Originalna vona na leto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Matej
Nováček 14 příspěvků 19.04.10 00:27
Originalna vona na leto

Poradte mi prosim nejaku originalnu vonu na jar/leto. Nieco netuctove a hlavne lahsie. Ziadne tazke opiaty pretoze pracujem s ludmi a cestujem dost v MHD :P Dakujem pekne.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

pipisek
Nevyléčitelná závislačka 1022 příspěvků 19.04.10 08:09
matej píše:
Poradte mi prosim nejaku originalnu vonu na jar/leto. Nieco netuctove a hlavne lahsie. Ziadne tazke opiaty pretoze pracujem s ludmi a cestujem dost v MHD :P Dakujem pekne.

Ahoj!

Zkus někde v parfumérii:

Baldessarini Del Mar od Bosse
Blv Notte Pour Homme
Lacoste Essential

To jsou moc pěkné, neobtěžující a svěží vůně na léto, alespoň já jako ženská je tak vnímám :conf:

Dále má manžel oblíbené všechny JPG Cologne Tonique Le Mâle, každý rok je jiná verze, ale velký rozdíl mezi nima teda fakt není. Pro mě je to vůně chladivá. Chce to vyzkoušet, někomu přijdou už moc šmrncnuté do unisexu. I já se občas stříknu :lol: V databázi je už přidaná letošní verze, v parfumérii jsem ji ještě neviděla.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 33 vzorků V tužebníku 20 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 19.04.10 09:22

Vetiverovky jsou (nejen) na léto naprosto úžasné:
Encre Noire (Lalique)
Vetiver (Guerlain)
Story (Paul Smith)
Vetyver (Lanvin)

Dior Homme je taky krásná vůně na léto.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 19.04.10 10:48

Yohji Yamamoto Pour Homme - rozhodně netuctová, pravda s trochu menší výdrží. A myslím, že ukončená, takže už asi hůř dostupná (ještě jsem nakoupil dostatek ve fannu před časem ve slevě, ale snad by se ještě někde sehnala)…
Nejsem milovník „čistících prostředků“ :D , ale tohle je fakt příjemná letní věc, která netahá za nos. :wink:

http://arome.cz/…tailvune.php?…

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome Matej
Nováček 14 příspěvků 20.04.10 18:09

Essential a Del Mar poznam…pekne lahke vonacky ale bohuzial trosku tuctove.
Skusal som Encre noir a vetiver od Loccitane a musim povedat ze sa mi hodia viac na zimu…su take suche a drevene. Ale inak su to velmi pekne vone. Toho yamamota som v Bratislave v kameni nikde nenasiel :( skoda vyzera nadejne. Najde sa este nejaky gurman, ktory poradi??? :D Pls

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 20.04.10 19:04

No jo, já vím, Yamamota je už trochu problém sehnat, takže natož ho někde vyzkoušet. A chápu, že nechceš kupovat naslepo, protože není nejlevnější :( Ale kdybys přecejen měl nutkání, tak do toho jdi, ta hruška s trochou pepře mu dá šmrnc a pak v základu přechází spíš k vetiveru…

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 20.04.10 20:07

když originál a lehčí, tak Mandragore

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 20.04.10 20:12

Jacques Fath - Green Water :)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 25.04.10 02:57
pipisek píše:
matej píše:

Ahoj!

Zkus někde v parfumérii:

Baldessarini Del Mar od Bosse
Blv Notte Pour Homme
Lacoste Essential

To jsou moc pěkné, neobtěžující a svěží vůně na léto, alespoň já jako ženská je tak vnímám :conf:

Dále má manžel oblíbené všechny JPG Cologne Tonique Le Mâle, každý rok je jiná verze, ale velký rozdíl mezi nima teda fakt není. Pro mě je to vůně chladivá. Chce to vyzkoušet, někomu přijdou už moc šmrncnuté do unisexu. I já se občas stříknu :lol: V databázi je už přidaná letošní verze, v parfumérii jsem ji ještě neviděla.

hehe, nehnevaj sa na mna, ale podla mna ani jedna z voni, ktore si uviedla, myslim si urcite nie je vhodna na horuce letne dni, aspon pre mna urcite nie :D ja by som na leto odporucil KENZO POWER, cakam na SONIU RYKIEL MAN/nie rykiel homme/, ale jednoznacne odporucam LOEWE SOLO - vynikajuca, na mne najviac chvalena vona a takisto velky uspech zozala DUNHILL DESIRE - skvely kusok… :D

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 28.04.10 15:59

Dior Homme
212 Men od Carolina Herrera

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 02.05.10 08:43

Monsieur Balmain - čistý citron, hůř drží (což v létě může být i výhoda) lze sehnat poměrně levně)
pánská Theorema

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 02.05.10 15:40

když jsme u toho, můžu prodat i Eau de Rochas, která je taky typická citrusová polévačka - cena 500,– /100ml EdT http://www.dspistada.com/…AS%20MEN.jpg :D

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

hadris
Nováček 7 příspěvků 04.05.10 16:15

Dior Homme,HERMES Terre D'Hermes…

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

JAN62
Učednice 31 příspěvků 04.05.10 21:33

Já jsem měl předloni Eau de Paco Rabanne Pour Homme. myslím, že docela úspěch a loni jsem, mimo již výše uvedeného Rochase, dostříkal YSL Opium PH a můžu říci, že se na mně více rozvonělo než v zimě. A samozřejmě jsem používal Drakkar Noir, jediná vůně, kterou jsem koupil dvakrát.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome danka
Znalkyně 293 příspěvků 05.05.10 21:05

Tiež som za C. Hererru - 212 Men

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 14 odstřiků 80 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist