Out of mainstream

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Le Parfume
Nováček 6 příspěvků 10.01.12 14:10
Out of mainstream

Tak jsem zjistil, jak krásné jsou neznámé vůně a jak úžasná dokáže být byť jen hodina s určitými parfémy. Co si myslíte o vůních, které nejsou znát z médií, nejsou mainstream. Jaké máte neradějí a co byste doporučily začátečníkovi jako jsem já, pokud… „Prostě rád čuchá“ :)

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

marabu
Učednice 59 příspěvků 14.01.12 23:05

Doporučil bych orientální parfémy.

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Angrachel
Učednice 31 příspěvků 24.01.12 19:42

Třeba v Londýně nebo Paříži je hodně nezávislých malých parfumérií, kde se dá opravdu skvěle čuchat :)

A nebo zkus Google - takřka všechny jsou na netu a hodně jich zasílá i vzorečky.

No a jak už bylo řečeno výše - až se nasytíš v Evropě, vydej se hledat směrem do Orientu…

Na poličce 7 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 3 parfémy

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 24.01.12 23:11

http://www.parfemy-exclusive.sk

Pre mna tato stranka bola zjavenie, kedze som dovtedy bola presvedcena, ze dobre a zaujimave vone snad ani nie su. Su tam orienty, aj niche znacky, ale aj niektore europske znacky, ktore sice nie su celkom niche, ale u nas ich skoro nikto nepozna (trebars Brosseau). Takze odporucam objednat z kazdeho cosi a sam uvidis, ktorym smerom chces ist.
No a ked zistis, ze je to malo, tak velky vyber vzoriek off mainstrem - nielen niche, ale prave aj orientov a vintage voni - je napriklad na the perfumed court. Teraz si nespomeniem presne znenie ich web adresy, ale google to isti. To je co sa tyka vzoriek :D

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

Doulinque
Nováček 23 příspěvků 30.01.12 23:05

Mohla bych mít jednu takovou začátečnickou otázku? Ty vzorečky, o kterých píšete, že se dají objednat…to mi parfumerie pošla zdarma, nebo se to platí a případně kolik? Díky moc

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 30.01.12 23:21

Za vzorečky se normálně platí - když si ty stránky rozklikneš, tak tam vždycky najdeš u jednotlivých vůní velikost vzorku a cenu.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

kiam
Parfémová maniačka 585 příspěvků 30.01.12 23:22
Doulinque píše:
Mohla bych mít jednu takovou začátečnickou otázku? Ty vzorečky, o kterých píšete, že se dají objednat…to mi parfumerie pošla zdarma, nebo se to platí a případně kolik? Díky moc

za vzorky sa platí. Objednávka do ČR sa uhrádza vopred na český účet ČSOB. Poštovné platíš podľa toho, čo sa objednáva.
Tu si to podrobne prečítaj: http://www.parfemy-exclusive.sk/…pts/show.asp?…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Doulinque
Nováček 23 příspěvků 30.01.12 23:33

Otázku jsem už smazala, protože jsem se to tu už dočetla, ale díky moc za odpovědi :)

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist