Orlane Be 21

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 23.11.08 22:56
Orlane Be 21

Určite sa tu nájde niekto kto túto vôňu pozná. Mohli by ste ju k niečomu prirovnať prípadne popísať? Budem vďačná. :wink:

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 24.11.08 12:06

Ja som ju objednávala naslepo, ale ešte neprišla (elnino), a to ju čakám od stredy :(

Ale v databáze vôní je recenzia od Ingrid :) A tá ma motivovala :lol:

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 24.11.08 12:13

Len čo som to dopísala, došlo UPS a mám to doma…Nuž, prvotný závan je taký viac ovocný (asi tá broskyňa), uvidíme, čo to dá…

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 24.11.08 12:17

Ak môžeš tak mi neskôr napíš svoj celkový dojem a ak sa ti dá prirovnať to aj k niečom bežne dostupnému :D

Ja som v posledných týždňoch toho poskúšala v parfumérkach už toľko že mám pocit že sa mi nič nepáči natoľko, aby som si to kúpila. Teda okrem Hypnotic Poison ktorý bude pod stromčekom. Ale budúci týždeň mám narodky a manžel ma súri nech si už niečo vyberiem a ja fakt neviem… Všetko mi pripadá akési všedné. Na papieriku sa mi páči viac vôní ale ako náhle si to dám na ruku, zovšednie mi to. Je to vôbec možné? Na Orlane som tiež čítala recenziu od Ingrid a celkom sa mi pozdáva len som chcela viac pohľadov na túto vôničku :D

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 24.11.08 12:42

Jasné, podám neskôr hlásenie :)

Zatiaľ ma vôňa až tak nepresvedčila, stále je taká ostrejšia, ale už nastúpilo aj niečo sladšie (konečne) a je hladšia.

Ale teda vzorka Givechy Ange ou demon je teda zabalená! Polovičku mám na koberci, keďže nie je v ambulke, ale v sáčiku je naliata vôňa :shock:

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist