Otázky na Adu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 09.02.08 13:14

V tématu „Parfémy exclusive“ byla nakousnuta otázka rozhovorů s lidmi s parfémové branže, které by Ada zveřejňovala na tomto serveru. A tak mě napadlo, že by se Ada mohla rozepsat nejprve o sobě. Mě osobně by, Ado, zajímaly úplně obyčejné věci, jako například jaké máš občanské povolání ;), kolik je Ti let (pokud to nepovažuješ za indiskrétnost :rolleyes:), jak jsi propadla parfémové vášni, uvítala bych i foto :lol:. Myslím, že kdyby ses rozepsala, napadly by mě další věci. Kdo chce připojit otázku pro Adu, může se tedy vyjádřit níže.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.02.08 13:27

Když teda máme otázkové téma, můžete napsat i co by vás zajímalo o parfumeriích, jako je Madeleine, Parfémy Exclusive nebo Parfémy De Luxe. Dala bych pak otázky dohromady a udělala s nimi po mailu rozhovor.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 09.02.08 13:30

Konkrétně k Madeleine by mě zajímalo, kdy bude do obchodu dopravena novinka Iris Pallida.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 09.02.08 14:50

a jestli neplánují prodej vzorečků.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 09.02.08 19:13

Kdysi tu někdo zmiňoval, že by Madeleine měla být i v Brně, tak pořád čekám a čekám....... :-)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist