábla je Soir de Lune od Sisley.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 20.10.08 17:10
zdensy píše:
Po roce účasti na tomto skvělém webu jsem se od květinové 212 a svěží DKNY Women propracovala k orientální Fleur Oriental a sladkým Organzám, k červenému Cašmir Chopard nebo Rochas Byzance se však zřejmě nepropracuji nikdy. Poraďte, prosím, orientální vůni, která ale nebude dosahovat takových grádů, jako Cašmir a Byzance, a zároveň nebude „polovičatá“ :wink:

Byzance - taková nosivá vůnička.U mne boduje k džínovému oblečení v elegantním stylu.Moje nadčasová stálice!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Aja
Učednice 153 příspěvků 08.11.08 17:55
orient

Moc se mi líbi Songes a Fleur Oriental, jsou ještě nějaké podobné a krásné vůně, které dosud neznám?

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist