Outspoken by Fergie

viky 21.04.10 18:53

Outspoken by Fergie

Co to ten Avon zase vymyslel??

Hlava: šafrán, černý rybíz, karambola
Srdce: jasmín, tuberóza, mučenka
Základ: ebenové dřevo, vetiver, kůže

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

evik77 21.04.10 19:12

Flakonek se mi líbí moc narozdíl od předešlých. Ten název je otřesný… Cenu neznám, ale určitě bude nadsazená jako u všech Avon-vůní.

Myskamauska 21.04.10 19:16

Flakón se mě na obrázku líbí moc,ale většinou to v reálu už tak hezké nebývá. :conf:

Širín 21.04.10 19:23

Vůbec nechápu tu hlásnou troubu :conf: .

Jinak flakón mi přijde něco (pro změnu žádná originalita) mezi Creed a Idyle.
Vůně? Jsem zvědvá - docela bych si ji vyzkoušela.

Garfield 21.04.10 19:37

Nejvíc se mi líbí boty, co má ta ženská 8)

Jinak složení teda odvážné, vetiver, kůže, tuberóza, ale tak tipuju, že to nebude za moc stát…Teda stát to bude moc :D , ale vůně na houby :|

verunka2201 21.04.10 23:17

Mno, budu trochu skeptická: bojím se, aby to nedopadlo podobně jako s Absynthem. Složení odvážné, název taky, a pak kde nic tu nic, maximálně podivná syntetika, pro někoho smrdutost suchých hub.
Tak jo, tady to o houbách asi nebude. Jsem na to zvědavá, snad se mi podaří ji někde očichnout, pak budu soudit.
Jo, a koho všechno chtějí zahrnout do svých kampaní? Za chvíli tam bude už celé americké filmové i hudební nebe! :roll:

MayaDeEssence 22.04.10 10:11
Širín píše:
Vůbec nechápu tu hlásnou troubu :conf: .

Asi chce do světa vykřičet jak je vůně úžasná :mrgreen:

Juana 22.04.10 10:19

mně tam děsí ta karambola - zbytek složení vypadá dobře. Tipuju, že to bude nasládlé ovoce a ten zbytek tam bude jenom v písmenkové podobě.

plevanka 22.04.10 13:24

Složení vůně i flakonek vypadá zajímavě, Fergie je sympatická kočka…JENŽE za Avon nedám nikdy víc jak 400,– za jeden výrobek :twisted:

evik77 22.04.10 13:30
Širín píše:
Vůbec nechápu tu hlásnou troubu :conf: .Jinak flakón mi přijde něco (pro změnu žádná originalita) mezi Creed a Idyle.
Vůně? Jsem zvědvá - docela bych si ji vyzkoušela.

No jo, Idylle a já přemýšlela, kde už jsem tenhle tvar viděla… :conf:

tormale 29.04.10 11:02

Tak tohle mě hodně zajímá :D. Kdybych nevěděla, že je to Avon a „celebrití vůně“, tak bych se na ni snad i těšila, ale nevím proč mám takový pocit, že budu zklamaná :D

emily 04.05.10 23:17

ja myslím, že to bude po dlhšej dobe fakt podarená avonovská vôna :wink:

Dadinka 02.10.10 09:26

Už ji mám doma a moc se mi líbí. :D

1Miru 02.10.10 14:29

…úchvatná modř! …a složení velmi dobré!,
zvláště šafrán, mučenka, jasmín, eben. dřevo, kůže…
(no jasný - rýbezle bych vyškrkla! :evil: )
:D

eskargoth 02.10.10 20:38

Fergie se mi vždycky strašně líbila, složení taky nezní špatně.. ale AVON??? No, asi ne… kdyby ji náhodou někdo v okolí měl, ráda vyzkouším, ale… pídit se po ní rozhodně nebudu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama

TOPlist