Ovoce na zimu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 29.11.09 09:15
Ovoce na zimu

V zimě nosím hodně letní vůně :P , mám docela chuť na něco ovocného - nedostatek vitamínů asi…Poraďte příjemné ovocné vůně. Ne moc citrusů, ne moc pačuli - ne ovocné chypré. Nic kyselého. Něco hladkého, trochu kořeněného (ne zas moc), spíše jako ty rozpustné čaje „horké jablko se skořicí“ nebo ještě lépe „horká hruška se skořicí“, které jediné v zimě piju. :D

Zatím mám na kandidátce:

• hruškový Petit Cherie od AG
  • hruškový Idole od Armaniho
Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 29.11.09 09:26

All About Eve - nevím, jestli nebude pro tebe kyselé až moc (na mě jde spíš do sladka)
Amarige Mariage

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 29.11.09 10:36

Boisé Fruité…?

na Montale je lehká, hruška tam sice nejni, ale zato bys byla originální.. (limetka, bergamot, lístky mandarinky a lístky fialky + troška santálu a vetiveru)

ovšem…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 29.11.09 10:39

Po Petite Chérie toužím už dost dlouho! Spokojila bych se i s padesátkou! :lol: Amarige Mariage již byla zmíněna, Ambre Narguillé, ale tu už myslím Kerze máš. Je to trochu z jiného soudku…ale neseděla by Ti teď třeba Mandragore? No ale ty citrusy…a koření taky není zrovna málo.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Fleur  29.11.09 10:49

Mandragore rozhodně ne! Petite Chérie je sice nádherná hruška, ale spíš taková chladivá, takže tu bych také nevolila. Sladce ovocně a hřejivě působí Femme Individuelle od Montblanc (horké maliny), v L´Occitane teď mají limitovanou toaletku Kandovaná růže, což je slaďoučké, zkaramelizované, trošku svařákovité (ale ne příliš ovocné).

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 29.11.09 10:55

Uznávám, že Mandragore nemá se svařákem moc společného, až na to koření. Spíš mě napadlo, jestli by ji Kerze nechtěla mít na polici. :wink:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 29.11.09 11:00
Elvira píše:
Uznávám, že Mandragore nemá se svařákem moc společného, až na to koření. Spíš mě napadlo, jestli by ji Kerze nechtěla mít na polici. :wink:
ale pozor! je tu Mandragore Pourpre! na zimu dělaná…
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 29.11.09 11:03

A co zkusit Le Bain.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 29.11.09 11:03

Mandragore Pourpre, tu bych moc ráda, derádek je provokatér! :wink: Ale teď budu mít Rousse. Splňuje tu skořici…a líbí se mi neskutečně… :heart:

Fleur  29.11.09 11:09

Hruška v hřejivém, lehce kořeněném kabátku bude asi těžký detektivní úkol, závisející spíše od pocitového vnímání než deklarovaného složení, protože hruška jako „zelené“ ovoce je většinou nacpána do svěžích, chladivých vůní.

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 29.11.09 11:13

With Love… Hilary Duff - vůně velmi jemná, začíná aromatem jablečného džusu, postupně se přidává vanilka a nastupuje i jemně kořeněný tón…

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 29.11.09 11:14
Fleur píše:
Petite Chérie je sice nádherná hruška, ale spíš taková chladivá, takže tu bych také nevolila. Sladce ovocně a hřejivě působí Femme Individuelle od Montblanc (horké maliny)

Souhlas, Petite Chérie taky vnímám jako chladivou. Hruška svařená se skořicí je Mariage Amariage , ale ta je pro mě trochu nudná. Nad Femme Individuelle jsem shodou okolností přemýšlela celou sobotu, že bych si ji zopakovala - na Jahodě ji mají za hubičku (30 ml za 346,– Kč; 50 ml za 435,– Kč … http://cz.strawberrynet.com/perfume/mon … 853#P52853 )

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 29.11.09 11:20

1969 - broskve na čokoládě
1804 - ananas s kořením (+ kytičky + vanilka)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25871 příspěvků 29.11.09 11:24

Horký čaj s jablkem a se skořicí … to je Escada Collection … :wink: 

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 29.11.09 11:39

Hm, ty dva poslední typy jsou jeden lepší než druhý… :D

Kruci, tu Femme Individuelle musím vyzkoušet - zdá se mi, že mi nevoněla,ale to se mi zdálo se spoustou vůní, které se mi teď líbí… :D

To by chtělo hrušku máslovku svařenou s medem, hřebíčkem a skořicí…a trouchou rumíku… :P

Asi odkliknu Idole . Celý víkend se polívám vzorkem, voní i manželovi a dceři - spontánní pochvaly, výdrž je dobrá, moc se v čase nemění, není moc sladká ani moc kořeněná, tak akorát, není tam pačuli, neštípe mě v nose, hruška je tam výrazná a hladká, žádné kyselé tóny…a má pěkný flakónek… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist