Ovčí rouno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 02.11.08 19:06
Ovčí rouno

Používáte některá? Nutně potřebuju koupit prošívané deky a protože doteď jsme měli péřové tak se v tom nikterak neorientuju, jaké máte zkušenosti? A nemusí to být zrovna ovčí rouno.

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Reakce:

Iris
Učednice 239 příspěvků 02.11.08 19:41

Ahoj, můj taťka má ovce, takže celá rodina má peřiny z ovčí vlny :D Jsou výborné pro alergiky (mamka je opravdu silný alergik), lehké, v zimě hřejí, v létě chladí. Nesmí se dávat ven na sluníčko, je nutné je větrat za spíš pošmourného počasí - když je vlhko, mlhavo třeba. Taťka vždycky doporučoval dávat si pozor, kde budete kupovat - musí být určitý obsah, který ne všichni dodržují, z hlavy ale nevím kolik.

My jsme spokojení a zatím každý známý, kdo si peřiny od nás kupoval, bral další, tak myslím, že ta ovčí vlna má něco do sebe 8)

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 02.11.08 19:45
Iris píše:
Ahoj, můj taťka má ovce, takže celá rodina má peřiny z ovčí vlny :D Jsou výborné pro alergiky (mamka je opravdu silný alergik), lehké, v zimě hřejí, v létě chladí. Nesmí se dávat ven na sluníčko, je nutné je větrat za spíš pošmourného počasí - když je vlhko, mlhavo třeba. Taťka vždycky doporučoval dávat si pozor, kde budete kupovat - musí být určitý obsah, který ne všichni dodržují, z hlavy ale nevím kolik.My jsme spokojení a zatím každý známý, kdo si peřiny od nás kupoval, bral další, tak myslím, že ta ovčí vlna má něco do sebe 8)

A tatínek je i prodává?

Iris
Učednice 239 příspěvků 02.11.08 19:56

Prodává, ale jen ve svém malém obchůdku v Třebechovicích pod Orebem :-) Nicméně nechává si je vyrábět u milých lidí - Miturovi z Čeladné http://www.mitura.cz/?…. Byli jsme se tam za nimi podívat, máme to s manželem kousek.
Můžeš mrknout na jejich sortiment, za kvalitu ručím :P Vím, že mívají stánek i na různých zemědělských výstavách. Nedívala jsem se, jestli posílají na dobírku, ale mají tam obchodní podmínky, tak asi ano… Minimálně se z jejich stránek dozvíš nějaké další info :wink:

Iris
Učednice 239 příspěvků 02.11.08 19:58

Ještě jsem si vzpomněla, že polštáře drží tvar - nikdy je neproležíš ani „nezmuchláš“ :)

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 02.11.08 20:01

Podívám se, díky :)

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 02.11.08 20:05

http://obchod.teplodomova.cz/luzkoviny http://www.rouno.cz/home.html
:wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 02.11.08 20:22

Holky krása :lol: , ty předložky před postel se chystám koupit, až se konečně ve 40 dočkám vlastní ložnice, vypadají nádherně, ovčí vlna je perfektní, hlavně mě zajímají ty polštáře, to že se neproleží jsem nevěděla, díky :wink: , manžel má dost problémy s krční páteří, mohlo by mu to možná pomoct :lol: :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist