Oriflame-máte oblíbené výrobky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 01.10.09 22:30
Oriflame-máte oblíbené výrobky?

Tak Avon už tady máme,takže ze stejného soudku-copak Oriflame? :wink:

Mám moc ráda jejich řasenky,občas koupím něco z řady Milk-Honig.

Nejraději jsem měla tuhle řadu,která tak nádherně voněla a se vším jsem byla spokojená,ale už se dlouho nevyrábí :cry: Tu jsme měli doma pořád :wink:

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 02.10.09 08:47

Jaká řasenka ti vyhovuje?
Já měla před lety asi 3 různé a byly otřesné!!!!

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8040 příspěvků 02.10.09 08:53
Myskamauska píše:
Jaká řasenka ti vyhovuje?
Já měla před lety asi 3 různé a byly otřesné!!!!

Tohle podepisuju,Oriflame řasenky jsou nejhorší, co jsem kdy vyzkoušela.Ani jedna nesplňovala to, co slibovala.

Jinak Oriflame moc ráda nemám, vůně vůbec, občas rtěnku, ale ta se taky nikdy neshoduje s odstínem v katalogu.Nic moc :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 02.10.09 09:17

…přesně,řasenky jsou (byly)hrozné :wink:

Krémy taky,byla jsem vždycky umaštěná a ulepená i když byl krém avizován jako vhodný pro mastnou pleť.
Rtěnky ujdou a nedávno jsem si koupila lak na nehty z limitované edice s leskem na rty a můžu jen chválit. …14 dní na nehtech,denodenně mytí nádobí a jiné manuální práce a držel jak přibitý!!!!Tak dlouho mě nevydržel ani jeden lak,který byl avizovaný jako long lasting.Absolutní spokojenost :wink:

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 02.10.09 14:20

Dobrá řasenka je z řady Giordani Gold, tu používám a jsem spokojená, krém gelový na smíšenou pleť je taky fajn a používám kosatcovou řadu a ta mi taky moc vyhovuje, mastnota se nekoná, vše se hned vstřebá. Není třeba kupovat hned celou flašu, stačí vyzkoušet napřed vzoreček :wink: a pak se rozhodnout, z vůní mám ráda Precious a Giordani White Gold, hezký je i Divine a Elvie. Jaký máš Myško ten lak?

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 02.10.09 16:00

http://issuu.com/…og/docs/kata … ipBtn=true

strana 45-lesk a lak Voyage :wink:

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 03.10.09 11:10

Myslím Giordani Gold,jak zminovala Amy.Nerozmazává se,napálí po ní oči(věčný problém) a řasy neslepuje.Dřív jsem si kupovala ještě Sensitiv řasenku,ale tu taky už nedělají(to je můj problém,vždy když si něco oblíbím,tak to přestanou vyrábět :roll: )

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8040 příspěvků 03.10.09 11:14
Maty píše:
Myslím Giordani Gold,jak zminovala Amy.Nerozmazává se,napálí po ní oči(věčný problém) a řasy neslepuje.Dřív jsem si kupovala ještě Sensitiv řasenku,ale tu taky už nedělají(to je můj problém,vždy když si něco oblíbím,tak to přestanou vyrábět :roll: )

Bohužel, tu jsem taky zkoušela a nee :roll:, ale je jasné, že každému vyhovuje něco jiného.

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 03.10.09 11:26
paty píše:
Maty píše:
Bohužel, tu jsem taky zkoušela a nee :roll:, ale je jasné, že každému vyhovuje něco jiného.

A jaká Ti sedne?Třeba vyzkouším :P

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 03.10.09 14:08

tak pro mě je nejlepší řasenka za pár kaček Visions , řekla bych, že je nejlevnější a nejlepší. Cenově je do stovky a v akci i za 69,–- :wink: . Používá ji i dcera a kamarádky. :wink:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 03.10.09 18:36
Myskamauska píše:
http://issuu.com/…lame-2009-12?…strana 45-lesk a lak Voyage :wink:

Jé a jakou máš barvu? Mě přijdou obě hodně ostré :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8040 příspěvků 03.10.09 19:28
Maty píše:
paty píše:
Maty píše:
A jaká Ti sedne?Třeba vyzkouším :P

Mám vyzkoušené řasenky od Estée Lauder,Loreal,Avonu / ten už taky ne/, Rimmel… ale nejvíc mi vyhovují od Astor.Teď používám Volume Diva, výborná je i Look Out a chystám se i na novinku Big&Beautiful :wink:

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 03.10.09 20:15

řasenky z Oriflame už tiež neberiem..vlastne už ostávam len u Maybeline a MF. Z Oriflame sa mi páči Giordani Gold edp, ako mnohým, a posledne Amber Elixir , v lete ich parfumované pudry , skoro celú radu dekoratívky Giordani Gold (v akci sú tie ceny neni strašné), a matujúci podkladový krém , ktorý používam v zime ako make-up, lebo má pekný hodne svetlý odstín… Máme doma pár stínov na oči, ktoré sú fajn, ale s tymi rtenkami mám tiež zlú skúsenost- je to moja vina, nemala som si rtenku objednat len podla vzorkovníku v katalogu… A páčia sa mi niektoré krémy z tej drahšej rady, ale za tu cenu mi nestoja…

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 45 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 06.10.09 06:28
Amy píše:
Myskamauska píše:
http://issuu.com/…lame-2009-12?…strana 45-lesk a lak Voyage :wink:
Jé a jakou máš barvu? Mě přijdou obě hodně ostré :lol:

Tu oranžovou,ale lesk na rtech vypadá úplně jinak(spíš jako Coral) a i lak je pěkný a hodně se leskne. …a jak říkám,hlavně vydrží!!!

ppjmh
Znalkyně 336 příspěvků 07.10.09 11:06
marci64 píše:
tak pro mě je nejlepší řasenka za pár kaček Visions , řekla bych, že je nejlevnější a nejlepší. Cenově je do stovky a v akci i za 69,–- :wink: . Používá ji i dcera a kamarádky. :wink:

Souhlasím, je výborná a za pár peněz :) . Doma mám ještě tónovací meruňkový krém na obličej, je fajn, ale přesný název nevím.
Jinak nic, jejich vůně mi bez výjimky nevoní. Stejně tak sprchové gely a po šamponech a to mají společné s Avonem se mi mastí vlasy a dělají lupy. Co se týče krémů na obličej, tak už používám jedině jemně zabarvený Sébium mat od Biodermy a asi u něj už zůstanu a na noc Liiv Botanicals od Avonu.Takže pro mě Oriflame většinou nebrat :? .

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist