Originální, lehké flakony do kabelky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 15.12.11 13:46
Originální, lehké flakony do kabelky

Chtěla bych vůni v originálním balení, v nějakým odlehčeným flakonku, abych jí mohla nosit v kabelce. Kupuju si 50 ml vůně, ale některý flakonky jsou těžký jako krikeťák. Např. Rumeur 2 rose, Essence de femme apod., to se prostě nedá, Lolita zase nemá víčka…
Chtěla bych typ na nějakou svěží vůni na léto a sladčí nebo orientální na zimu a plískanice, aby flakonek moc netížil. Pokusila bych se sehnat vzorky a vyzkoušet. Raději bych balení 50 ml, je cenově výhodnější než 30 ml, který je brzy „vyplácaný“, vůně běžně sehnatelné za rozumnou cenu.

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 15.12.11 21:05

Z letních svěžích vůní v lehčím flakonu a za „rozumnou“ cenu (přes net), kterou jsou běžně dostupné, mě napadá Incanto Bliss a ty další různé odnože od značky Salvatore Ferragamo, Salvador Dali Dalilight nebo Eau de Ruby Lips, Burberry Brit Sheer, značka Sergio Tacchini (Donna, Precious Pink) nebo Davidoff Cool Water Woman apod. Z těch sladších na zimu by to byl Mont Blanc Femme Individuelle, Salvador Dali Purplelips nebo Chopard Wish. Nevím, které jsi už zkoušela, co je pro tebe přesně „rozumná“ cena, ale určitě jich bude víc ;) .

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 16.12.11 10:55

Díky. Incanto Schine znám, mám vzorek, je to příjemná vůně, tak to by šlo. Ostatní se pokusím někde očichat. Zajímá mě Burberry Brit Sheer.Wish taky znám ze vzorku, slaďoučká vůně, tu bych taky mohla a flakonek je moc pěkný. Hlavně, když bude lehký, už takhle v kabelce tahám všechno možný, od deštníku po nákup…

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 16.12.11 11:17

A když by sis sama udělala odstřik vůní do refánků? Není to pak sice v originál flakónku, ale zato krásně skladné, mám je v kabelce nejraději :mavam:

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Fleur  16.12.11 21:40

Vybírat vůni podle hmotnosti flakónu je dosti ošidné. Kupříkladu samotný flakón Femme Montblanc Individuelle je docela lehký, ale zato má těžké kovové víčko. To se obvykle v prodejně u testeru nezjistí…

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25893 příspěvků 16.12.11 21:44
Fleur píše:
Vybírat vůni podle hmotnosti flakónu je dosti ošidné.
I tak se to dá říct, i když mě napadají spíše jiná adjektiva.
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 16.12.11 22:03
Fleur píše:
Vybírat vůni podle hmotnosti flakónu je dosti ošidné. Kupříkladu samotný flakón Femme Montblanc Individuelle je docela lehký, ale zato má těžké kovové víčko. To se obvykle v prodejně u testeru nezjistí…

Já to nevyjmenovávala jen podle hmotnosti flakonu. Já jsem uváděla vůně, které jsem zkoušela (měla), potěžkala vč. víčka, docela mi voněly a podle mě nejsou drahé. A pokud jde o Femme Individuelle (ta se mi vyloženě líbí), mně se to víčko těžké nezdá - ve srovnání s takovou Gucci Eau de Parfum II :mrgreen: . Koneckonců jsou to všechno jen návrhy, ve finále si to aprazanda stejně musí všechno otestovat sama, než se rozhodne ;) .

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 16.12.11 22:52

Myslím, že nejjednodušší je - jak už psala ajinka - udělat si odstřik do refanu ;) Když se ti nelíbí takový ten obyč, dají se sehnat i pěkné, barevné, zdobené :palec: Já kdybych vybírala podle flakonu, tak na své nejmilejší vůně vůbec nenarazím/nevyz­kouším je, protože se mi flakony nelíbily.

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Fleur  16.12.11 23:14

Já ten požadavek trochu chápu - také mám raději vůni v originálním flakónu a mnohdy se přistihuji, že toužím více než po samotné vůni právě po tom flakónu a manipulaci s ním (Baiser Volé). Ale najít flakón praktický do kabelky (ne každý se chce jako Miru vláčet v kabelce s kusem mramoru :D ), zároveň hezký a s adekvátně přitažlivým obsahem, to už je fuška. Když tak maně probírám vlastní vůně, tak v kabelce mi nikdy nic špatného neprovedl Calvin Klein Truth (na flakónu se nemá co poškrábat, třicítka je lehoučká, víčko pevně drží a neputuje kabelkou).

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 16.12.11 23:14
domenica píše:
Fleur píše:
Vybírat vůni podle hmotnosti flakónu je dosti ošidné.
I tak se to dá říct, i když mě napadají spíše jiná adjektiva.

Já vím, možná jsi chtěla napsat spíš hloupý, že jo :lol: No tak jasně, že by mi ta vůně musela vonět, že důležitější je ten obsah než flakon. Ráda bych si ale brala někdy sebou parfém do práce nebo i na celodenní výlet a nechci se tahat s půlkilovým flakonem. Prostě mít jednu vůni, co si můžu brát sebou, když budu mít potřebu. Odstřiky neumím, proto jsem psala o originálním flakonu.

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 17.12.11 00:18

No ale ved tie odstreky nie su nic zlozite. Vezmes refan, nastriekas, a hotovo. Ja som si na zaciatku tiez myslela, ze je to nejaka tazka alchymia, ale je to presne o tom, o com hovori ten nazov. Mimochodom, nijaka zvlastna opatrnost vacsinou nie je potrebma. Len velmi malo voni strieka vedla a vtedy je lepsie pouzit lievik, no ten pouzivam tak raz za rok :D

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 17.12.11 09:55

presne tak, nie je to nič zložité… priložíš rozprašovač k otvorenému refanu a už len stláčaš, kým je plný :) ja si bez vlastných odstrekov neviem predstaviť život :) Vláčiť so sebou všade flakón? Ani za nič!

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Sasa  17.12.11 10:24

Když si dělám odstřik do kabelky, tak tehdy, kdy chci i parfém použít. Pokud stříkne vedle, nic se neděje, stejně bych to udělala pak sama

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 17.12.11 12:41
Evulik píše:
presne tak, nie je to nič zložité… priložíš rozprašovač k otvorenému refanu a už len stláčaš, kým je plný :) ja si bez vlastných odstrekov neviem predstaviť život :) Vláčiť so sebou všade flakón? Ani za nič!

no prave :lol: sice je pravda, ze zivot bez origo flakonov a len s odstrekmi by tiez bol nanic, ale o to prave ide: slavnostne sa pohrat s flakonom ale do prace ci na vylet nosit odstreky. No a ak je pre niekoho vacsia zahada to, kde zohnat refan a nie to, ako donho odstrekavat - tak sa treba pozriet do vlakien s prislusnymi nazvami, do hromadnych nakupov refanov alebo jednoducho kupovat individualne na www.flakony.cz alebo www.proudstyle.com …

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

Daja
sv. Parfema z Kecálburgu 2363 příspěvků 17.12.11 13:11
Sasa píše:
Když si dělám odstřik do kabelky, tak tehdy, kdy chci i parfém použít. Pokud stříkne vedle, nic se neděje, stejně bych to udělala pak sama

Já odstříkávám nad nějakým oblečením.Takže pokud stříkne vedle,jde to do látky a nic se neděje,voní mi to pak ve skříni.Škoda každé kapky že ;) :mrgreen:

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 52 vzorků V tužebníku 21 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist