Označení pohlaví v seznamu členů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 16.08.08 12:36
Označení pohlaví v seznamu členů

Prosím, ví někdo, jak přepnout označení pohlaví v seznamu členů? Jak jsem se tak probírala těmi novinkami (možnost vyhledávání, kdo má jakou vůni na poličce, k prodeji, výměně a pod.), tak jsem vlezla někam, kam jsem předtím ještě nevlezla (seznam členů v sekci Lidé) a zjistila, že jsem evidovaná jako z Marsu a ne z Venuše :shock: :lol: A netuším, jak se „zvenušanštit“… :oops:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 16.08.08 12:53

ani nevím, že něco takového vůbec existuje :roll: :D

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 16.08.08 13:30

A koukám, že jsem se překlikla a zařadila téma špatně… Mluvím o sekci Lidé, ale té přístupné z databáze (tabulka se seznamem členů řazeným abecedně se žlutavým rámečkem) nikoli té, která je přístupná z fóra ( tabulka s volitelným řazením členů s modrým rámečkem)… Takže toto téma mělo být v sekci O databázi… Ado, můžeš přesunout?

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 16.08.08 17:12

Haha, trochu mě to dneska zmátlo!

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist