Pandora šperky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GinaSpirit
Učednice 152 příspěvků 10.01.17 11:48
Pandora šperky

Zdravím vás! :mavam: Takže téma je jasné: Máte rádi Pandoru a jejich šperky? Máte už nějaký, nebo si přejete mít? Pokud ano, klidně se pochlubte svými Pandora skvosty zde do diskuze. Já osobně mám zatím svou první Pandoru - stříbrný náramek. Fotku pošlu až budu doma u PC. Sestavuji si jej podle sebe, jaká jsem a tzn. mého příběhu. :srdce: Tohle se mi na Pandoře líbí, že každý si může sestavit takový svůj styl.

Na poličce 60 parfémů 5 miniatur 6 odstřiků 60 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Reakce:

Michele
sv. Parfema z Kecálburgu 2352 příspěvků 12.01.17 13:31

@GinaSpirit Mě to neoslovilo, ale koupila jsem nějaký „clip“ švagrové na přání k Vánocům. Osobně mi to přijde docela drahé, za pidi korálek jsme dali přes čtrnáct set. Za méně jsem koupila mamce přívěsek ze zlata.

Na poličce 14 parfémů 12 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

AnaZz
Nováček 20 příspěvků 09.03.17 10:47

Je to pěkný, ale už mi to nepřijde ničím originální, takže mě už by jako dárek nepotěšila.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist