Pandora - padělky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 19.01.16 06:57
Pandora - padělky

Dohadujeme se s kamarádkou, jestli na bazarech a Aukru nabízená bižutérie Pandora je originál nebo spíš padělek. Ceny jsou oproti obchodům o hodně nižší. Já si ale myslím, jestli i tady v tý oblasti to nemůže být stejný jako s parfémy, tudíž padělky nebo napodobeniny, přestože šperky jsou v pytllíčku s čárkovým kodem a označením Pandora.Dá se to nějak poznat jen tak z inzerátu a z fotky? Možná se pletu, ale mě se to právě moc nezdá…

edit. Pohledala jsem na netu a už jsem hodně diskuzí o napodobeninách Pandory našla, takže už jsem trochu v obraze. :oops:

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů
Reakce:

Michele
sv. Parfema z Kecálburgu 2198 příspěvků 19.01.16 10:02

@aprazanda
V Pandoře se moc nevyznám, ale můj soukromý názor je, že na Aukru bych už nekoupila vůbec nic, protože je až neuvěřitelné, co si lidé dovolí. Tuhle dražší bižuterii jedině v kamence. Mě se navíc líbí to, že k tomu pak člověk dostane originál balení, účtenku, certifikaci atd. Raději bych byla opatrná, ať pak nejsi zklamaná.

Na poličce 8 parfémů 12 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 19.01.16 13:15
@Michele píše:
@aprazanda
V Pandoře se moc nevyznám, ale můj soukromý názor je, že na Aukru bych už nekoupila vůbec nic, protože je až neuvěřitelné, co si lidé dovolí. Tuhle dražší bižuterii jedině v kamence. Mě se navíc líbí to, že k tomu pak člověk dostane originál balení, účtenku, certifikaci atd. Raději bych byla opatrná, ať pak nejsi zklamaná.

No já zklamaná nebudu, šperky mě neberou, ale kamarádka si objednala, tak myslím, že ta zklamaná bude. Jak o tom víc na internetu hledám, tím míň bych takovým nákupům věřila.

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1717 příspěvků 19.01.16 17:07

U nás také kolegyně podlehly kouzlu Pandora. Jedna si kupuje už léta originály, třeba dva kamínky za rok, tak vím že je to skutečně originál a jedna ze srandy objednala ty samé kamínky z Aliexpress. Na dálku nejsou nikterak rozdílné, po podrobném zkoumání je Pandora vyleštěnější, rýhy ostřejší a precizně vyryté, těžší, ty z Aliexpress jsou na povrchu hrbolaté, rýhy jsou kostrbaté, jsou méně vyleštěné a jsou lehčí. Ale asi tak z dálky 2 metrů jsem už rozdíly nepoznávala a to jsme je všechny dost podrobně prozkoumaly, ošahaly, zkrátka dali jsme jim co proto. Na to, že ta jedna za ně dává zhruba od 700,– Kč - 1500,– Kč za kamínek a tu druhou celý náramek vyšel asi na necelý 200,– Kč, bych do Pandory nešla už jen z toho důvodu, že je Pandora strašně předražená a šíleně se pajcuje.

Na poličce 85 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 39 vzorků V tužebníku 1 parfém

Deňák
Učednice 220 příspěvků 19.01.16 22:02

@aprazanda Pandoru mám a doporučuji zakoupení korálků čí přívěšků
od renomovaného prodejce s osvědčením a fakturou.
Sama jsem zakoupila na bazaru 2 přívěsky za nemalou cenu,oba začaly
za nedlouho černat.
Je to drahé,ale pokud bych si kupovala další,tak určitě originál
s účtenkou a certifikátem.
Lze i na bazaru,každému se vše nehodí,ale určitě bych toto vyžadovala,
neboť cena je celkem vysoká.

Na poličce 46 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist