Paco Rabanne Black XS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

demon
Nováček 20 příspěvků 18.01.10 21:55
Paco Rabanne Black XS

Ahojda,

piště sem prosím svoje názory na Paco Rabanne Black XS. Mě ta vůně přijde úžasná, ale jenom jako vůně, na muže se mi moc nehodí. I když bych si ji rád koupil jen abys si mohl čuchat k lahvičce. :lol:

Hlavně mi přijde, že plný charakter té vůně je cítit jen z bezprostřední blízkosti, když si člověk rejdí nosem po kůži, ale v normální vzdálenosti kde se od vás lidé přes den obvykle nacházejí je už cítit jen taková nanicovatá nakyslost toho citrónku.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 18.01.10 22:51

já ji nosil docela dlouho, než jsem ji dal dál. pro každého (chlapa) opravdu není, ale kdo si na ní troufne, může sklidit i pár komplimentů (od žen :D)

odvážná, netradiční a trochu chemická.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 01.06.10 17:08

Dnes jsem zrovna tady na foru psala , je úžasná, muži jsou v ní k sežrání i můj 16 letý syn ji má jako n.1 , je sladká ale jinak než dámské, ale občas se taky šplíchnu .Neznám nikoho komu by nevoněla.

Na poličce 89 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 13 vzorků V tužebníku 60 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 05.09.10 14:35

podle mě je to velmi zajímavá vůně - mohla by být klidně unisex, cítím v ní jahůdky, manžel ji používal kdysi hodně, dnes již sem tam ale pořád říká, že mu moc voní.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 05.09.10 15:13
haifa píše:
Dnes jsem zrovna tady na foru psala , je úžasná, muži jsou v ní k sežrání i můj 16 letý syn ji má jako n.1 , je sladká ale jinak než dámské, ale občas se taky šplíchnu .Neznám nikoho komu by nevoněla.

podle popisu bych byl možná první adept na roli toho, komu by PR Black XS nevoněla 8)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 06.09.10 05:08

tobě by se z ní srolovaly ponožky Flirte.. :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 07.09.10 17:45

U nás mala dosť veľký úspech. Pokúšala som sa ju nosiť aj ja, lebo pánske vône s obľubou využívam, ale pre mňa je to romanticky temná vôňa pre muža, takže „splynutie“ sa nekonalo.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 21.09.10 09:42

:D syn stále s oblibou nosí , zatím vede už 15 měsícu.

Blaxx
Nováček 2 příspěvky 08.05.11 03:17

osobne jim mam take a prijde mi strasne slaba , hlavne teda oproti 1 millionu … musim se furt strikat protoze to necitim a cejtim se smradlave… to milliona striknu a vim :) hlavne pro mlady kluky je super , par komplimentu uz bylo :) je mi 15

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 08.05.11 12:25

Určitě jsi zkoušel Black XS - to co popisuješ vypadá spíš na XS :conf:

Blaxx
Nováček 2 příspěvky 11.05.11 10:53

stoprocentne to je ten black , je kupovanej na letisti tak to snad neni zadny smelo , mozna je to jen subjektivni dojem :conf:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

donsalieri
Učednice 48 příspěvků 12.05.11 08:43

Pro mě je to skvělá letní, trochu rozjuchaná vůně, se solidní výdrží. V určitém čase se trochu pohybuje na hraně „tutti-fruttiovosti“, ale osobně ji pro mě nikdy nepřesáhne, cítím tam spíše to lesní ovoce. A v drydownu je to velice příjemné.

Nejhorší na Black XS je bezkonkurenčně ten oficiální popis.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

mirkanovotna  24.05.11 19:06

Tento parfém jsem si zamilovala.

brukev
Učednice 66 příspěvků 07.09.11 14:15

Trochu se svezu s tématem.

Pomalu a jistě mi dochází voda po holení Paco Rabanne: XS Pour Homme. NE Black XS.

Těžko určit, která ze složek mi voní primárně, ale napadají Vás nějaké jiné tipy na vůni po holení?

Nemám rád nové metrosex vůně, nic bonparového.

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist