Outdoorová vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 31.08.09 01:48
Outdoorová vůně

Vážení a milí, mám pro vás úkol :D Respektive úkol jsem si dala já a vás bych chtěla poprosit o rady, neb v pánských vůních se vyznám jen velmi povrchně.

Vybírám vůni, jež se hodí pro muže dosud vybaveného pouze deodorantem; parfém (rozumíme jakoukoli jinou koncentraci kromě čistého p.) prý používá tak maximálně když jde dvakrát do roka na ples. Momentálně studuje na zdravotníka a pracuje v nemocnici, jeho sen je být vysokohorským záchranářem. Velký sportovec - jako náctiletý dělal vrcholově několik sportů (halových i venkovních, týmových i individuálních), do teď hodně lyžuje, cyklistikuje a leze po skalách. Vzhledem spíše než vypracované, naolejované rampy z filmů a plakátů připomíná zálesáka (dlouhé vlasy, plnovous, pohorky; v džínách ho skoro nepotkáte), věkem přitom nedávno přehoupl dvacítku.
Z vůní, co kdy očichal (asi jich moc nebylo) se mu prý líbily drogerkový Time to Play (Bruno Banani) a ještě také původní Boss in Motion. Přičemž „outdoorovou vůní“ jsem myslela spíš vůni, v jaké si nebude připadat jako vymydlený, napudrovaný šamponek; na druhou stranu pochybuji, že ji kdy bude nosit právě do lesů a hor, takže úplně s přírodou splývat ta vůně také nemusí (Voda, jehličí? No, i když…) Sám řekl, že má raději lehčí vůně než těžkosti a kořeněné dryáky. (Takže pánské Opium a Džungli by mi asi hodil na hlavu :? )
A teď poraďte!

Jen ještě dodám - lovme v běžné produkci, nichovky a vintage by byly ztráta času a peněz! Ale úplná drogerka to také být nemusí…

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 31.08.09 01:55

A pro ty, kdo by se chtěli ptát, proč mu rovnou nepořídím toho Bosse, odpovídám, že stříbrnou kouli mám spojenou s úplně jiným chlapem a tahle asociace nutně musí zůstat sama! :P Jinak pro mě ztratí to úžasné a nepopsatelné kouzlo… :heart: :oops:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 31.08.09 08:15

mě napadl English Leather, ale to asi chtít nosit nebude :lol: jinak bych klidně řekl Bvlgari pour Homme nebo pour Homme Soir… :)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 31.08.09 09:21

No… dlouhé vlasy, plnovous - v mnoha případech je překvapení už to, že takový exemplář nesmrdí, kdyby voněl odrovná asi všechny v okolí dvaceti metrů. Proto bych řekla Guerlain Vetiver - ať to má šťávu.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Nat
Učednice 68 příspěvků 31.08.09 11:13

co takhle časem prověřená, lehká Eau ďOrange Verte od Hermes?
 Nat

Na poličce 90 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Perrier
Učednice 51 příspěvků 01.09.09 19:08

já bych mu doporučil taky určitě Guerlain Vetiver , pak Guerlain Homme , taky zelená svěží vůně. Pak zkusit něco z těch starších vůní jako je třeba Trussardi Uomo , zelená, tabáková vůně, ale celkem silná a pak mě ještě napadla L´Eau Bleue d´Issey Miyaké v modrém flakonu. Krásná vůně plná jehličí a lesních tónů :-)

Na poličce 5 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 17 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 01.09.09 23:03

Děkuju všem za tipy, píšu si všechno, příležitostně očichám (co bude k mání) a následně seženu vzorečky, které předložím k vyzkoušení :P

Juano - popravdě, přemýšlela jsem podobně, ale tento „kousek“ dopravdy nesmrdí, no a když mi řekl „Tak mi vyber voňavku ty!“, málem mě to údivem položilo naznak! :D :lol:

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 03.09.09 16:32

Co třeba A*Men od T.Muglera - s kávou?

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 04.09.09 09:31

:twisted: no kedze je parfemovo neposkvrneny mozes mu kupit cokolvek..je to mlady chalan, kludne mozes zacat hoci s CK One /ak sa mu nebude pacit, tak ostane tebe/ alebo Friends od Moschina.

no ja poznam chlapka co lyzuje s 1million od Paco R. :twisted:

..a mozes mu prikupit aj ziletku..aby si ho ti zachraneny nezmylili uz s Jezisom a neumreli mu v naruci :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 04.09.09 10:06

Závane, ty dnes perlíš :lol: :lol: :lol: …je to pátkem, splnem nebo chladnějším počasím…? nakonec to je jedno, hlavně, že smysl pro humor máš!!! :lol:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 04.09.09 19:29

1 Million bych mu nejradši nacpala hned, ale mám tušení, že by mě s tím poslal do háje :? A žiletku pořizovat nebudu, oholený vypadá hůř než líp :roll:

Ale jak píšu, úplně „neposkvrněn“ vůněmi není - něco má doma (nejspíše pečlivě schované v koutku šuplíku nebo na dně skříně :P ), ale neřekl co.
Z toho, co jste mi tu napsali, mám dojem, že nejlépe by mohly dopadnout ty vetivery, tak zkusím něco schrastit. (Rovněž děkuju Věrušce za tipy do mailu, už jsem něco z toho očichala a nevypadá to vůbec špatně!)

A něco typově podobného, ale přitom dostatečně odlišného jako ta koule od Bosse byste v paměti nevylovili?

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 04.09.09 21:54

To mě moc těší :D , původní Aqua - tedy jak jí vnímám já, je hluboce přírodní - a taky krásně ladí ke kožené bundě takové té ze surové kůže například co mají u Bušmenů :D Ten Cacharel (opět původní) je překrásný, jenom nevím, jak by na něj reagoval kluk tohohle věku (i když… :wink: ) Jenom nevím, zda se od něj dá sehnati vzoreček. Bohužel nemám.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 04.09.09 22:07

Ty Aquy znám už z dřívějška, od jedné mám možná i někde vzoreček. Jsou obě příjemné, mě se celkem líbí, mohly by uspět. Klasiku Bvlgari i Soir jsem zkoušela prvně, no to už tak slavné není - myslím, že je to až moc drsné (vzhledem k tomu, co preferuje). No a Cacharela nemám, neznám. Ale ještě prolítnu parfumerky, třeba ho někde vyštrachám.

Jo a teď koukám, žes mi psala B. pour Homme Extreme - tak já zkoušela neextrémní :D verzi, jinou neměli.

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 04.09.09 22:12

:D Extrémní aby vydržela, je krásně přírodně zelená, taková čistá u Soir zkus ještě zkusit z jiného testeru, taky jí totiž vnímám dost čistě - pomalu až čajovopapírově. Ten Cacharel se obávám, že bude dost problém, v kamenkách bohužel není a není a asi ani nikdy nebude (právě virtuálně zamačkávám slzu) :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 04.09.09 23:14

(Posílám virtuální kapesníček :D )

Kouknu. Občas se nestačím divit, co se v místních kamenkách dá objevit, ač jindy žádná sláva :wink:

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist