pandí kukadla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 07.01.10 17:27
pandí kukadla

Přemýšlela jsem zda to hodit do kosmetiky, nebo sem :) Pobavilo mě 4. místo :)

http://www.novinky.cz/…ravicko.html

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 07.01.10 20:56

Taky jsem to četla. Asi jsem blbá, ale co jsou to pandí kukadla??? 

Takhle se přece nikdo nemaluje, ne? :conf:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 07.01.10 21:12

Jak se tak na tu pandu dívám, …žeby kouřové líčení? :lol: Anebo rozmazanou řasenku by to ještě mohlo připomínat.

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

barbucha  07.01.10 21:21

Chápu, že rtěnka na zubech je děsná - to zvedne kufr i mně :vomit:

Ale jinak si myslím, že jsou to zase pěkný žvásty. Postavte vedle sebe prosté, čistou vodou umyté slušné děvče a zmalovanou fiflenu - kolem koho si myslíte, že se budou strécové rojit co vosy, he?!

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 07.01.10 21:22

Ony tyhle „ankety“ bývají spíš pro pobavení…
Bych řekla, že tím asi chlapi míní to kouřové líčení… :) Nebo když si někdo nechtě promne nalíčené oko :)

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 07.01.10 21:24
barbucha píše:
Chápu, že rtěnka na zubech je děsná - to zvedne kufr i mně :vomit:Ale jinak si myslím, že jsou to zase pěkný žvásty. Postavte vedle sebe prosté, čistou vodou umyté slušné děvče a zmalovanou fiflenu - kolem koho si myslíte, že se budou strécové rojit co vosy, he?!

Asi kolem těch pand :D .

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

renyš
Učednice 151 příspěvků 08.01.10 07:52

/Pandí/ čí /mývalí oči/ je výraz používaný vizážisty pro případ, když to přeženete se zesvetlujícím korektorem na kruhy pod očima a vytvoříte si kolem očí takové nepřirozeně světlé pandí negativy. celkem častý jev a na denním světle dost komický.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.01.10 08:46

Já myslím, že je to zase kus od kusu - někomu sluší i nápadný make-up, někdo nápadně nalíčený vypadá jako ruská štětka - třeba já…cokoli přesáhne hranici přirozeného „nude looku“ je na mém xichtu prostě příšerné - výrazná rtěnky, zdravíčko, oční linky ba i tmavší nebo výraznější stíny. Mám jednu podobně postiženou kamarádku, kterou lidi bezostyšně posílají umýt, přičemž ona má opravdu jenom řasenku a lesk na rty…takže si myslím, že nelze paušalizovat… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

bianca9
Znalkyně 282 příspěvků 08.01.10 10:51

tak ten korektor mě ani ve snu nenapadnul...­..chápala jsem to jako nějaké mega kouřové líčení

Na poličce 30 parfémů 2 miniatury 44 odstřiků 66 vzorků V tužebníku 0 parfémů

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 08.01.10 12:30

By mě jen zajímalo, který muž by mi vysvětlil co to ty „pandí oči“ jsou…
A za sebe musím bezostyšně přiznat, že když mě za mého pobytu na kolejích potkal někdo neznalý věci bez mejkapu, tak se bez výjimky hned zajímal o můj zdravotní stav…že prý vypadám hrozně, tak jestli mi něco není… :evil:

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 08.01.10 12:36

No já zase miluju, když mně lidi chválí, že je dobře, že se nemaluju, že vypadám hezky. Já vždy čučím jak puk, protože je to pravidelně v okamžicích, kdy mám na sobě makeup, pudr, tvářenku, řasenku a stíny :-)))

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.01.10 12:52

Já myslím, že těma pandíma očima fakt myslí černě orámované - u nás v OV se říká „jak starý Magdon“, že to odborné vysvětlení tady neplatí, chlapi tak vzdělaní v oboru určitě nejsou, taky to tady čtu prvně… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 08.01.10 12:56

a ja som zas bola poucena jednym vizazistom, ze „pandie oci“ su skratka od rozmazanej maskary… nic vic… :wink:

Na poličce 4 parfémy 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 08.01.10 14:10

Když jsme u té mužské znalosti problematiky líčení … manžel ten článek (vlastně jen nadpis) taky včera četl a ptal se mě, co je to zdravíčko. :D

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 08.01.10 14:58

Takže je otázka, jak ten průzkum vlastně dělali… :roll: Taky pochybuju, že se mužské znalosti dostávají dál než k řasence a rtěnce… A pandí oči taky neznám. :oops:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist