Padání vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 22.02.10 20:34
Padání vlasů

Poslední dobou mi začaly padat vlasy a jsem s toho docela nešťastná. Od kožní jsem zkusila Alpecin vodu, dále pak braní vitamínů B. Vyzkoušný mám GS ELADEN, ale zázraky se nikdy nekonaly. Dále pak šampony Revitalon a ampule Revitalon, šampon od Klorane na padání vlasů. Máte někdo podobné zkušenosti a co vám pomohlo? Teď jsem ještě četla článek o kapslích Imedeen, které prý působí zázračně a stojí okolo 2000, znáte?

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 22.02.10 20:37

Nepramení to z psychických problémů? Nebo kamarádce padaly vlasy kvůli nesnášenlivos­ti lepku.

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 22.02.10 20:43

Celkově nemám moc dobrou kvalitu vlasů, ale to už odmalička celý život. Ale poslední rok mi padají a to dost..potřebuju je zase dát nějak do kupy, kolikrát čtu jaké jsou úžasné ty a ty přípravky a proto mě zajímají zkušenosti aromaček.

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 22.02.10 23:01

vixen: myslím, že ty preparáty jsou zbytenčně předražený a efekt mají takřka nulový. Mně padaly vlasy kvůli špatné životosprávě (moc jsem pařila :) ) a stresu. Přešlo to nějak samo. A dost často pomáhá vlasy ostříhat. Záleží na tom, zda máš problém kožního charakteru nebo se na nic takového nepřišlo.
Nepoužívej žádné laky, vosky atd., nefénuj, nerozčesávej za mokra, umývej vlažnou vodou a heřmánkem. Na netu je spousta tipů na masky z potravin - stačí si vybrat podle typu vlasů (mastné, suché atp.).

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 23.02.10 07:54

.

Příspěvek upraven 08.05.14 v 16:24

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

davidd
Nováček 3 příspěvky 23.02.10 08:38

Ahoj, taky mi začínají padat vlasy, nemáte prosím někdo zkušenosti s tímto roztokem na vypadávání vlasů ? děkuji

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 23.02.10 09:22

Za sebe (a své jemné vlasy) mohu doporučit Biohar vlasový aktivátor + nějaký potravinový doplněk na vlasy (momentálně beru Biosil plus). Ale základem je pestrá strava, dostatek spánku, minimum stresu, pohyb na čerstvém vzduchu a šetrná péče (v dnešní době trochu science fiction :lol: ).

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 24.02.10 11:10

Mě dost padaly vlasy před dvěma lety. Nic nepomáhalo /šampony, vitamíny/, tak jsem zašla za dr. Udělala mi odběry krve a zjistila, že je to od štítné žlázy. Beru léky a vlasy se hodně zlepšily a jsou zdravé, takové lesklé. :)

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 24.02.10 13:24

Dita má pravdu, štítná žláza by to taky mohla dělat. I když je to individuální. Mamka má hypofunkci a od mala má kvalitní, husté vlasy (neví, co to je roztřepený koneček). A já jsem OK a mám na hlavě jemné „chmýří“. Holt geny po otci :bang: ..

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 24.02.10 15:06

Mne pomohli pantenolove injekcie, chodila som na ne k lekarke. Existuju aj kapsle na cmulanie, aj tie som brala, ale nemaju podla mna taku potenciu ako injekcie. A dlhodobo 3 mesiace a viac zinok + selen.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Majka76
Učednice 61 příspěvků 28.03.10 21:36

Mi nezabralo nic…tedy nijak extra. Až pak jsem se po internetu dopídila na Methionin, a ten účinkuje. Akorát mě teď zase pro změnu rozčilujou ty třícentimetrový vlásky, který mi mezi těma dlouhýma trčí na všechny strany :lol: Ale to už je příjemná starost :P

Jinak - dá se to koupit normálně v lékárně jako tobolky. Buď si je dělají sami, anebo je mají přímo od výrobce. Rozdíl je jenom v balení - ty dělané jsou v klasické bílé lékárenské piksličce. Stojí do stovky, podle množství 8)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

AH64
Učednice 183 příspěvků 01.05.10 22:28

já tenhle problém měla asi 5 let, pak jsem začala brát kapsle Revalid, sice dražší záležitost a hlavně to chce vydržet opravdu min ty tři měsíce, než se jejich účinek OPRAVDU projeví. až po 3 měsících jsem začala cítit jak mám skálopevné nehty, vlasy mi padají už opravdu jenom malinko a mam i jejich strukturu takovou hebčí a na dotek zdravější

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 02.05.10 09:50

Holky beru už tři měsíce Revitalon na vlasy, dělá se nějaká pauza v jejich braní? v letáku jsem nic nenašla a když jsem brala GS Eladen tak vím,že u nich byla doporučená doba tři měsíce pak na měsíc vynechat a zase pokračovat…

Majka76
Učednice 61 příspěvků 03.05.10 11:05

vixen - podle mne se ta pauza dělá hlavně proto, že si tělo na příjem těch výživných látek po čase zvykne, takže už nedochází ke kýženému zlepšování. Po té pauze se vlastně začíná nanovo, takže i ten efekt by měl být znovu větší, než při trvalém užívání :wink:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 05.05.10 20:58

Asi na tom něco bude, tak já doberu balení a dám nachvilku pauzu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist