Pánové, Vaše největší chyba při koupi naslepo

Frantatata 06.04.16 10:34

Pánové, Vaše největší chyba při koupi naslepo

Zakládám toto téma nikoliv z pozice sběratele, nýbrž typického konzumenta, kdy si přejeme velice vůni používat, ale výsledkem je dokonalé fiasko a pak si jen a jen trháme vlasy…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Frantatata 06.04.16 11:16

Nepočítám zde nákup skvělé a kvalitní vůně Nasomatto: Black Afghano, který mně rve i drásá nikoliv vlasy leč srdce, a to z důvodu, že mí nejbližší mne odsoudili a popravili. :mrgreen:

Příspěvek upraven 06.04.16 v 12:53

Reveur 06.04.16 11:28

:-) L'Eau Bleue d'Issey Ta můj nezkušený nos udeřila hodně tvrdě :mrgreen: Když o tom teď přemýšlím, možná bych ji měl oprášit a pokusit se o rehabilitaci :mrgreen:

krumlovák 06.04.16 12:19

Pravděpodobně růžovoučká JOOP! Homme,to byl totální úlet.Ale přispěl jsem k němu i já nošením v době,kdy se tetelil vzduch.Asi jedna z příčin,proč mi nesedl.

morricone2209 06.04.16 14:34

Bentley for Men Intense
jen se mi vybaví a zvedá se mi kufr :poblion:

Frantatata 06.04.16 15:24

Své chyby tady postupně hodlám zveřejňovat, až si projedu poličku.

Určitě sem patří nákup Escady: Sentiment Pour Homme, kdy jsem podlehl veskrze pozitivním recenzím, ba i obrázkům na zahraničních serverech. :oops:

Možná není až tak špatná, nicméně ještě ani jednou mi nesedla a koupě jsem ihned při prvním přičichnutí hořce litoval.

Frantatata 06.04.16 22:24

Vzpomínám na původní A*Men.

Při první aplikaci mi měla prasknout hlava.
Málokdy jsem prodal nějakou vůni, nicméně tato mezi ně patřila.
Po reformulaci se mi ovšem začala líbit.

Frantatata 06.04.16 22:30
@krumlovák píše:
Pravděpodobně růžovoučká JOOP! Homme,to byl totální úlet.Ale přispěl jsem k němu i já nošením v době,kdy se tetelil vzduch. Asi jedna z příčin,proč mi nesedl.

Ano, obdobná zkušenost s tím růžovým netvorem.
Jak tohle mohl někdo vynalézt? :mrgreen: :mavam:

kamooo 07.04.16 07:48

U mňa tiež JOOP! Homme …strašné prekvapenie :mrgreen: .

;)
Frantatata 07.04.16 08:48

@kamooo
Něco zvláštního tkvělo i v té neobvyklé barvě/tvaru flakónu nebo parfému, úplně mne to hypnotizovalo, když pominu „bombu vůni“.
Ženy omdlévaly, já jsem omdléval, ačkoliv ne vždy každý ze stejného důvodu. :think:

Reveur 11.04.16 14:16

Jo a abych nezapomněl - čestné místo mezi všemi omyly (za tu cenu to stálo za to): Lapidus Pour Homme :mrgreen:

tony1985 13.04.16 21:30

Iceberg Twice - zo spomienok vôňa samotná nebola extrémne hrozná, ale spolu so svojou silou to bol pre mňa v 20tich rokoch biolit.

Mimochodom práve som ju znovu vyskúšal, po 10tich rokoch sa mi možno trochu pokazila, ale nepripadá mi taká silná. :D Hlava trochu odišla, ale srdce a základ viacmenej ostali. Nie je to nepríjemná vôňa, ale nie je na kúpu naslepo. :zed:

therion 14.04.16 18:21

U mňa Al Raaqi Oud Aswad a nie som veľmi spokojný ani s Al Haramain - Excellent. Strašne silná je, nejaká Montalka sa nechytá.
Oprava príspevku: mal som na mysli Arabian Oasis - Oud Aswad.
Al Raaqi bol úžasný slepák

Příspěvek upraven 14.04.16 v 20:38

Rei 14.04.16 20:21

Není náhodou Al Raaqi samostatná vůně od Arabian Oasis a Oud Aswad další vůně od té samé značky? Al Raaqi je hodně oblíbená vůně, ta mi připadá, že s ní bude většina spokojená :think: Aswad od AO je síla která může být nepříjemná, navíc celkem syntetická kombinace ingrediencí :roll:

therion 14.04.16 20:37

@Rei ach jaj, čo to píšem, ďakujem za upozornenie. Al Raaqi je samozrejme krása ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist