Pamětnice, prosím o pomoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Misa
Učednice 75 příspěvků 04.04.09 22:59
Pamětnice, prosím o pomoc

Prosím o pomoc při pátrání po vůni, bohužel už ji nedokážu popsat, ale okamžitě mi ji hodně připomněla Code od Armaniho ve verzi EDP. Code je ale poměrně mladá a ta, kterou hledám, existovala již před rokem 1989 a připadala mi velmi luxusní a pro náročné. Používala ji známá, která se dávno odstěhovala neznámo kam, takže se jí nemohu zeptat. Já jsem si tenkrát mohla dopřát pouze Impuls :wink: . Budu vděčná za každý nápad.

Na poličce 34 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Fleur  05.04.09 11:32

A nějaká nápověda - třeba jak vypadal flakónek?

Misa
Učednice 75 příspěvků 05.04.09 20:49

Bohužel nikdy jsem flakonek neviděla a značku taky netuším. Tenkrát jsem neměla odvahu se jí zeptat, protože mi bylo jasné, že je pro mě nedostupný.
Jednou na koncertě jsem měla pocit, že tu vůni vedle sebe cítím, ale nakonec jsem zjistila, že to je vedle mne sedící známá a měla na sobě Code od Armaniho. Pořídila jsem si ji taky, ale není to ono. Code je víc vanilková a čokoládová. Ta původní mi připadala víc květinová a byla hodně intezivní a všude jí bylo plno. Ale jako nápověda je to asi málo, už si ji totiž přestávám vybavovat, je to dlouho. Takže tohle je spíš poslední pokus.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 05.04.09 20:51

Mohla to být Must de Cartier. Anebo Poison.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 05.04.09 21:04

Taky bych tipla Poison - ten byl koncem 80tých let hodně oblíbený - bylo ho všude plno a byl šíleně intenzivní.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Misa
Učednice 75 příspěvků 05.04.09 21:05

Domenico děkuji, Poison jsem možná kdysi zkoušela, ale určitě je oba dva testnu.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 05.04.09 21:12
Misa píše:
Domenico děkuji, Poison jsem možná kdysi zkoušela, ale určitě je oba dva testnu.

S Must de Cartier bude trochu problém. Uź jí nevídám. Jen Must de Cartier II (ta je ovšem až z počátku 90. let, nicméně je moc hezká :wink: )

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 05.04.09 21:16
domenica píše:
Misa píše:
S Must de Cartier bude trochu problém. Uź jí nevídám. Jen Must de Cartier II (ta je ovšem až z počátku 90. let, nicméně je moc hezká :wink: )

domenico, bude to asi naopak :),
bohužel neni k sehnání a ani se už nevyrábí Must de Cartier II :
 ,

Must de Cartier je ve větších parfumerkách běžně k vyzkoušení, většinou ve verzi EdT, bohužel také byla přeformulována a tak ztratila svůj veškerý šarm :(.

Může jen ted' mít krabičku v červeném provedení.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Misa
Učednice 75 příspěvků 05.04.09 21:32

Dámy, všem Vám děkuji, budu pátrat :D .

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 05.04.09 21:51
Oleka píše:
domenica píše:
Misa píše:

domenico, bude to asi naopak :),
bohužel neni k sehnání a ani se už nevyrábí Must de Cartier II :
 ,

Must de Cartier je ve větších parfumerkách běžně k vyzkoušení, většinou ve verzi EdT, bohužel také byla přeformulována a tak ztratila svůj veškerý šarm :(.

Může jen ted' mít krabičku v červeném provedení.

Hm… tak já měla pocit, že jsem nedávno viděla Must de Cartier II v jedné kamenné parfumérii. Hned jsem se k ní hnala, ale nebylo to ono, voněla jinak. Občas pokukuju na Must de Cartier II čistý parfém na e-bay :D

V každém případě, ta Míšina vůně, pokud to byla jedna z Mustů :D, tak to mohla být jen ta Must de Cartier, z roku 1981 (Must de Cartier II se objevila až v roce 1993).
Já si pamatuju ještě na jednu Must de Cartier …(a nejsem si jistá, jestli to bylo I. nebo II. nebo III.) … flakon byl ale černo-zlatý - vůně fantastická, temná, božská ..... nemůžu jí vypátrat :? Pamatujete si někdo na ní?

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 05.04.09 21:58
domenica píše:Hm… tak já měla pocit, že jsem nedávno viděla Must de Cartier II v jedné kamenné parfumérii. Hned jsem se k ní hnala, ale nebylo to ono, voněla jinak.

kde jsi ji viděla ? :) - že bych tam zašla vyzkoušet a porovnat ?

domenica píše:
Já si pamatuju ještě na jednu Must de Cartier …(a nejsem si jistá, jestli to bylo I. nebo II. nebo III.) … flakon byl ale černo-zlatý - vůně fantastická, temná, božská ..... nemůžu jí vypátrat :? Pamatujete si někdo na ní?

mohl to být čistý parfém ( č.parfém moderní verzi můžeš prohlídnout na FX - mají ho ted tam) a nebo panská verze, ale tu panskou neznám.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 05.04.09 22:03
Oleka píše:
domenica píše:Hm… tak já měla pocit, že jsem nedávno viděla Must de Cartier II v jedné kamenné parfumérii. Hned jsem se k ní hnala, ale nebylo to ono, voněla jinak.

kde jsi ji viděla ? :) - že bych tam zašla vyzkoušet a porovnat ?

domenica píše:
mohl to být čistý parfém ( č.parfém moderní verzi můžeš prohlídnout na FX - mají ho ted tam) a nebo panská verze, ale tu panskou neznám.

Pánská verze to asi nebyla a čistý parfém asi taky ne. Bylo to v období 1. poloviny 90. let v obchůdku za Kotvou. A měly tam vedle sebe vyrovnané Must da Cartier, Must de Cartier II, pak tu mojí černou Must (50 a 100 ml), atd ..... a tady vůně K. Lagerfelda ..... Prostě sen!! :heart:

(Tu Must de Cartier II jsem viděla - pokud jsem neměla vlčí mlhu - asi před rokem, v obchodě Fann, v OC Flora)

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 05.04.09 22:10

domenico, děkuji, zkusím se tam někdy zastavit :),

nebyl to tenhle flakonek co jsi měla na myslí ?:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 05.04.09 22:16

Ne, ne, bohužel ne, vůbec tam nebyla červená :wink:

Ale teď jsem našla tohle: přihořívá :D :

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 05.04.09 22:21

jasně :), takže nějaká starší verze,
vím jen že Cartier pořád měnil designe krabiček u svých vůní, byly dokonce i šedivé, ted´ jsou červené v novém kabátku :roll:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist