Pánev na varnou desku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinechavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 26.09.08 18:50
Pánev na varnou desku

Uvítám Vaše zkušenosti!Pot­řebuji koupit pánev.Vlastním sice jednu těžkou, uvnitř je modrý smalt a má dřevěnou rukojeť, ale při kontaktu se sklokeramickou deskou tvoří na desce duhové skvrny, které nejdou odstranit.Mám obyčejnou varnou desku, nikoli indukční.Děkuji za všechny rady.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 26.09.08 21:38

A co si koupit nějakou lepší nepřilnavou? Třeba Tefal. Na sklokeramiku by to mělo být v pohodě a je s ní mnohem lepší manipulace i mytí…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 26.09.08 23:20
chavah píše:
Uvítám Vaše zkušenosti!Pot­řebuji koupit pánev.Vlastním sice jednu těžkou, uvnitř je modrý smalt a má dřevěnou rukojeť, ale při kontaktu se sklokeramickou deskou tvoří na desce duhové skvrny, které nejdou odstranit.Mám obyčejnou varnou desku, nikoli indukční.Děkuji za všechny rady.

Má tu samou pánev a sklokeramickou desku.Pořiď si kera-čistič LARRIN, je super.Jednou za týden nanesu, vyleštím a je to.Deska je pořád jako nová a kamna už mám 2 roky.Fakt to funguje.všechny skvrny zmizí

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 26.09.08 23:24

Ještě k tomu čističi- je to 200ml a stojí cca 250,–Kč, mají to většinou ve specializovaných prodejnách, kde prodávají ty sklokeramické desky.Pořiď si i škrabku, používám obojí a všechno tím krásně sundáš.

Uživatel je onlinechavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 27.09.08 09:19
popelka píše:
Ještě k tomu čističi- je to 200ml a stojí cca 250,–Kč, mají to většinou ve specializovaných prodejnách, kde prodávají ty sklokeramické desky.Pořiď si i škrabku, používám obojí a všechno tím krásně sundáš.

Děkuji za tipy. Ovšem ty skvrny nejsou moc " plastické" od připáleného jídla, nýbrž od nějaké chemické reakce se spodní plochou té kovové pánve.Včera jsem to drhla právě Larinem na vodní kámen a držte se - nejlépe zabral peeling na tvrdou kůžu na nohy od Green mama, který obsahoval jemná drcená jádra meruněk.Ovšem nákup nové pánve je stále aktuální.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 27.09.08 09:49
chavah píše:
Včera jsem to drhla právě Larinem na vodní kámen a držte se - nejlépe zabral peeling na tvrdou kůžu na nohy od Green mama, který obsahoval jemná drcená jádra meruněk.
:lol: :lol: :lol: , takže tenhle peeling je kvalitní ! :lol:
Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 27.09.08 11:15

No to si ale pěkně zničíš desku.Tím Larrinem se to nedrhne, to jenom naneseš na desku, rovnoměrně rozetřeš,necháš trochu zavadnout a potom vyleštíš.Já mám tu samou pánev, která fakt nechávala skvrny, ale co používám Larrin tak nic.On vytvoří na té desce takový film a ten právě brání, aby se dělaly ty skvrny.Ten peeling bych fakt nepoužívala :conf:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist