Orientální vůně s karamelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

naughtycat
Znalkyně 326 příspěvků 09.01.12 22:00
Orientální vůně s karamelem

Ahoj holky,
Jelikož jsou mezi Vámi skutečné odbornice, prosím o radu. Miluji vůni páleného karamelu, nechci takovou tu sladkou lepkavou karamelku, ale pořádně očouzený, připálený karamel. Myslím, že o jedné podobné vůni psala Ada tady: http://www.arome.cz/…g10-aomassa/ . Nevíte jak skutečně voní? Nemáte tip na nějakou vůni s kadidlem a karamelem, zkrátka nějakou orientálku s notnou dávkou karamelu? Ještě mě napadl klasický Angel, kterého jsem zatím neměla odvahu vyzkoušet :nevim:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 31 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 09.01.12 22:06

Připálený karamel cítím v Candy (jen ale jestli pro tebe nebude připálený málo - do Aomassai má ještě daleko :think: ).

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

naughtycat
Znalkyně 326 příspěvků 09.01.12 22:10

Já v Candy cítím spíš jakoby nějakou hodně ostrou chemickou látku, nevím, co to je, ale kouř mi to nepřipomíná. Ten Aomassai mě zaujal, složení i Adina recenze zní slibně.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 31 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist