Oriflame Grace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ambrožová Lenka  23.09.09 22:26
Oriflame Grace

Kočky, nezkoušely jste některá novinku Grace od Oriflame, tváří jí je E. Herzigová?? Oriflame začíná dohánět Avon, co se šroubování cen týče. Tato vůně 50 ml edp 849 Kč, ale má kouzelný flakon. :?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Katka
Učednice 175 příspěvků 23.09.09 22:49

Já zkoušela jen navoněnou stránku z katalogu a byla hodně „fialová“..šeřík, fialky, možná i kosatec..kvě­tinovky nejsou mé nejoblíbenější, takže ji nedokážu moc dobře popsat. Však vyzkoušej v příštím katalogu;)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ambrožová Lenka  23.09.09 22:51

Podle barvy toho flakonu jsem si to myslela. Určitě vyzkouším, už proto, co stojí. Tedy bude stát, zatím jsem viděla jen reklamu, ale v prodeji ještě není.

Katka
Učednice 175 příspěvků 23.09.09 22:56

Jestli si dobře pamatuju, tak by měl mít rozprašovač s balonkem, takže si zákaznice připlatí i za tenhle „luxus“..ale ta stylizace s Evou je moc pěkná, snad ta vůně bude mít i nějakou výdrž, docela bych jí to přála.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ambrožová Lenka  23.09.09 22:57

No, uvidíme..... :?

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 24.09.09 00:33

Zkoušela jsem ze vzorku - na Oriflame není špatná z hlediska výdrže, ale důraz je na výdrži, výjimečně drží velmi dobře, což je pro tyto „levnější“ vůně něco neobvyklého. Zezačátku cítím černý rybíz /kupodivu není umělý, kdo ví, jestli tam je nebo má být/, poté květinovka obecná, umírněnější, moc daleko od nositelky nedoletí, přitom drží. Není to špatná vůně, leč na můj vkus lehce tuctová :oops: :roll: Pokud člověk nečeká moc, může se líbit. Kdo je zvyklý na Avon, Oriflame apod., bude zřejmě nadmíru spokojen, ale o zdejším osazenstvu lehce pochybuju /někdo „načichanější“ nebude zřejmě extrémně nadšený /cena je vyšroubovaná asi hlavně kvůli flakonu a reklamní tváři, obsah je normální/.
Ale abych nebyla zaujatá vůči značce a vlastní parfémovou zkažeností - pokud Grace srovnám s letošními hrůzně umělými, ovocnými a přeslazenými „skvosty“ typu Idolle, pak bych raději a rozhodně vybrala Grace :wink:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Ambrožová Lenka  24.09.09 07:59

Jééé, tak moc děkuji za názor. Nejsem extra vyznavač Oriflame,ale moc se mi líbil ten flakon. Chtěla jsem znán názor někoho, kdo se vyzná a měl možnost odzkoušet. Většinou se dostanu max. k navoněné stránce a to mi připadají všechny stejné. :D

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 24.09.09 11:18

Já chtěla vzorek objednat, ale Oriflame ho nemá zatím v nabídce, takže bohužel, ze stránky voní docela slušně, řekla bych, že i dost luxusně. Až budou vzorky, můžu poslat :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 24.09.09 19:02

Ano a nelíbila se mi.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 26.09.09 22:20

Já zkoušela ze stránky a líbila se mi, takový hebký jasmín tlumený pudrem. A flakon se mi tedy líbí moc, asi si ji pořídím. Vždycky si říkám, že se nakonec dá prodat na Aukru :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ambrožová Lenka  26.09.09 22:27

Už jsem se rozhodla, že si ji koupím také, manža mi vyrábí kosmetický stolek ( takový retro ) do ložnice a tak tento retro flakon tam bude super a snad i vůnička. :D

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 26.09.09 22:41

Jaj, tak stolek ti budu závidět :-) Ale stejně by se mi do pokoje nehodil… :? :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 27.09.09 06:57

Jenom bacha, v kabelce bych ji nenosila. Jednou se mi Miss O od Oriflame vylila do tašky… ještě teď je mi z ní zle…

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 27.09.09 14:40

V příštím katalogu je za 699,– :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 28.09.09 10:07

Já mám vzoreček, malinko mi typově připomíná Still, s přidanýma fialkama, ale po rozvonění je strašně tuctová…nebylo mi z ní moc dobře

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist