Pánev na varnou desku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5278 příspěvků 26.09.08 18:50
Pánev na varnou desku

Uvítám Vaše zkušenosti!Pot­řebuji koupit pánev.Vlastním sice jednu těžkou, uvnitř je modrý smalt a má dřevěnou rukojeť, ale při kontaktu se sklokeramickou deskou tvoří na desce duhové skvrny, které nejdou odstranit.Mám obyčejnou varnou desku, nikoli indukční.Děkuji za všechny rady.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 26.09.08 21:38

A co si koupit nějakou lepší nepřilnavou? Třeba Tefal. Na sklokeramiku by to mělo být v pohodě a je s ní mnohem lepší manipulace i mytí…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 26.09.08 23:20
chavah píše:
Uvítám Vaše zkušenosti!Pot­řebuji koupit pánev.Vlastním sice jednu těžkou, uvnitř je modrý smalt a má dřevěnou rukojeť, ale při kontaktu se sklokeramickou deskou tvoří na desce duhové skvrny, které nejdou odstranit.Mám obyčejnou varnou desku, nikoli indukční.Děkuji za všechny rady.

Má tu samou pánev a sklokeramickou desku.Pořiď si kera-čistič LARRIN, je super.Jednou za týden nanesu, vyleštím a je to.Deska je pořád jako nová a kamna už mám 2 roky.Fakt to funguje.všechny skvrny zmizí

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 26.09.08 23:24

Ještě k tomu čističi- je to 200ml a stojí cca 250,–Kč, mají to většinou ve specializovaných prodejnách, kde prodávají ty sklokeramické desky.Pořiď si i škrabku, používám obojí a všechno tím krásně sundáš.

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5278 příspěvků 27.09.08 09:19
popelka píše:
Ještě k tomu čističi- je to 200ml a stojí cca 250,–Kč, mají to většinou ve specializovaných prodejnách, kde prodávají ty sklokeramické desky.Pořiď si i škrabku, používám obojí a všechno tím krásně sundáš.

Děkuji za tipy. Ovšem ty skvrny nejsou moc " plastické" od připáleného jídla, nýbrž od nějaké chemické reakce se spodní plochou té kovové pánve.Včera jsem to drhla právě Larinem na vodní kámen a držte se - nejlépe zabral peeling na tvrdou kůžu na nohy od Green mama, který obsahoval jemná drcená jádra meruněk.Ovšem nákup nové pánve je stále aktuální.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 27.09.08 09:49
chavah píše:
Včera jsem to drhla právě Larinem na vodní kámen a držte se - nejlépe zabral peeling na tvrdou kůžu na nohy od Green mama, který obsahoval jemná drcená jádra meruněk.
:lol: :lol: :lol: , takže tenhle peeling je kvalitní ! :lol:
Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 27.09.08 11:15

No to si ale pěkně zničíš desku.Tím Larrinem se to nedrhne, to jenom naneseš na desku, rovnoměrně rozetřeš,necháš trochu zavadnout a potom vyleštíš.Já mám tu samou pánev, která fakt nechávala skvrny, ale co používám Larrin tak nic.On vytvoří na té desce takový film a ten právě brání, aby se dělaly ty skvrny.Ten peeling bych fakt nepoužívala :conf:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist