Orientální (arabské) parfémy od Sáry z parfemy-exclusive

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 07.08.09 13:34
Orientální (arabské) parfémy od Sáry z parfemy-exclusive

Už jsem na sebe naštvaná. Podle popisu jsou všechny nádherné. Vyberu vzorečky do nákupního košíku. Pak se zděsím, že je to moc a přemýšlím, co vyhodím. Ale neumím se rozhodnout! :twisted: A takhle to jde pořád dokola. Má tu někdo přehled? Někdo, kdo ji zkusil více? Někdo, kdo dokáže popsat, proč je tento lepší než tento? Třeba se tu na některé vzorečky sejde více doporučení. Já už fakt nevím, jak si vybrat. :bang:

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 07.08.09 14:04

eviku já těm arabským vůním propadla, doma už mám 3 CPO a další na cestě a jednu EDP,která mě fakt nadchla.Je to Shatha Al Oudh. Odzkoušeny mám skoro všechny co mají na webu a skoro všechny jsou moc krásné.Chce to ale očichat na vlastní kůži,co voní mě,nemusí vonět jinému.Mě třeba zklamala Kashka,která je hodně opěvována a která na mě vydrží cca 10minut.Z těch EDT A EDP mi nejvíc voní výše zmiňovaná, Aber-i když má hrozný nástup,ale rozvoní se krásně jemně a Oudh Al Mubakhar - jemný svěží orient. :lol: Takže chce to prostě vyzkoušet :lol: :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 07.08.09 15:10

Co je CPO? :conf: Parfémované oleje…

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 07.08.09 19:18

Na mně ty arabské vůně nevoní, nýbrž tovří (všechny!!!!) zákeřný biolit. Měla jsem těch vzorečků doma několik, ale všechny šly hned pryč…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 07.08.09 20:26
evik77 píše:
Co je CPO? :conf: Parfémované oleje…

ano :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 08.08.09 19:03

Jinak nikdo? :| Tomu nevěřím…

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 08.08.09 19:21

Taky jsem měla a zkoušela už docela dost vzorků… Mně se nejvíc líbila Kashkha, Khawla, Makkah Blend, Attar Mukkabar CPO a pánský Rakaan.

Vůně jsou to opravdu zvláštní, my si Orient představujeme jako spíše těžší, sladší a intenzivní vůně, ale není to tak. Každopádně - zkušenosti a dojmy jsou nepřenositelné, to se prostě musí zkusit… :wink:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 08.08.09 20:01
evik77 píše:
Jinak nikdo? :| Tomu nevěřím…

Správně :lol: Jen nevím , jak na to odpovědět.Mám Kashkhu …to byla první vůně od Sáry :heart: , kterou mi poslala. Hned po prvním přivonění jsem se rozhodla, že si ji objednám. Další , kterou si teď budu objednávat je Zahra Al Khalej Gulf Rose, další mám v plánu Mukhalat Jumana. Jediná ze vzorečků, co jsem měla problém..takRawnaq. Určitě doporučuji odzkoušet vzoreček. Zezačátku mi na ní něco vadí. Později už to tak necítím.
V těch vůních je vše, co mi krásně voní…divoké růže, vzácná dřeva , pižmo , ambra ,koření a oud. Všechno je v nádherné harmonii.Nutí mě čichat si pořád ke kůži. V horku i v třicítkách se u ní krásně drží , neobtěžují, nedusí jak umělé chemické orientálky. Mám je taky ráda, ale tyhle jsou velice přirozené, jemné a návykové. Koření cítím pravé , nefalšované…jak z orientální kuchyně a zahrady. Kadidlo je jemné..nedusí.. jen tak lehký závan…někde z dálky. Růže…žádná chemie…Pižmo tak krásné v kombinaci s růží …až se tají dech.
Když jsem si přivoněla k Zahra Al Khalej Gulf Rose, tak mi naskočila husí kůže…příjemně..
A jak píše Popelka, tak i Oudh Al Mubakhar je pro mě nádherná vůně. Jistě bude následovat.
Jen podle reakcí doporučuji nějaký ten vzoreček vyzkoušet. Někomu voní jak repelent…co když by to zrovna byl tvůj nosík… :conf:

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 08.08.09 20:24
Hailstone píše:
Jediná ze vzorečků, co jsem měla problém..takRawnaq. Určitě doporučuji odzkoušet vzoreček. Zezačátku mi na ní něco vadí. Později už to tak necítím.

Ano, Rawnaq mi taky trochu dělal problém. :P Na první přičichnutí - pavilon šelem v ZOO… Psala jsem si o tom se Sárou, protože ve složení není nic, co by to opodstatňovalo. Dokonce jsem si říkala, jestli se nepopletly vzorky a není to Makkah, tam je pižmo… Ale prý ne… Takhle prý může vonět hodně starý aoud… Za zkoušku určitě i Rawnaq stojí, nosit bych ho ale nemohla. Což ale neplatí o naprosté většině dalších „Arabek“. :wink:

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 08.08.09 20:59

Já si nemůžu vzpomenout na tu nepříjemnou vůni, kterou mi to připomnělo. Možná si to časem uvědomím.Po chvilce už ji tak intenzivně necítím, zjemní…

Pavilon šelem …dobrýýý…:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zkoušela jsem i Rouh Al Oud od Majid M. Atarji tam je také oud ..vyzrálý „královský“, který ve vůni má být dominantní…a přitom je mi velice příjemný.Po chvilce je v dokonalé harmonii s mou kůží…nic neruší..taky bude v pořadníku. 8)

Takže nevím jestli je to v Rawnaqu zrovna oud, který mi vadí. Pižmo to určitě není…to je moje láska. Ve vůních snadno rozeznávám a strašně mi voní.Právě v orientech od S. a M. :heart: je takové přirozené, voňavoučké…žádná „Lachema“. :lol:

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 08.08.09 22:02

Mě k tomu Sára napsala toto:

skôr Rawnaq ked som ho po prvy raz testovala mi pripominal necistenu klietku v ZOO - to presne robí aoud, ked je ho viac (aoud je hniloba stromu, cim starsia, tym vacsia divočina…najstarsie 300 rocne aoudy, kobylince, no des.....

Takže pavilon šelem - přesný popis… :lol:

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 08.08.09 22:10
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Já si právě opět lámu palici, cože mi to připomíná…Nemůžu na to přijít…jdu si ho dát na ruku a fetovat …hernajs …to by v tom byl čert…

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 08.08.09 22:17

No tak jsem z toho jelen…páč dneska mi docela voní už od začátku…je toto možný....... :roll:

.. dneska tam cítím i růže..mě z toho picne… :roll: :shock:

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 09.08.09 07:48

Já ho snad znovu risknu. :lol: Odpoledne. Teď vyrazím do ZOO, tam si trochu zvyknu a večer zkusím, jestli bude vzpomínka na dopoledne, nebo růže. :shock: :D

malaeva
Parfémová maniačka 560 příspěvků 09.08.09 09:52

No tak já jsem z těch orientálek z Arábie taky pořádně nešťastná - tedy z toho, že si podle popisu neumím vybrat. Vždycky si označím skoro všechny, pak je postupně odmazávám a nakonec to vzdám. Takže jsem se rozhodla pročítat názory těch, kteří je už vyzkoušeli a od těchto „vyzkoušených“ si objednávat postupně vzorečky, očichávat je a pak se uvidí. Měla jsem jen tři - Kashkhu, White Musk a Rakaan. Chtěla bych vyzkoušet něco s růží.

Na poličce 17 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist