Ovocné vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 18.05.08 12:14
Ovocná vůně

Potřebovala bych tip na nějakou alespon trochu originální ovocnou vůni,nějak mám poslední dobou „chut“ a zjistila jsem,že až na Eclat žádnou nemám :oops: V ovocných vůních se vůbec neorientuju :mrgreen: Tak děkuji za tipy :D

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Fleur  18.05.08 12:20

Mně osobně se nejvíce líbí Lalique amethyst - ostružinová nepřeslazená vůně, nositelná podle mne klidně i v tomto období a na léto.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.05.08 12:21

Myslíš vyloženě ovocnou svěženku na léto? Já myslím, že se něco najde, ale ještě to trochu specifikuj - spíš do zelena, nebo lepkavou, nebo v ní má být nějaké konkrétní ovoce?
Z těch originálnějších mě napadá třeba Nil nebo Thé Vert - ta vlastně není moc ovocná, ale je příjemně svěží a nepřeplácaná.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 18.05.08 12:28

Vyloženě lepkavě přeslazenou ne,mohla by být klidně na použití během celého roku,nejen na léto.Kromě melounu a jablek mi vyloženě jiné ovoce nevadí.Voní mi broskve,merun­ky..Tak nějak jsem se ovocným vůním vyhýbala,ale ted se mi poslední dobou totálně změnil čich :shock:

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 18.05.08 12:33

Já bych ti z ovocných doporučila Extravaganci a Nicole Miller

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 18.05.08 12:35

ja mam taky rada takove vunicky :) nerikam to podle slozeni, ale na me ovocne pusobi tyto: Nina, Incanto dream, Baby Doll, Orange Magnifica (na me se z pomerance rozlezi do takoveho niveoveho hladka), Tropiques (naaadherna ovocna vune, nejlepsi jakou znam!), pak taky samosrejme Sunset Heat (to uz je na nektere prilis ovoce), In Control Curious (nadherna sladka ovocna vunicka!)…

Lalique Amethyst je urcite taky skvela volba, ten se mi taky moc libi, nebo take Flowerbomb… :wink:

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Fleur  18.05.08 12:38

A taky mi docela povedená připadá YSL In love again, a to včetně verze Fleur de la passion.

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 18.05.08 12:42
Maty píše:
Vyloženě lepkavě přeslazenou ne,mohla by být klidně na použití během celého roku,nejen na léto.Kromě melounu a jablek mi vyloženě jiné ovoce nevadí.Voní mi broskve,merun­ky..Tak nějak jsem se ovocným vůním vyhýbala,ale ted se mi poslední dobou totálně změnil čich :shock:

Krásná výrazně meruňková vůně je Masakiho M, nechápu, že jsem kolem ní tak dlouho chodila bez otestování :oops: Bohužel výdrž slabší, to mne docela mrzí, jinak by to byla příjemná letní /ale klidně celoroční, nelepkavá a nesirupová/ ovocně svěží vůně :D Jestli máš spadeno na meruňky, pak stojí za vyzkoušení: třeba na Tobě bude naopak držet :wink: Mají ji v Marionnaudu.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 18.05.08 12:52

In Love Again, ILA Fleur de la Passion a Jasmine Etoile jsou docela povedené ovocné vůně.
A já bych doporučila třeba Gucci EDP II. A Lalique Ametyst, sice jen podle názvu a složení, ale určitě bude hezká!:)

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

18.05.08 12:57

No teda moc děkuji,mám seznam jako do marketu :P Jsem zvědavá co si vyberu :twisted:

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 18.05.08 12:58

No teda moc děkuji,mám seznam jako do marketu :P Jsem zvědavá co si vyberu :twisted:

scarlet
Učednice 72 příspěvků 18.05.08 13:04

Já bych doporučila novinku Luciana Sopraniho D. Když jsem ji poprvé očichala, tak jsem se snažila vzpomenout, co mi připomíná, a vzpomněla jsem si na Love in Paris od Nina Ricci, která je hodně meruňková. Tato vůně mi připomněla jedno léto kdy jsem ještě jako velmi mladá trhala v sadu meruňky a nejvíc mně chutnaly ty s příchutí ananasu, kterým jsme doma říkali anansky a na které jsem chodila. Takže Love in Paris jsou pořád jen trochu nudné meruňky, ale D jsou meruňky nebo broskve s příchutí ananasu. Moc pěkná vůně, ženská, flakonek přesně odpovídá vůni, a je taky pěkný. Očichat se dá ve Fannu.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 19.05.08 23:20
Maty píše:

Ještě jsem se rozpomněla, že ryze broskvová /ze začátku vodní, ale pak samé broskve/ je Mon Bouquet od Mariny de Bourbon. Navíc mi docela dost připomíná Lady Caron - bohužel obojí bude hůře otestovatelné.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 19.05.08 23:49
Evax píše:Krásná výrazně meruňková vůně je Masakiho M, nechápu, že jsem kolem ní tak dlouho chodila bez otestování :oops: Bohužel výdrž slabší, to mne docela mrzí, jinak by to byla příjemná letní /ale klidně celoroční, nelepkavá a nesirupová/ ovocně svěží vůně :D

Tu musim skusit. Na ovocie nie som, ale marhule mozem! Este som ziadnu slusnu marhulu nenasla. V Tresore je krasny marhulovy ton, ale je tam aj vela ineho.

A co tak Les Belles Liberte Acidulee (zelena)? Okrem malin je tam vselico, aj rajcinove listy, ale je zaujimava a nie je lepkava.

A este L`Artisan Ananas Fizz a AG Petite Cherie.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 21.05.08 22:10

Tak se mi dostalo Love in Paris,ale jen 15ml balení,takže bude asi rychle pryč :) Moc hezká vůně,měla jsem jednou vzorek,ale přesně jsem si jí nepamatovala.Nějak se mi podobá Miss Dior Cherie,koukala jsem,že i některé složky mají stejné.Do takového zamračeného pochmurného počasí se přesně hodí,je veselá,teplejší a maličko sladší,ale přesně takové se mi ted začínají líbit.
Jinak děkuji za tipy:zkoušela jsem Masaki M,opravdu cítím merunky,nepřes­lazená hezká vůně.Zauvažuju :wink: ,pak ještě Gucci EDP II a ta mě zaujala moc.Hořko-sladká kombinace,sice bych byla v létě opatrnější,ale na podzim ideální,na mě i skvěle držela :P Na zbytek se ještě co nejdřív vrhnu :twisted:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist