Orlane be 21

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dadenka
Učednice 35 příspěvků 12.11.07 16:25

Nevíte náhodou někdo, jaká je?? :-)

Na poličce 65 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.11.07 16:42

Mně se líbí - kdysi jsem ji měla - na zimu výborná.

Složení: Broskev, kardamon, skořice, pistácie, ylang-ylang, kašmírové dřevo, kosatec, tonka, otočník, santal, vanilka

Charakteristika: moderní, čistá, květinově orientální dámská vůně

Be 21 je směsí vůní orientálních květin a dřevin, ze které nejvíce vystupuje zejména hebkost a vroucnost květu pistácie (úplně poprvé použitého v nějakém parfému). V celkovém dojmu se neztratí ani použité koření.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Dadenka
Učednice 35 příspěvků 12.11.07 16:49

No to jsem četla a zaujalo mě to, právě proto zajímala mě osobní zkušenost. Pídím se po vánočním dárku, protože jich už bylo několik a žádnej jsem nevydržela:-)) Musím zadat manželovi požadavek a nechci nic, co znám, to je nuda, musí to být překvápko a samozřejmě ne takový, který by mně otrávilo celý svátky:-))

Na poličce 65 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 12.11.07 17:54

Kerze,prosím,je tam cítit i ta skořice a celkově:není to moc kořenitá záležitost v pánském duchu?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.11.07 18:45

Ingrid - v pánském duchu určitě není, ale podle mně je dost výrazná - naslepo bych ji nekupovala. Skořici si moc nepamatuju - spíš tu broskev a santal - v něčem připomíná Samsaru od Guerlaina.
Dadenko - a jaké vůně se Ti líbí, co nosíš ráda? Podle toho Ti tady může spousta ostřílených holek dát typy - třeba i vůní, které se u nás moc neprodávají…

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 12.11.07 21:13

Kerze,děkuji.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

ilis
Učednice 79 příspěvků 13.11.07 06:47

Já jsem B 21 nosila tak před třemi lety a nezdála se mi moc výrazná, spíš taková zahalující, skořice je v ní cítit opravdu jen jemně. Vůně moc popisovat neumím, ale od té doby pořád přemýšlím, že si ji znovu koupím, tak snad letos na ni přijde opět řada - navíc u Fedora ji má stovku za 1300,– Kč to je úžasná cena, když vezmu, že v kamence stála 50 přes dva tácy. Já do ní znovu určitě půjdu, ale jak radí Kerze, chce to vyzkoušet - jen v obchodě už jsem ji od té doby nikde neviděla.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Malina
Učednice 220 příspěvků 13.11.07 10:12

Illis - na www.drogerie.shop.jednorozec.cz Orlane 21 100ml za 700.- + 89 poštovné
Mám ji, je moc pěkná.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

ilis
Učednice 79 příspěvků 13.11.07 10:17

Malina - ahojka, já vím, že je tam za neskutečnou cenu. Ale kamarádka si tam nedávno objednávala a nebyla spokojená, už jsem o tom jednou psala, tak se nechci opakovat. A Ty ji máš odtamtud? Je v pořádku?
Mně se taky moc líbí - ale ta cena mně zaráží.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 3 parfémy

eva  13.11.07 13:23

ilis:
jednorožec je vcelku spolehlivý až na pár menších nebo větších chyb jako např. že mi 85% objednávek pokaždé zruší:( Důvod „není dlouhodobě skladem u dodavatele“ /a v případě, že za týden má vůni znovu, tak mě to samozřejmě naštvalo: přece týden není „dlouhodobě“. Možná mají na webu hodně i zboží, které ve skutečnosti momentálně ani nenabízí, těžko říct, jestli jde o lákání zákazníků? / nebo mi už také napsal, že mají chybu na stránkách a cena je jiná :( Pak jsem rušila objednávku samozřejmě já. Objednala jsem si u nich ale pár záležitostí od Jovanu jako dárky na Vánoce: dorazily v pořádku /ovšem nebyly v ochranné fólii, ani jediná/ - přesto originály to zcela jistě jsou ;) Tedy doufám, že dobře vidím a cítím :)

eva  13.11.07 13:45

A po Orlane Be 21 také pokukuju pro sebe pod stromek, složení vypadá hezky, ale moje slepé nákupy jsou vždycky riskantní - dokáže někdo odhadnout jak moc se podobá Samsaře?? /Možná Kerze?/

Zato u pánských vůní mi riskování vychází na 100%: líbí se mi snad všechny pánské parfémy :o Nebo minimálně nevadí.
Právě mě zaujala Orlane Derrick Black - znáte ji? Vymýšlím dárky pro mužskou část rodiny a vůbec nevím, co jim pořídit :( Všichni svorně tvrdí, že nic nechtějí a nepotřebují: pak je opravdu těžké vybírat :( Ve skutečnosti každý samozřejmě něco chce a očekává, ale nic neřekne :(

Kdo zná pánskou Orlane Derrick Black? Chtěla bych něco silnějšího: žádnou polévací vodu, právě mě zaráží cena: jeví se jako pro velmi polévací záležitost… Děkuju za tipy.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 13.11.07 14:24

Evo, v Samsaře je snad 30% silice santalového dřeva a vanilka a v Be 21 je santal taky dost výrazný - tedy alespoň na mně a možná je podobná právě ta kombinace s vanilkou - závěr je prostě takový sametově teplý jako u Samsary. Ale hlava 21 ( ne 22 :P ) je úplně jiná, tam je hodně výrazná ta broskev a srdce je pikantní díky koření, kosatci a ylangu - asi. Takže začíná sladce ovocně - broskvově, pokračuje pikantně kořeněně a končí sametově santalovo-vanilkově.

zdenka  13.11.07 14:38

Zajímavé, objevují se tu názory, že jednorožec není úplně ok, dokonce se tu diskutovalo i o obsahu vůní, že to snad byly padělky.. Každopádně ať je to, jak chce, pro mě je to jasné: než riskovat, to raději koupím jinde o pár korun dráž. Jsem zvědavá, jak dlouho jim tyhle „podezřele“ nízké ceny vydrží?

eva  13.11.07 14:42
Kerze píše:
Evo, v Samsaře je snad 30% silice santalového dřeva a vanilka a v Be 21 je santal taky dost výrazný - tedy alespoň na mně a možná je podobná právě ta kombinace s vanilkou - závěr je prostě takový sametově teplý jako u Samsary. Ale hlava 21 ( ne 22 :P ) je úplně jiná, tam je hodně výrazná ta broskev a srdce je pikantní díky koření, kosatci a ylangu - asi. Takže začíná sladce ovocně - broskvově, pokračuje pikantně kořeněně a končí sametově santalovo-vanilkově.

Moc děkuju za popis!

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 13.11.07 15:31
Kerze píše:

Jé, děkuju za popis. To bych měla jít očuchat. V Samsaře mi právě hlava dost vadí, ale základ se mi moc líbí.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist