Oscar de la Renta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome evka
Učednice 140 příspěvků 17.03.08 09:49

Milé odborníčky, či obľúbenkyne vôní. Chcela by som Vás poprosiť, či by ste mi vedeli popísať vôňu So la de la Renta od Oscara de la Rentu ako vonia, či sa Vám páčila, akú má výdrž, alebo aký ste z nej mali dojem.

Čítala som o Oscarovi, že je uznávaný odborník na parfémy a dokonca získal aj ocenenie FiFi za jednu zo svojich vôní. Ďakujem.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 35 odstřiků 62 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

Světluška  08.04.08 16:04

Připojuji se k výše položenému dotazu, zejména jak to vypadá s intenzitou.

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 15.04.08 01:10

Zkoušela jsem Oscar de la Renta jako vůně se stejným názvěm a mě se líbí , je to velice elegantní aldehydové-květinově-sladká vůně, představuji si ji na damě s bilými šaty procházející se na nějaké promenáde u moře s bilým deštníkem od slunce :).
Celkový květinový buquet na mě hrál jako jedná symphonie.
Neřekla bych že je moderní, asi trochu zapomenutá :(, protože není agresivní. Má dobrou vydrž, radší bych ji ještě vyzkoušela právě letním horkým večerem u moře, nevím proč ale táto vůně se u mě má asociace s hezkým příjemným stravením času někdy v lázních minulého století :).

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist