Ostrá pánská vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

giorgi
Nováček 16 příspěvků 08.05.12 21:13
Ostra panska vune

Zdravim vse! Chci Vas pozadat o radu pri vyberu nevsedni, svezi, chladnejsi vune. Ted pouzivam Avon - Patrick Dempsey Unscripted, ktera se uz moc neda sehnat a dochazi mi. Tak se ohlizim po necem novem. Nemeli by tam byt citrusy a nemela by pak sesladnout. Zkratka by si mnela udrzet jakysi chladivy svezi tonm tak mi alespon pripada ten muj Dempsey. Zatim jsem vyzkousel Antaeus, je to vune zajimava, ale prijde mi dost provokativni a i kdyz chci vycnivat z rady, nechci abych tvrdil sam celemu svetu „To je skvela vune, jenom Vy vsichni to nechapete a ja jsem letadylko :-)))“ Pak jsem zkousel Platinum Egoiste, jen si vubec nepamatuju jestli zesladl, nebo ne. A zatim je muj favorit Equus, mnel jsem dojem, ze z neho salala nevsedni svezest, ale zkousel jsem tehdy i jine vune, takze nevim jestli ta svezest salala z Equusu. Poradte co mam vyzkouset priste, Dekuju vsem.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Miguel de Saler
Učednice 31 příspěvků 09.05.12 01:40

Pro mně je nevšední, chladný a ostrý zároveň snad jenom Iceman (Thierry Mugler). Ovšem tohle je spíš vůně, která podle mně dost vybočuje z davu…
Patricka Dempsey neznám, takže mi je podobnost oněch dvou nejasná, ale zkus a pak uvidíš.

Na poličce 23 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 77 parfémů

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 09.05.12 14:16

Že by některá vetiverovka? Když pominu klasický Guerlain Vetiver, tak mě napadá Encre Noire (Lalique - stejně jako Equus).

Mimochodem vetiveriády se dost často neobejdou bez citrusů, ovšem ty nebývají dominantní ani dlouho neprudí (např. Guerlain Vetiver). Pokud jde o nejchladnější vůni, se kterou jsem měl čest, tak se jedná o citrusový Monsieur Balmain. To jsou prostě ledové citrusy. Pěkně ostré, zelené, kyselé a s bylinkami.

M.

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21165 příspěvků 10.05.12 19:57

To: @giorgi
Pt Égo, jsem přesvědčen, že zesládne.

Zkusil bych (jen tak) Live Jazz, D. Cool Water, Azzaro Chrome, Boss XY, Versace Man Eau Fraiche, Fahrenheit 32, L'eau par Kenzo, třebas se něco zalíbí. ;)

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů

giorgi
Nováček 16 příspěvků 11.05.12 16:21

Co tak L'Homme Libre? Neumim narazit na tester, ale dle zložení by to mohlo býti svěží. Jestli někdo zná, ať napáše svou definici.

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21165 příspěvků 11.05.12 17:54

Pikantní/aroma­tická, trochu sladká, čerstvá, velmi čistá, dodává energii, podoba s Kenzo Indigo. Řekl bych i sportovní vůně.

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů

giorgi
Nováček 16 příspěvků 12.05.12 20:27

Dnes jsem nahodou zahledl v parfumerii Bang od Marca Jacobse a celkem mi to sadlo. Zkusim ješte ten Libre, připadne Indigo a vynesu verdikt.

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21165 příspěvků 12.05.12 21:40
@giorgi píše:
Dnes jsem nahodou zahledl v parfumerii Bang od Marca Jacobse a celkem mi to sadlo.

Zkoušel jsem ho, pravda, jen jednou - mám svědka - ;), ale po cca 10-15 minutách byl ten výbuch a humbuk pryč, nastalo prázdno a velké nic. Čiže spíše u mne sadly. Myslím, že to neodpovídá ceně. Pokud má jeden rád pepřové spreje, pak možná… může být unešen. Ale já raději Terre d´Hermès.

giorgi
Nováček 16 příspěvků 12.05.12 21:48

Fajn rada, taky mi to zmizelo, ale myslel jsem, že to proto, že šlo o papirek.

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 13.05.12 10:45

Do prkna, s tím pepřem jste mě upozornili na závažné opomenutí: naprosto dokonalou a nesladkou ostrou pánskou: Van Cleef and Arpels pour Homme. Jedna z mých nejoblíbenějších. Ostrá jak břitva, osvěžující (v horku - oblek i montérky) a není citrusová. Výborná výdrž, jen opatrně s aplikací. Oproti Tsarovi ze stejné stáje má spíš lehce chladné vyznění (Tsar je lehčí a pižmovější).

Michal

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1133 příspěvků 13.05.12 15:20

Bang - zpočátku opravdu hodně dobrý pepř a následuje Terre d´Hermes. Docela se mi libí. Ten pepř ze začátku je jako živý.

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

giorgi
Nováček 16 příspěvků 21.05.12 15:40

Co Chanel Allure Homme? http://www.arome.cz/…llure-homme/, nebo Lancome Miracle Homme?

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21165 příspěvků 21.05.12 20:06
@giorgi píše:
Co Chanel Allure Homme?

Mám ji ve stole u sebe v práci, ale co citrusy, pak se mi zdá teplá a sladká.

giorgi
Nováček 16 příspěvků 21.05.12 21:51

Ok, tak zatim u mně Equus a Bang.

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21165 příspěvků 21.05.12 21:56
@giorgi píše:
nebo Lancome Miracle Homme?

Mluvím za sebe, na mně nepříliš výrazná, neotravuje, a brzy se ztrácí. Třeba do práce…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist