Ostrá vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 22.02.08 15:26

Chtěla jsem se Vás zeptat, jestli nemáte nápad jaká vůně působí ostře, a tím myslím třeba jako prudký vítr když jedete na kole z kopce, nebo jako jehlové podpadky. No prostě, asi tu představu neumím vyjádřit, ale nejvíc mi zatím za poslední dobu přišla ostrá Dior Midnight. Miluju orientály a hebké balzamické vůně, ale váhám, jestli se ke mně až tak hodí- myslím že jdou víc k tmavovláskám s medovým hlasem a kočičí povahou a já jsem energická blondýnka s ostrým nosem a názorem :)))))) a těma podpadkama, samozřejmě.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 22.02.08 15:46

Zkoušela jsi nějaké aldehydovky?

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 22.02.08 15:50

Asi bych volila chypré, zelenou nebo aldehydovou vůni. Ostrá mi připadá Miss Dior, klasická chypré vůně (les, pryskyřice, mech…), pak taky Vent vert od Balmaina (tedy „Zelený vítr“). Jako když šlapeš uprostřed zelených luk na kole proti větru. A White Linen od Estée Lauder, to jsou mokré povlaky plácající se v ostrém větru. Snad jsem pochopila, jak myslíš to slovo „ostrá“ - doufám, že jako „průbojná“, „dynamická“, „energická“…

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 22.02.08 15:59

Ysatis, Safari, Mon Parfum, Amazing, Bandit…

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 22.02.08 16:04

Děkuji moc. Hned půjdu vše vyzkoušet. Miss Dior bohužel není pro mne. Ale moc mi vonívaly chypre, to jsem skoro zapomněla..Kdysi mi voněl Montana, ten už ale není u nás k sehnání.

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 22.02.08 16:36

Ostrá je Lovely od SJP.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

JitkaV  22.02.08 16:47

Giorgio Beverly Hills Red, ta je skutečně ostrá jako břit a po rozvonění krásná .

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 22.02.08 17:01

Jejda, ta je fakt ostrá!!!! Pamatuju si na ní jako nekompromisní, přes mrtvoly jdoucí jed. Ale byla jsem hodně mladá, když jsem jí zkoušela poprvé.

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 22.02.08 17:06

A ještě jedna otázka: myslíte si, že lze nosit vůně, které jakoby nevyjadřují osobnost ( v mém případě tu ostrost), ale ty, které se mi hlavně líbí ( balzamické)? Může vůně vyjadřovat i to, kým si přeji být, nebo doplnit tu složku, která mi třeba chybí?

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.02.08 17:12

Nosit můžeš co chceš :) Nesmíš se nechat tolik ovlivnit těmi povídačkami o vyjadřování osobnosti atd… Vůně má vonět, ne doplňovat tvůj psychologický profil ;)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 22.02.08 17:23

Přesně tak, žádná vůně z tebe neudělá lepšího člověka - v žádné oblasti. To můžeš jen ty sama. Spoléhat se na něco tak prchavého jako je vůně není rozumné. A navíc je to klamání okolí. Můžeš se navonět ultra sexy vůní, ale pokud se tak sama necítíš, tak klameš.
Vůně jsou tu pro radost z vonění. Takovéty fráze o dotváření osobnosti jsou jen marketingové triky.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 22.02.08 18:40

Já myslím, že k Tobě patří to, co Ti voní a basta ;).

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 22.02.08 18:46

Představa, že bych nosila něco, co mi nevoní a nějak „typově“ mi sedí? Jsem různě „znásilňovaná“ od rána do večera - od smrdících spolucestujících, hluku, smogu, otravných lidí, hulvátů, blbců. Ještě abych páchala násilí sama na sobě … fuj. Voním se, abych se cítila dobře.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 22.02.08 19:15
Lela píše:
A ještě jedna otázka: myslíte si, že lze nosit vůně, které jakoby nevyjadřují osobnost ( v mém případě tu ostrost), ale ty, které se mi hlavně líbí ( balzamické)? Může vůně vyjadřovat i to, kým si přeji být, nebo doplnit tu složku, která mi třeba chybí?

Zkusím odpovědět asi takhle. Tedˇv zimě moc ráda nosím kombinace oblečení zelená bunda, černá minisukně, zelené „maskáčové punčocháče“, a černé vysoké boty, no prostě army styl a k tomu nejraději Chanel. Vyloženě si v téhle kombinaci lebedím i když ze všech stran slyším že to jsou kostýmkové vůně. A atˇmi někdo zkusí říct že se to ke mě nehodí!
Myslím že když jsi taková osobnost (tedˇ myslím to jak se popisuješ) ze všemi svými charakterovými vlastnosti, tak si právě naopak budou lidé spojovat tu vůni s tebou, a vůně bude stejně ostrá jako ty.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 22.02.08 19:41

Procházela jsem úplně stejným dilematem. Taky se mi líbí orientální vůně. Univerzální vůně Chanel Allure se mi líbí na druhých ale ma mně mě z ní bolí hlava. V Trouble či Addictu si lebedím. A jsem rozchechtaná roztržitá blodýna. Nedělej si násilí.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist