Pamatuje si někdo na Fly away?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ladannka
Učednice 93 příspěvků 14.03.13 20:17
Pamatuje si někdo na Fly away?

Kdysi za totality byly nádherné flakónky s vůničkami a jmenovaly se Fly away. Byla zelená, modrá, oranžová. Voněly překrásně a byly jen pod pultem, většinou v Budoucnostech. Nikdy jsem nesehnala jinou než modrou a strašně jsem toužila po zelené. Voněla překrásně. Po letech se mi podařilo sehnat flakon (vystavuji ho) a strašně bych chtěla zase jednou cítit jejich vůni. Nepamatuje si někdo na ty vůně? Je nějaká podobná alternativa dnes?

Na poličce 8 parfémů 6 miniatur 10 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 19 parfémů
Reakce:

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1739 příspěvků 15.03.13 12:57

Na tu vzpomíná naše mamka.
http://www.arome.cz/…nkovani/101/

Já si nepamatuju nic.

Na poličce 88 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

rybarka007
Nováček 1 příspěvek 02.01.17 21:10
Moje zamilované Fly away

Pamatuji a často na tuto vůni vzpomínám. Byla to „podpultovka“ koupená na maloměstě v drogerce. Dlouho jsem měla schovaný ten kovový obal protože pořád krásně voněl.Teprve nedávno jsem ho vyhodila a ted toho lituji,protože bych si ráda přivoněla a zasnila se.Psal se rok 1977-78 a fakt to ještě před rokem než jsem to vyhodila nádherně vonělo. Měla jsem Fly away-Sahara,nebo tak nějak. Pak byl ještě Mystery lagoon a na jiné si nevzpomínám

Na poličce 8 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Korsicanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2430 příspěvků 03.01.17 00:58

A jś ho sehnla kromě náhody u nás ještě v roce 1983 v NSR-dostala jsem devizák a 14 dní cestovala a zelený a oranžový byly můj hlavní cíl v mnichovských drogerkách.Ach! :srdce: Zajímalo by mě, zda by mi ještě dnes taky tak bezkonkurenčně voněl :mrgreen:

Na poličce 58 parfémů 0 miniatur 33 odstřiků 51 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Ekalda
Nováček 17 příspěvků 03.01.17 09:17

Tu si bude pamatovat mamka :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lilithc
Znalkyně 465 příspěvků 03.01.17 14:25

Také jsem jej měla.Koupený v Convalarii.Pa­matuji si jen,že to byla sladká vůně.Kupovala jsem tehdy i Diorellu,jejíž prázdný flakon mám a stále voní.

Na poličce 22 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist