pandí kukadla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 07.01.10 17:27
pandí kukadla

Přemýšlela jsem zda to hodit do kosmetiky, nebo sem :) Pobavilo mě 4. místo :)

http://www.novinky.cz/…ravicko.html

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4049 příspěvků 07.01.10 20:56

Taky jsem to četla. Asi jsem blbá, ale co jsou to pandí kukadla??? 

Takhle se přece nikdo nemaluje, ne? :conf:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 07.01.10 21:12

Jak se tak na tu pandu dívám, …žeby kouřové líčení? :lol: Anebo rozmazanou řasenku by to ještě mohlo připomínat.

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

barbucha  07.01.10 21:21

Chápu, že rtěnka na zubech je děsná - to zvedne kufr i mně :vomit:

Ale jinak si myslím, že jsou to zase pěkný žvásty. Postavte vedle sebe prosté, čistou vodou umyté slušné děvče a zmalovanou fiflenu - kolem koho si myslíte, že se budou strécové rojit co vosy, he?!

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 07.01.10 21:22

Ony tyhle „ankety“ bývají spíš pro pobavení…
Bych řekla, že tím asi chlapi míní to kouřové líčení… :) Nebo když si někdo nechtě promne nalíčené oko :)

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 07.01.10 21:24
barbucha píše:
Chápu, že rtěnka na zubech je děsná - to zvedne kufr i mně :vomit:Ale jinak si myslím, že jsou to zase pěkný žvásty. Postavte vedle sebe prosté, čistou vodou umyté slušné děvče a zmalovanou fiflenu - kolem koho si myslíte, že se budou strécové rojit co vosy, he?!

Asi kolem těch pand :D .

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

renyš
Učednice 151 příspěvků 08.01.10 07:52

/Pandí/ čí /mývalí oči/ je výraz používaný vizážisty pro případ, když to přeženete se zesvetlujícím korektorem na kruhy pod očima a vytvoříte si kolem očí takové nepřirozeně světlé pandí negativy. celkem častý jev a na denním světle dost komický.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.01.10 08:46

Já myslím, že je to zase kus od kusu - někomu sluší i nápadný make-up, někdo nápadně nalíčený vypadá jako ruská štětka - třeba já…cokoli přesáhne hranici přirozeného „nude looku“ je na mém xichtu prostě příšerné - výrazná rtěnky, zdravíčko, oční linky ba i tmavší nebo výraznější stíny. Mám jednu podobně postiženou kamarádku, kterou lidi bezostyšně posílají umýt, přičemž ona má opravdu jenom řasenku a lesk na rty…takže si myslím, že nelze paušalizovat… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

bianca9
Znalkyně 282 příspěvků 08.01.10 10:51

tak ten korektor mě ani ve snu nenapadnul...­..chápala jsem to jako nějaké mega kouřové líčení

Na poličce 30 parfémů 2 miniatury 44 odstřiků 66 vzorků V tužebníku 0 parfémů

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 08.01.10 12:30

By mě jen zajímalo, který muž by mi vysvětlil co to ty „pandí oči“ jsou…
A za sebe musím bezostyšně přiznat, že když mě za mého pobytu na kolejích potkal někdo neznalý věci bez mejkapu, tak se bez výjimky hned zajímal o můj zdravotní stav…že prý vypadám hrozně, tak jestli mi něco není… :evil:

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 08.01.10 12:36

No já zase miluju, když mně lidi chválí, že je dobře, že se nemaluju, že vypadám hezky. Já vždy čučím jak puk, protože je to pravidelně v okamžicích, kdy mám na sobě makeup, pudr, tvářenku, řasenku a stíny :-)))

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.01.10 12:52

Já myslím, že těma pandíma očima fakt myslí černě orámované - u nás v OV se říká „jak starý Magdon“, že to odborné vysvětlení tady neplatí, chlapi tak vzdělaní v oboru určitě nejsou, taky to tady čtu prvně… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1065 příspěvků 08.01.10 12:56

a ja som zas bola poucena jednym vizazistom, ze „pandie oci“ su skratka od rozmazanej maskary… nic vic… :wink:

Na poličce 4 parfémy 30 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4049 příspěvků 08.01.10 14:10

Když jsme u té mužské znalosti problematiky líčení … manžel ten článek (vlastně jen nadpis) taky včera četl a ptal se mě, co je to zdravíčko. :D

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6634 příspěvků 08.01.10 14:58

Takže je otázka, jak ten průzkum vlastně dělali… :roll: Taky pochybuju, že se mužské znalosti dostávají dál než k řasence a rtěnce… A pandí oči taky neznám. :oops:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist