Otázky na Adu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 09.02.08 13:14

V tématu „Parfémy exclusive“ byla nakousnuta otázka rozhovorů s lidmi s parfémové branže, které by Ada zveřejňovala na tomto serveru. A tak mě napadlo, že by se Ada mohla rozepsat nejprve o sobě. Mě osobně by, Ado, zajímaly úplně obyčejné věci, jako například jaké máš občanské povolání ;), kolik je Ti let (pokud to nepovažuješ za indiskrétnost :rolleyes:), jak jsi propadla parfémové vášni, uvítala bych i foto :lol:. Myslím, že kdyby ses rozepsala, napadly by mě další věci. Kdo chce připojit otázku pro Adu, může se tedy vyjádřit níže.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.02.08 13:27

Když teda máme otázkové téma, můžete napsat i co by vás zajímalo o parfumeriích, jako je Madeleine, Parfémy Exclusive nebo Parfémy De Luxe. Dala bych pak otázky dohromady a udělala s nimi po mailu rozhovor.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 09.02.08 13:30

Konkrétně k Madeleine by mě zajímalo, kdy bude do obchodu dopravena novinka Iris Pallida.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 09.02.08 14:50

a jestli neplánují prodej vzorečků.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 09.02.08 19:13

Kdysi tu někdo zmiňoval, že by Madeleine měla být i v Brně, tak pořád čekám a čekám....... :-)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist