Diskuse o reklamě na Arome

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silvi Fox
Znalkyně 272 příspěvků 03.02.14 07:38
otravná reklama na Arome

Zdravím,neviem ako vám,ale mne tu od dnes naskakuje otravná fialová reklama na Milku a to za KAŽDÝM načítaním ďaľšej stránky,takže nerobím nič iné len ju klikám preč.Pokiaľ sa to bude aj naďalej vyskytovať,opúšťam Arome.ďakujem.

Na poličce 43 parfémů 1 miniatura 10 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Martula
Nevyléčitelná závislačka 1962 příspěvků 03.02.14 07:48

Bohužel se stalo to, že Arome vlastní někdo, koho parfémy vůbec nezajímají a má zajímá ho pouze web s určitou návštěvností, díky které na něj lze prodat určité množství reklamy.
Máme jedinou šanci: Že se najde mezi aromačkami či aromáky mecenáš, který Arome od Webdia koupí a bude ho provozovat jako nekomerční zájmový web. Jiná cesta není.
Mít na to prostředky, neváhám a koupím Arome sama ( vše se dá koupit, je to jen otázka ceny…)

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Silvi Fox
Znalkyně 272 příspěvků 03.02.14 07:52

Zaujímala by ma cena :D
Inak-a dúfam,že toto číta majiteľ stránky-nemám nič proti reklamách-ale TOTO je drzosť!!!

kitcat
Parfémová maniačka 822 příspěvků 03.02.14 07:57

šmarjaaa, to je tu v kuse!!!!

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

sLenka
Parfémová maniačka 985 příspěvků 03.02.14 08:00

Skutečně neuvěřitelný …
Pastva pro oči :cert:

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Silvi Fox
Znalkyně 272 příspěvků 03.02.14 08:03

ale určite to má na mna nejaký účinok:NENÁVIDÍM MILKU !!!

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25852 příspěvků 03.02.14 08:05
@Martula píše:
Bohužel se stalo to, že Arome vlastní někdo, koho parfémy vůbec nezajímají a má zajímá ho pouze web s určitou návštěvností, díky které na něj lze prodat určité množství reklamy.
Máme jedinou šanci: Že se najde mezi aromačkami či aromáky mecenáš, který Arome od Webdia koupí a bude ho provozovat jako nekomerční zájmový web. Jiná cesta není.
Mít na to prostředky, neváhám a koupím Arome sama ( vše se dá koupit, je to jen otázka ceny…)

Mafra byla rychlejší a není to ani mecenáš ani nebude Arome provozovat jako nekomerční zájmový web.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

holka hnědooká
sv. Parfema z Kecálburgu 2417 příspěvků 03.02.14 08:08

.

Příspěvek upraven 21.07.14 v 12:45

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lila
Nevyléčitelná závislačka 1841 příspěvků 03.02.14 08:22

Holky, co tomu rozumíte, poraďte mi, prosím, jak si nainstalovat addblock, jsem na tohle absolutní nemehlo a s touhle Milkou už fakt přestřelili. Nainstalovaný jsem ho měla, pak se začala objevovat ta slavobrána elnina i přes to, že byl zapnutý a teď už si nevím rady. Píčoviny, na to je užije, ale aby mi poradili s problémem v inzerci, o kterém jsem jim už 3× psala, tak to ani ň.
Ještě mě tak napadá… Nedalo by se to nějak šikovně někam všechno přesunout? Tohle je moc. :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5087 příspěvků 03.02.14 08:25

Chápu, že reklamní bannery živí provozovatele stránek, ale UPROSTŘED obrazovky??? To jsem opravdu ještě neviděla. Pokud to neodsunou někam bokem, taky se nepolezu :evil:

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ayuri  03.02.14 08:36

To je sila! Za každým kliknutím vyskočí Milka. Už je mi s tej čokolády na :poblion: Chodím sa sem odreagovať,ale toto je na infarkt! :cert: Radšej vypadnem, nepotrebujem sa nas…ť hneď ráno. :cert:

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 03.02.14 08:44

Ostatní reklamy (pokud zrovna někoho nezaujaly) šly ignorovat, časem i ta stupidní brána ELN, ale tuhle fialovou debilitu, která spolehlivě otráví 100% již po druhém klinutí, to se jim tedy vydařil tah :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:

Zřejmě je to trend doby, všechno, co kdy prosperovalo, bylo funkční a oblíbené, tak zničit, zlikvidovat, znechutit a poslat do kopru :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Silvi Fox
Znalkyně 272 příspěvků 03.02.14 08:48
@Ayuri píše:
To je sila! Za každým kliknutím vyskočí Milka. Už je mi s tej čokolády na :poblion: Chodím sa sem odreagovať,ale toto je na infarkt! :cert: Radšej vypadnem, nepotrebujem sa nas…ť hneď ráno. :cert:

moja reč-bol to pre mňa relax,ale už som tak vytočená,že radšej aj idem…

Vinavata
Nevyléčitelná závislačka 1021 příspěvků 03.02.14 08:49

Nemám na to nervy, to je vážně po ránu k naštvání, zase mi vyletí tlak. Copak dotyčný disponuje IQ houpacího koně? :pocitac:

Na poličce 107 parfémů 44 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 03.02.14 08:50

Nejradši bych šla jinam - neexistuje nějaký jiný zájmový a nekomerční web o parfémech? :think:

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist