Paloma Picasso

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Daniela44
Parfémová maniačka 607 příspěvků 24.09.14 22:41
Paloma Picasso

Chtěla bych poprosit o radu milovníky parfému Paloma Paicasso. Že toaletka má zlaté víčko a průhledný flakon vím, ale jsem zmatená verzemi EDP.
Vlastním nejspíš vintage verzi EDP v částečně průhledném flakonu (soudě podle kódu a tloušťky hadice), stejně jako novodobou. Rozdíl ve vůních je patrný (samozřejmě reformulace).
Pak vlastním dva černé flakony, taky staré. Vůně je jiná, než obě v průhledném flakonu, starém nebo novém.
Poprosila jsem na Parfums o potvrzení, že opravdu prodávají černý flakon (prý ano) a o seznam ingredients. Černý flakon je tedy stále v prodeji, ale složení už má jiné, než moje stará krabička.
Na fragrantice jsou oba flakony vedeny jako různé vůně s různým složením, názvem i rokem vydání (to mi přijde přehnané, já mysalím, že je to jedna vůně).
Můžete prosím někdo porovnat nějaké starší balení v černém flakonu s tím, co se prodává dnes?
A je to tedy jeden parfém (Mon Parfum), nebo jsou to dvě odlišné vůně?

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist